Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajtanak a férjemre. Ti mit...

Hajtanak a férjemre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem izgulok, mert tudom hogy a férjem imád, szeret ennek nap mint nap a jelét adja.Saját cégünk van együtt dolgozunk benne, de a tegnapi nap véletlen fültanúja voltam egy párbeszédnek, ami két dolgozó között zajlott:

-Simán bevállalnám, micsoda pasi!

-Hülye, ha xy (én) megtudja repülsz!

-Már az sem érdekel!


Erre mit lépnétek?Megtehetném, hogy kirúgom, de ez annyira szegényes.Mellesleg jó munkaerő, ez vitathatatlan,Figyeljem a fejleményeket?vagy lépjek?Tudom, hogy fog próbálkozni, azt is tudom, hogy ha visszautasításban lesz része, akkor sem fogja feladni.Mi ilyenkor az etikus?

A férjem is tud róla, Ő azt mondja felesleges ezen diliznem, de akkor sem hagy nyugodni.


2010. okt. 30. 13:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe, hisz együtt dolgoztok mindahányan. Úgy tűnik nagy a bizalom köztetek, a férjed se csinál belőle ügyet. Ha még ráadásul más jelét még tényleg nem is tapasztaltad az egésznek, csak véletlenül hallottál egy ilyet, szerintem komolytalan, pláne ilyen helyzetben.
2010. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
87%

Ne rúgd ki, te is mondtad, hogy jó munkaerő. Business is business.

Ha valóban lép valamit, akkor beszélgess el vele, ha nem, akkor ne figyelj oda rá és örülj, hogy a férjed még 15 év házasság után is kapós :)

2010. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

Add a tudtára,hogy tudod....

hidd el szégyelni fogja magát...Ha még figyeled is a munkáját magától fog elmenni onnét.

2010. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
95%

Ha 15 éves házasok vagyok, egész nap együtt vagytok és mindennapos a szex, akkor szerintem kizárt, hogy a férjed félrelépne, vagy félrelépett volna.

Nem tudom hány éves a szóban forgó hölgy, de én valahol örülnék neki, ha a férjem tetszene valakinek, azt jelenti h jó pasi. Persze nyert ügyed van, hiszen ő a Te párod! Legyél büszke rá!

Írta már valaki, osztom a nézetét, miszerint igenis éreztetni kell ezzel a nővel, hogy labdába sem rúghat.


Voltam már hasonló helyzetben, és én kicsit gonosz voltam, mert tudtam h a párom sz@rik magasról az illetőre, én viszont hagytam, hogy a csaj teperjen, egészen addig, amíg jól le nem égette magát és megalázó volt számára pár szitu. Lekopott magától.

2010. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
87%
Olyan indokkal nem lehet ám senkit sem kirúgni (még saját cégből sem) mert tetszik a főnök neki. Ha ezt megtennéd, még te járhatnál a munkaügyi bíróságra... Mindamellett, hogy jogtalan, még etikátlan is. Mindenkinek magánügye, hogy ki tetszik neki. Ezzel persze nem védeni akarom az illetőt, nekem is van férjem, családom, és nagyon haragszom a házasságtörőkre! A kérdező helyében én ezt, mint magánember beszélném meg az illetővel. Mint nő a nővel!
2010. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

A fiunk már kamasz, ő is észrevette a nő rajongását.Azt mondja, kár ezen felhúzni magam, ha mégis látnám, hogy teper, akkor szóljak neki.Csak vannak egyértelmű jelek.Pl:

-Nekem szőke hosszú hajam van, Ő eddig vörös volt , már ő is szőke.

-65 kg vagyok, ő vagy 100 volt, de drasztikusan lefogyott.

Ha felveszek valamilyen ruhát, legyen az akármi, másnap a hasonmását látom rajta.

Szóval kezd egy kicsit megijeszteni.

2010. okt. 30. 13:54
 17/45 anonim ***** válasza:
70%

Nehogy megijedj már, tiszta vicc lehet ez a nő.


Ha eldurvul a dolog, biztosan találni fogsz indokot a kirúgásra, ami etikus és jogilag is megállja a helyét.

2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
91%
Itt két eset lehetséges, vagy teljesen bagatell ez az egész ügy, vagy a nőt inkább kezelésre kell küldeni, mintsem kirúgni.:)
2010. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
87%

Az is lehet, hogy a nőnek veled van baja. És harcolni akar.

A párbeszédet meg úgy rendezte, hogy halljad.

A férjed ellopása csak része a játékának. Nem biztos, hogy így van csak ez jutott eszembe hirtelen.

2010. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
53%
én a nőt félrehívnám és elbeszélgenék ele,hogy ezt hogyan is gondolja,de ha ezek után is vannak jelek,h a férjedre száll,akkor simán kirúgnám.Kit érdelel a 3 gyerek,miért ő foglalkozik a te boldogságoddal?Ez a világ sajnos nem a toleranciáról szól ebben az esetben.
2010. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!