Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok ezzel a...

Megszakítanátok ezzel a közeli családtaggal a kapcsolatot ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Meghívták vacsorázni, arra termeszetesen elment. Majd amikor bekerült kórházba aki meghívta, arra már nem ment el. Undorító ilyen vislekedés nem?
jún. 30. 10:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%

Nekem néhány hónapja halt meg a nagymamám. Több hónapon keresztül szenvedett. Majndnem minden nap látogattuk, ott voltunk vele. De nagyon nem jó érzés ilyen állapotban látni a családtagjainkat. Apám (a nagymamám fia) nem bírt bejönni a nagymamámhoz, mert nem bírta olyan állapotban látni. Amit teljesen megtudok érteni.

Semmi értelme nincs annak, hogy bejön, de nincs rá felkészülve lelkileg.

jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, írd le érthetően, és ne sértegess bennünket.

Ha jól értem, a tesódat meghívta vacsorázni valami közeli rokon, aztán amikor a rokon beteg lett, a testvéred nem látogatta meg az illetőt.

Mi nem tudunk erről semmit, nem tudjuk a körülményeket. Ha ennyire zavar, inkább a testvéredtől kérdezd meg, miért nem ment el.

jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
En úgy értelmeztem, hogy a haldoklónak a testvére nem ment be a saját testvéréhez.
jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha használható válaszokat szeretnél, szerintem írd le érthetően, hogy mi történt.
jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Darius- ***** válasza:
0%
20- A kérdezőknek kell választ kapjanak egy kérdésre, nem a válaszadóknak. Eszmecserét válts arra alkalmas közösségi oldalakon.
júl. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25 de ennyi infóból nem fogja senki azt írni amit a kérdező szeretne. Mert ő azt szeretné hogy szidjuk vele együtt mint a bokrot azt a rokont. De miért szidnám? Mert egyszer evett az illetonel aztán nem ment be hozzá a kórházba? Nyilván oka volt hogy nem ment, de ne röhögtess már hogy egy szaros tányér leves kötelezi az embert bármire is.

Nem véletlen hogy a kérdező se azzal jön hogy "együtt nőttek fel, mindig egymás mellett álltak, x ott volt ynak mikor az padlón volt stb." hanem azzal a pitiáner hülyeséggel hogy elment hozzá enni mikor az meghivta.

Ha azt akarja hogy mi is úgy dühöngjünk itt mint ő akkor igenis bővebben kell leirnia. Csak hát nyilván nincs mit. Mert gyászol és csak haragudni akar valakire hogy elterelje a figyelmét a fajdalomrol.

júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk képes lennél leírni egy körmondatban mi a franc a bajod, vagy kommentenként adagolsz szavanként???
júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy meg pl. én sem járok kórházba, nem azért mert bunkó vagyok, hanem mert ptsd-m van a kórházaktól.


Gyerekként sokat kellett mennem egészségi okokból, azóta nem megyek, akkor sem ha halálos beteg valaki, ha szült, és piszkosul nem érdekel, hogyha ez valakinek nem tetszik.

júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem szép viselkedes, de sok ember ilyen sajnos.
júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Darius- ***** válasza:
26-Igazad van, csak sok törlődött, így nem láttam
júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!