Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon, hogyan lehetne...

Hosszú távon, hogyan lehetne a rokoni látogatásokat csökkenteni?

Figyelt kérdés

A sogornőmek nemrég vettek új házat és azóta folyamatosan oda vannak szervezve a családi összejövetelek. Amik amugyse voltak kevesek, de anyósoméknal sokszor volt, hogy csak mi voltunk. De így meg mindig mindenki ott van. És baromi fárasztó.

Náluk 2 gyerek van akik már nagyobbak, nálunk egy kicsi.

Ugye nyár van, a medencében ugrálnak. A kicsi is menne, de nem engedem be egyedül mert nem figyelnek rá. Én meg utálok medencezni. A férjem néha bemegy vele.

Hangosak, mindig hangosan szól a zene. Baromi hangosan beszélgetnek, visitva röhögnek. Az én családomban ez annyira nem volt divat, én is elég csendes típus vagyok. Na így zavaró.

Sokszor nem is tudom mit csináljak. Nekem nincs mindig kedvem segíteni a cuccokat hozni vinni a kertbe. De anyósom meg a sógornőm folyamatosan pattognak. 100 fele kaját főznek. Baromi terhes szinte 2 hetente oda menni. A férjem meg szeret menni, jól érzi magát. Mi meg a kisfiammal nem mindig. De ha meg nem akarunk menni akkor megharagszik. Hogy mindig kihúznam magam.


júl. 10. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
90%

ne nyavajogj


masok nem neznek a gyerekedre a medenceben? Akkor te minek vagy ott? Ha a gyereked szeretne, akkor ott vagy es vigyazol ra. addig pakolnod sem kell, remek kifogasod van.


kethetente nem a vilag vege, foleg, hogy a tobbiek elvezik. (A fiad is elvezne, ha hagynad a medencebe menni)

júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:

Mivel a 2 másik gyerek nagyobb, rájuk elég ritkábban nézni

Nem kell ott lenni velük.

A kisfiammal bent kell lenni, mert a másik kettő frocskoli a vizet és nem figyelnek.

júl. 10. 11:45
 13/80 anonim ***** válasza:
55%
#12 Hát azért a két idősebb gyerek csak észre veszi ha baj van, mivelhogy ott vannak mellette a medencében
júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
92%

Ó jaj, lefröcskölik vízzel, a gyereked meg cukorból van és elolvad...


Téged nem fröcsköltek le, amikor gyerek voltál? És túlélted, vagy belehaltál?

júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:

Nem szereti ha vizes lesz az arca. Szenzoros. Úgyhogy igen képzeld, nagyon zavarja.

Azért annyira ők se nagyok 6 és 8 évesek. Viszont vannak annyira nagyok, hogy nem kell felettük állni folyamatosan. Nem bízom a két gyerekben.

júl. 10. 11:53
 16/80 anonim ***** válasza:
86%

"Nem szereti ha vizes lesz az arca. "


Akkor ne menjen vízbe, bakker.

júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
89%
Ha belemegy a medencébe, nem lesz vizes az arca? ...
júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
91%

Tehát azért, mert nem szeretsz medencézni elrontanád a többiek szórakozásást is? Talán nem is ez a legnagyobb gond. Megértem, hogy más rokonokban nem bízol, de, hogy a saját férjedről is úgy gondolod, hogy nem figyelne a gyerekre baromi szomorú, vagy rossz embernek szültél. Nőként mondom, hogy az apa is ugyan úgy teljes értékű szülő, tanulj meg bízni benne.

Az, hogy folyamatosan a gyerek nyomában vagy hosszútávon nagyon nem tesz jót. Igen, figyelni kell a gyerekre, de ha állandóan a sarkában vagy többet ért, mint használ.

Ha mindig hosszú órákat kellene utaznod kötelező program miatt ahol egy zárt szobában ültök megérteném, hogy gondod van, de a leírás alapján nem erről van szó, hanem sok ember jól érzi magát, van program. Nyugodtan maradj ki belőle, de ne vedd el az élményeket a többiektől. Csak azért, mert te nem akarod élvezni a dolgokat más had tegye.

júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
24%

Persze, hogy a kanik szeretik az ilyen helyzetet.

A nők csicskák: "Nekem nincs mindig kedvem segíteni a cuccokat hozni vinni a kertbe."

Ezek meg lazulnak, zabálnak, psncsolnak.

Jó bunkó a férjed. Is.

júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
15%

Halihó! A gyerek sem bírja!

Csak a lusta, magukat kiszolgáltató herék.

júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!