Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok ezzel a...

Megszakítanátok ezzel a közeli családtaggal a kapcsolatot ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Meghívták vacsorázni, arra termeszetesen elment. Majd amikor bekerült kórházba aki meghívta, arra már nem ment el. Undorító ilyen vislekedés nem?
jún. 30. 10:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Értjük, de attól az illető még nem fog megváltozni. 🤷‍♀️
jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem, idióta itt mindenki, nyilván csak te vagy tökéletes. Egyébként én simán el tudom képzelni azt is, hogy azért nem ment be, mert esetleg nem akarja ilyen állapotban látni az adott rokont. Sok ember van, aki az ilyesmit lelkileg nem bírja.
jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Van aki nem bírja betegen látni a szeretteit. Szerény véleményem szerint több értelme van egészségesen közös élményeket gyűjteni, mint a halálos ágy mellett ácsorogni, ne adj isten jaszkarizni a temetésen. Akkor már olyan mindegy.
jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát a tiéd 50 sincs kérdező.
jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le egyből érthetően és később is félreérthető, hogy ki haldoklik, ki neked a "tesó", ki neked a haldokló.

Persze, hogy csak találgatni tudnak.

jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Most komolyan az hogy az ember egyszer elmegy vendegsegbe valakihez ahova meghivjak az már azt jelenti hogy egy életre a lekötelezetje?

Én is voltam már olyan embereknél vendegsegben akikkel azóta nem is beszélünk mert idő közben eltávolodtunk és valószínűleg nem mennék be a kórházba ha haldokolna..


Ha közeli kapcsolatban vannak az illetők akkor jogos lenne az elvárás a haldoklotol de nem azért mert EGYSZER MEGHIVTA VENDEGSEGBE ÉS KAPOTT KAJÁT. Számomra érthetetlen hogy miért ezzel dobalozol..

jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

Meg jó lenne tudni, hogy kije halt meg a tesónak.

Ő az örökös vagy miért vagy ennyire kikeszülve ezen?

jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Darius- ***** válasza:
25%
Nem írtad le meddig volt a beteg a kórházban. Fontos tudni, mert ez esetben annulálható az esetleges kifogás, hogy valami közbejött és azért nem ment el. Ebből úgy tűnik, hogy nem igazán fontos számára a rokoni kötelék, nem törődik a körülötte lévőkkel. Így mentális okból, vagy mint támogató értelmetlen fenntartani ezt a kapcsolatot. Ha hasznodra válik, segít valamiben neked, akkor a válasz nem.
jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Darius- ***** válasza:
9%
Az pedig nem kifogás, hogy rosszban voltak és azért nem ment. Mert enni elment hozzá.
jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

#25 szerintem nem fogunk részletkérdésekre választ kapni mert a kérdező csak dühöngeni jött ide, nem valódi eszmecseréért.


#26 remélem ez irónia volt :D

jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!