Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megkérte a kezemet...

A párom megkérte a kezemet (összeköltözést is szeretne), de én nemet mondtam, mert ő nem áll jól anyagilag?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nem akarom eltartani, ugyanis az én pénzemből menne a rezsi, a kiadások nagyrésze. Ő pedig csak a kajába tudna beszállni. Van így jövője a kapcsolatnak? Várjak még rá, hátha lesz normálisabb munkája? Most csak alkalmi munkája van. Nemrég vesztette el az állását.
2010. nov. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
69%
Jóban,rosszban,egészségben,betegségben!!!!!Ez Neked nem megy!!!!!!
2010. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
78%

Nos, ha szereted és hozzámennél egyébként, akkor mondhattál volna igent, az összeköltözésre pedig azt, hogy majd akkor, ha minkettőtöknek stabil a háttere. Ebből értett volna, de mégsem lett volna visszautasítás.

Hogy fogadta?

Hány évesek vagytok?

2010. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
77%
na ez asztan....oszinten szolva,igy 16 evesen ugy gondolom h reszedrol ez nem szerelem...egyaltalan...,ha igazan szeretned,ez nem lenne problema
2010. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
90%
Az a kérdés, hogy miért nincs pénze. Nem akar dolgozni, link, vagy csak nincs neki épp melója? MErt lényeges különbség. Valahol igazad van, nagyon sz.r egy fizuból élni, de ha azért nem akarod, mert szerencsétlen nem talál munkát, pedig életre halálra keresi, az nagyon ronda dolog tőled. Gondolj bele mi lesz ha ne adj isten leszázalékolják, a rokkatnyugdíj is qurva kevés ám... akkor is elhagyod mondván nem gondoskodsz róla????
2010. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
61%

na ez azstán szép kis kapcsolat!


szegény pasi! remélem lelép!!!

2010. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
52%

Ne menj hozzá, hanem árusítsd ki magad kilóra.A magadért kapott pénzt számolgathatod reggeltől estig.


Más:

szerelem? szeretet? semmi?

2010. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
76%
Mióta vagytok együtt? Együtt voltál vele akkor is, amikor volt rendes keresete, vagy csak az elmondása alapján tudod vagy esetleg csak hiszed, hogy nemrég veszítette el a munkáját? Amikor volt keresete, gavallér volt veled, vagy fogta a pénzt? Elég nehéz erre a kérdésre válaszolni a párod ismerete nélkül. Én azt mondom, hogy ha nem ismered régóta, akkor okos dolog az óvatosságod. Láttam én már karón varjút, a pasik sem szentek, nem ritka, hogy nem a heves szerelem miatt siettetik az összeköltözést, hanem hogy a nő eltartsa őket.
2010. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
83%

Én megértelek valahol!

Nem azt mondtad,hogy nem szereted,nem? Hanem azt,hogy nem akarod eltartani.

Manapság az egyetemista szerelmesek is akkor házasodnak össze,ha mindkettejüknek van munkája.(az én környezetemben több ilyen is van.)

Szerintem valahol álszent dolog lenne azt mondani,hogy 2010-ben Európában,ez egy olyan nagy szemétség lenne...

2010. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
91%

Én igent mondtam volna,pláne ha nem az ő hibájából rúgták ki a munkahelyről. Amúgy meg állást találni bizony időbe telik. És tök mindegy hogy fiú vagy lány vagy-e,illetve van-e diplomád vagy nincsen. Szóval biztosan beletelik x-időbe amíg talál munkát,de ha igazán tiszta szívedből szereted akkor állj mellette és bíztasd őt,mert az sokat jelent. (És így van jövője egy kapcsolatnak,mert bárki bármikor kerülhet hasonló helyzetbe. Lehet legközelebb pont neked nem lesz munkád,de ne adja az ég,hogy ez legyen). :(

Az persze már más tészta,ha nem is tesz azért,hogy találjon munkát...

2010. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
39%

Azért a párod is szép kis alak.

Nekem nemrég mesélte el a párom, hogy már egy éve meg akart kérni, már kinézte a gyűrűt is meg minden, de pont akkor egyik napról a másikra kirúgták. Így pedig hagyta az egészet, amíg nem talált másik állást.

2010. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!