Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajtanak a férjemre. Ti mit...

Hajtanak a férjemre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem izgulok, mert tudom hogy a férjem imád, szeret ennek nap mint nap a jelét adja.Saját cégünk van együtt dolgozunk benne, de a tegnapi nap véletlen fültanúja voltam egy párbeszédnek, ami két dolgozó között zajlott:

-Simán bevállalnám, micsoda pasi!

-Hülye, ha xy (én) megtudja repülsz!

-Már az sem érdekel!


Erre mit lépnétek?Megtehetném, hogy kirúgom, de ez annyira szegényes.Mellesleg jó munkaerő, ez vitathatatlan,Figyeljem a fejleményeket?vagy lépjek?Tudom, hogy fog próbálkozni, azt is tudom, hogy ha visszautasításban lesz része, akkor sem fogja feladni.Mi ilyenkor az etikus?

A férjem is tud róla, Ő azt mondja felesleges ezen diliznem, de akkor sem hagy nyugodni.


2010. okt. 30. 13:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
63%
Ha a nő a családja életét is kockáztatta..mert várható volt hogy ez lesz...akkor pszichiátriára kellett volna küldeni.Minden tiszteletem a tiéd hogy eddig tűrtél,és a férjed iránti bizalmad is rendíthetetlen maradt.És a férjed is ezt érdemli.Tényleg szeret téged.
2011. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%
Rugd ki! Találj ki 1 okot, és kész! ;)
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
34%

Helyes!:)

Ha már átment a hölgyemény zaklatóba,ez a minimum.Legközelebb nem esik hasonló hibába és megtanul úgy viselkedni,ahogy azt egy munkahelyen illendő.

2011. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
34%

Marha egyszerű, ha fültanúja voltál, akkor félrehívod, és közlöd, vele hogy tudsz a dologról mert pont hallottad, és ha csak félrenéz a férjedre azonnal elvesztette a munkáját.


Ehhez tartsa magát.


Akár a másik dolgozód jelenlétében is mondhatod, bár az elég megalázó lenne.

2011. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem neked semmit se kell tenned, a férjed állítsa le, ez az ő feladata
2011. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Mit csinált?
2011. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
51%
Jó hogy megírtad mi lett. Mikor feltetted a kérdést akkor olvastam, és emlékeztem a történetre:) Sok boldogságot a férjeddel.
2011. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
84%
lehet, az lenne a legcélszerűbb, ha maga a férjed közölné ezt vele, ez nagy beégés lenne a csajnak, utána finoman lapátra tenni. Ha több ember előtt tenné meg, az lenne csak az igazi! Ha a munkája jó is, az nem minden. Senkinek nincs szüksége ilyen kellemetlenségekre.
2011. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
mi történt?
2011. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne mit csinált hónapokig a hölgy, férjed hogy reagált? milyen indokkal rúgtad ki /a nőt/?
2011. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!