Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megkérte a kezemet...

A párom megkérte a kezemet (összeköltözést is szeretne), de én nemet mondtam, mert ő nem áll jól anyagilag?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nem akarom eltartani, ugyanis az én pénzemből menne a rezsi, a kiadások nagyrésze. Ő pedig csak a kajába tudna beszállni. Van így jövője a kapcsolatnak? Várjak még rá, hátha lesz normálisabb munkája? Most csak alkalmi munkája van. Nemrég vesztette el az állását.
2010. nov. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
19%
*munkát találni =munkát keresni
2010. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
71%
egymilliós esküvő ÁÁÁÁ utána meg a drága válóperes ügyvéd,nem kell ám flanc,meg 500 vendég,és akkor jóval ólcsóbb az esküvő,ott se a pénznek kéne dominálni,mert akkor veszett fejsze nyele,ha már ott is csak a sok pénz fontos,meg a flancolás,licitáljuk túl Erzsikééket tipúsú esküvök olyan gázak,és perzse két három év múlva fizetik az ügyvédet,mert csak pénz volt fontos,meg kié a kiskanál ,kis villa,de érzelem nulla.
2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
37%

Penzehes vagy, nem szerelmes...

De ez csak privat velemeny...


(Engem speciel orommel tolt el, ha segithetek valakin, foleg, ha a paromrol van szo... Nem kene eltartsd, s ha ugy is lenne, akkor sem eleted vegeig... Kepzeld csak el, allapotosan s majd pici babaval is ugy tudnal dolgozni? Szerintem nem... akkor te lennel raszorulva az o anyagi tamogatasara... Egy kapcsolat(hazassag) kompromisszumokrol szol...)

Nem neked valo a hazassag... jobb is, hogy nem-et mondtal...

2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
35%

kérdező,jól tetted,hogy nem mondtál igent!

Egy házasság nem játék,őrültség lenne ugy hozzámenned, hogy nincs anyagi alap. Szép dolog a szerelem,de attól még senki se érdekember,mert nem akarja hogy élősködjenek rajta.

Legyen mindenkinek rendes állása,oszt mehet a buli.

De addig meg legyetek együtt,szeressétek egymást.

Ha én valaha megházasodom,az tuti hogy külön kassza lesz, nem vagyok hive a közösködésnek. abból csak a vita van.

28/N

2010. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
65%
Én amondó vagyok, hogy nem véletlenül mondták nagyanyáink, hogy a házassághoz két hasonló anyagi hátterű fél az ideális. A leghevesebb szerelem is elmúlik, és csak feszültség forrása, ha a két ember keresete és anyagi lehetőségei nincsenek szinkronban egymással. 28 évesen már ésszel is él az ember, nem veszíti el a fejét a szerelemtől, és nem rajong a gondolatért, hogy egy életen keresztül spórolhasson, mikor a saját keresetéből egyedül vígan elélne. A helyedben olyasvalakit keresnék, akik hasonló végzettségű és ambíciójú, mint te.
2010. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
56%
Tegyuk fel, a parod kap munkat, osszehazasodtok, lesz egy gyereketek. Te hogy fogsz tudni megelni akkor? Majd kulon szamitjatok a penzeteket, a gyerek kiadasait is felezitek? Ezek utan siman elkuldhetne teged dolgozni szules utan azzal, hogy o ugyan 1-2 honapig sem fog eltartani. Neked ez hogy esne? Te lennel a legjobban felhaborodva. Szerintem hagyd ezt a szegeny sracot, lehet, hogy meg lehet boldog massal, aki nem ilyen onzo.
2010. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
80%
Azok akik oltják a kérdezőt gondolkozzanak már el egy kicsit. Ha nektek nem lenne állásotok-de lenne hol lakni(családnál)- akkor mondanátok a párotoknak hogy "Na költözzünk már össze"? Úgy, hogy tudjátok, hogy egy fillért sem fizetnétek semmibe? Mert szerintem a többség nem, de aki igen, azt nevezik önző, ingyenélőnek. Nem foglalkoznátok vele, hogy a "szerelmetek" éppen a tartalékait éli fel miattatok amit évek óta sprórolt igaz? A házasság már megint más. Ha közben jut az ember bajba persze, hogy segítik egymást a felek. De ez egy teljesen más helyzet.
2010. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
64%

Jól tetted,hogy a szívedre hallgattál.Lehet,most fájdalmas,de mindennek megvan az oka!!!

"Csak a szíveddel látsz igazán!!!!"

2010. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
58%
Oltani a tüzet szokták, nem a kérdezőt...
2010. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, de most őszintén: ha fordított lenne a helyzet, és a párod feleségül akarna venni annak ellenére, hogy neked nincs munkád, és ő tartana el, nemet mondanál, ugye? ...ugye?
2010. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!