Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon, hogyan lehetne...

Hosszú távon, hogyan lehetne a rokoni látogatásokat csökkenteni?

Figyelt kérdés

A sogornőmek nemrég vettek új házat és azóta folyamatosan oda vannak szervezve a családi összejövetelek. Amik amugyse voltak kevesek, de anyósoméknal sokszor volt, hogy csak mi voltunk. De így meg mindig mindenki ott van. És baromi fárasztó.

Náluk 2 gyerek van akik már nagyobbak, nálunk egy kicsi.

Ugye nyár van, a medencében ugrálnak. A kicsi is menne, de nem engedem be egyedül mert nem figyelnek rá. Én meg utálok medencezni. A férjem néha bemegy vele.

Hangosak, mindig hangosan szól a zene. Baromi hangosan beszélgetnek, visitva röhögnek. Az én családomban ez annyira nem volt divat, én is elég csendes típus vagyok. Na így zavaró.

Sokszor nem is tudom mit csináljak. Nekem nincs mindig kedvem segíteni a cuccokat hozni vinni a kertbe. De anyósom meg a sógornőm folyamatosan pattognak. 100 fele kaját főznek. Baromi terhes szinte 2 hetente oda menni. A férjem meg szeret menni, jól érzi magát. Mi meg a kisfiammal nem mindig. De ha meg nem akarunk menni akkor megharagszik. Hogy mindig kihúznam magam.


júl. 10. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
83%

20


Komrtollmánias anyu szerint nem bírja.

júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
93%

Akkor szépen előadod a férjednek, hogy nem mész és a gyereket sem viheti, mert alkalmatlannak tartod arra, hogy vigyázzon a saját gyerekére.

Vagy

Csendben maradsz, minden folytatódik úgy, ahogy eddig.

júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
95%

A kicsi is menne, de nem engedem be egyedül mert nem figyelnek rá. Én meg utálok medencezni.


Tehát szívjon a gyerek, mert ilyen az anyja...

júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
89%
20, a kérdésben még menni akart fürdeni a kicsi, és nem volt róla szó, hogy nem bírja :D
júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!

Beindult a falka, akikről majd a jővőben, a mindent jobban tudó és dirigáló anyósos kerdesek szólnak.

Amiket leírtál én nem mennek a férjed meg ne drcizzon, hanrm.a felesege mellett álljon, meg cipekedjen helyette.

Amúgy én sem bírom az ilyen zabálós, vendéget dolgoztatós, harsány majmokat.

júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:

Attól mert benne van a vízben egy uszogumi-karuszoval nem feltétlenül lesz a feje vizes.

Nem vagyok kontorollmanias, de féltem őt.

júl. 10. 12:25
 27/80 A kérdező kommentje:

A ferjemre amúgy nem haragszom, szereti a csaladjat.

Csak mások mint én. Én nem bírom az ilyen hangoskodast és túl porgest amit ők csinálnak.

Hogy ki kér kávét, vágjuk a gyümölcsöt, sütit ki kér, jajj várjatok még itt a saláta. ElfogYott az üdítő, kinek mit hozzak. És így porog a sógornőm meg anyósom mindig.

júl. 10. 12:28
 28/80 anonim ***** válasza:
87%

"És így porog a sógornőm meg anyósom mindig."


Ezt hívják vendéglátásnak, odafigyelesnek és gondoskodasnak

júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
85%

#26, azért, mert te azt mondod, nem leszel nem az.

Ha állandóan a "gyerek sarkában vagy", akkor de, az vagy.


Másik dolog, ami még érdekes; ti nem tudtok otthon felállítani neki egy gyerekmedencét? Akkor aztán abba olyan vizet tesztek, amilyet csak akartok, és máris nem probléma a gyerek medencézése.

júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy én sem bírom az ilyen zabálós, vendéget dolgoztatós, harsány majmokat.


25, mi a családunknál nem vendégek, hanem családtagok vagyunk...

júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!