Jogosan haragszok?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a párommal hogy letesszük eü gondok miatt a cigit mindketten. 2 hete bírtuk is, méghozzá úgy hogy elfogyott és egyikünk se ment be dohányboltba hogy kisértésbe se tudjunk esni.

Erre az após adott a páromnak egy fél doboz cigit úgy hogy tudta hogy leszokott, aki sajnos hirtelen felindulásból el is szívta mert annyira megkívánta.


Csak szerintem undorító ez a viselkedés? Mintha egy fogyózónak direkt vinne sütit vagy gyógyuló alkesznak egy üveg pálinkát.


Párom persze rám mérges amiért megharagudtam az apjára.


Ő jópárszor nekifutott már a leszokásnak de csak egyszer sikerült kicsit hosszabb időre (20 éve egy pár hónapra) és szerintem okkal szabotálja hogy legalább a gyerekének sikerüljön.



júl. 3. 11:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%
Aki nem akar nem gyújt rá, függőség ide vagy oda. Aki nem akar nem fog leszokni, foghatja akárkire. Párod nem akar nem is fog.
júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
34%

Először is se a párod és te se szoktatok le, csupán 2 hete szüneteltetitek a dohányzást.

Másrészt tökmindegy, hogy apóstól, havertól, szomszédtól jön az a cigi, a döntés a párodé.

Ez olyan mintha kiakadnál a sarki dohányboltos kiscsajra, amiért kiszolgálja az embered...

szóval nem, nem haragszol joggal

júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akkor is bunkóság egy káros dolgot tukmálni, főleg tudva, hogy le akar szokni. Még ha főként a párodon múlt, akkor is gusztustalan volt, amit az após csinált. A drogosokat is azért zárják el az elvonókban pár hétre a külvilágtól, hogy amíg erős a fizikai függőség is, ne találja meg őket a díler. A nikotin azért erősen addiktív. A párod húzza össze magát kicsire, meg az apja is. Egyébként "haragszom" és nem "haragszok". Ja, és neked sok sikert és kitartást a leszokáshoz, szerintem jó döntést hoztál, hogy leszoksz!
júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
15%
Atya gatya
júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%

Tehát após a hülye, mert a párod elfogadta a cigit, még véletlenül sem a párod a gyenge akaratú. :D


Tudom, milyen a függőség, én is voltam, de amikor eldöntöttem, hogy leszokok, egyszerűen nem fogadtam el a piát.


A pasid tanuljon meg nemet mondani, mert még lesznek problémái az életben.

júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%
Erre az após adott a páromnak egy fél doboz cigit úgy hogy tudta hogy leszokott, aki sajnos hirtelen felindulásból el is szívta mert annyira megkívánta. - azért ez sem semmi. Fél doboz cigit elfüstölni "hirtelen felindulásból" :D
júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
17%
jól tette
júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
40%
Gyenge akaratú kis senkivel álltál össze, akinek az apja ráadásul semmibe veszi a határokat. A helyedben inkább ezen gondolkodnék el, mert iszonyú nagy red flag egy ilyen família. Remélem az eü gondok nem gyerekvállalási tervekre utalnak, mert iszonyú bajban lesztek, ha esetleg majd összejön a gyerek.
júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam le a dohányzásról 14 évvel ezelőtt, hogy egyik napról a másikra abbahagytam. Kész. Maradt egy bontott doboz cigarettám, eltettem emlékbe, ma is megvan úgy, ahogy volt. Nem hiányzik belőle.


(Lehet, hogy már használhatatlan is ez a régi cigi).


Három napot bírtam, és akkor azt gondoltam: ha eddig eljutottam, most már nem fogok rágyújtani, nem teszem tönkre ezt a három eredményes napot. Azóta sok év telt el. Most már zavar a cigarettafüst, ha valahol rágyújtanak a közelemben. Undorító.

júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A leszokás a fejben dől el. Ugyanúgy, mint a fogyókúra.
júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!