Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megkérte a kezemet...

A párom megkérte a kezemet (összeköltözést is szeretne), de én nemet mondtam, mert ő nem áll jól anyagilag?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nem akarom eltartani, ugyanis az én pénzemből menne a rezsi, a kiadások nagyrésze. Ő pedig csak a kajába tudna beszállni. Van így jövője a kapcsolatnak? Várjak még rá, hátha lesz normálisabb munkája? Most csak alkalmi munkája van. Nemrég vesztette el az állását.
2010. nov. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
62%

te mit szóltál volna ha mondjuk bejelented h terhes vagy ő meg közölné h baromira nem akar eltartani,majd ha lesz pénzed..


te nem szereted őt,mert írod h most vesztette el a munkáját,de alkalmi meló vannak-tehát akar és tud is dolgozni,mégis nemet mondtál


nézz mélyen magadba,nem a pénz miatt mondtál nemet. két ember ha szereti egymást hegyeket tud mozgatni


én azon csodálkozom h nem ajánlottad alapból fel neki h segítesz és hátteret teremtesz amig ő talpra áll


de legalább te rájöttél h nem ő a fontos hanem a pénz. és szerencsére erre ő is rájött így kereshetitek magatoknak az igazit

2010. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
91%

jesszus! és te még büszke vagy magadra meg a párodra?? h azért nem kért meg mert nem volt pénze anno? háááttt.. ez elég fura..


és miért is szép kis alak a kérdező párja? mert ő meg nem a pénzt teszi első helyre??


hát anyukám,te se kellenél asszem még ha 1szem nő lennél a világon

2010. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
93%

En nokent azt mondom, hogy ez szemetseg a reszedrol! Mi, nok is kerulunk ilyen kiszolgaltatottabb helyzetbe mondjuk gyerekvallalasnal, munkavaltasnal. A parod is ilyen onkentelen helyzetben van, hisz akar dolgozni, de elvesztette az allasat, probal masikat keresni. Nem lesz ez igy mindig, majd lesz neki munkaja ujra. Meg van benne a dolgozni akaras, nem azt varja, hogy te kitartsd ot.

En nem vennelek el ezek utan, mert ez is mutatja, hogy amint gond van, te ki fogsz lepni ebbol a kapcsolatbol. A hazassag az azt jelenti, hogyha egyik felnek nem ugy megy, ahogy kellene, a masik segit neki feltetelek nelkul. Akkor nincs mar olyan, hogy ez a te penzed, ez meg az enyem. Ezt egy felnott embernek magyarazni kell? Ha igen, akkor te meg nem ertel meg a hazassagra.

2010. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg jól tetted, én sem akarnám eltartani és nem mennék hozzá egy olyan emberhez akinek csak alkalmi melói vannak. Attól még hogy ti nyomorogtok, ne akarjátok már hogy más is így tegyen.. A szerelemnél jóval fontosabb dolgok is vannak.
2010. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
89%

"Szeretem őt, de..."


Ha már ott a de, akkor nem szereted. Jól tetted, hogy nem mondtál igent, tönkretetted volna a srác életét. Legyél boldog valami gazad és hasonló anyagias és önző ember oldalán, hiszen számodra csak a pénz a lényeg.

2010. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
91%
szó se volt nyomorgásról. arról volt szó,h a házasság egy szövetség,és a két ember segíti egymást
2010. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
52%

Pf,elég sok álszent ember van itt,vagy nagyon tehetős.

Én megértelek kérdező,mondjuk az tényleg nem mindegy,hogy akar e dolgozni,vagy lustálkodik? Egyébként egyetértek azzal,aki azt irta hogy várhatott volna vele.. azért szerintem a legtöbb válaszadó nem élt meg egy fizetésből (és a terhesség teljesen más helyzet,felesleges azzal dobálózni) . Gondolom a kérdező nem jókedvében mondta ezt,gondolom nem keres ő sem túl sokat.

Nyomorogni meg senki nem akar sem éhezni ,akkor se ha szerelmes..ez van.

Az én párom (ő a férfi) is győzködött,hogy költözzek hozzá de nekem lesült volna a bőr a pofámról ha ő tart el engem,rögtön mituán összeköltöztünk..ugyh szépen elmentem dolgozni,és cska utána költöztünk össze.

2010. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
67%
Nem te leírtad magad ebben a kapcsolatban. TE vagy éretlen rá!!!
2010. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:

Ő 32F én 28 N.


2 hónapja nincs munkája, igyekszik, bár azért ennél lehetne aktívabb is. És igenis segítem, mert én is keresek neki állást, próbálkoztam pár ismerősömnél, hátha be tudják venni a cégükhöz. Én is tudom, hogy manapság, bárki elvesztheti másnap a munkáját, semmire nincs garancia, de rengeteget dolgoztam azért, hogy eljussak idáig.

Ezek után lehet, hogy elítélendő, de nem szívesen kezdek azzal egy házasságot, hogy én tartom el a férfit és az eddig megtakarított pénzemet felélem.

2010. nov. 4. 17:37
 20/70 anonim ***** válasza:
93%

A szerelemnél jóval fontosabb dolgok is vannak.

Az ilyenek mennek férjhez érdekből,és adják el magukat bundáért,anyagi biztonságért,persze aztán félre kufircolnak a sarki fűszeressel is...Rosszabbak az utcasarkon állóknál az ilyenek...

2010. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!