Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajtanak a férjemre. Ti mit...

Hajtanak a férjemre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem izgulok, mert tudom hogy a férjem imád, szeret ennek nap mint nap a jelét adja.Saját cégünk van együtt dolgozunk benne, de a tegnapi nap véletlen fültanúja voltam egy párbeszédnek, ami két dolgozó között zajlott:

-Simán bevállalnám, micsoda pasi!

-Hülye, ha xy (én) megtudja repülsz!

-Már az sem érdekel!


Erre mit lépnétek?Megtehetném, hogy kirúgom, de ez annyira szegényes.Mellesleg jó munkaerő, ez vitathatatlan,Figyeljem a fejleményeket?vagy lépjek?Tudom, hogy fog próbálkozni, azt is tudom, hogy ha visszautasításban lesz része, akkor sem fogja feladni.Mi ilyenkor az etikus?

A férjem is tud róla, Ő azt mondja felesleges ezen diliznem, de akkor sem hagy nyugodni.


2010. okt. 30. 13:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%
Én tuti kirúgnám
2010. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy a férjedről volt szó? Amúgy, ha ez igaz, kivágnám a p.csába, majd ahova felveszik, ott elszedheti más férjét.
2010. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férjed belemenne akkor azt viheti már a szomszéd is,,,
2010. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%
egyszerű, nem kell kirúgni, csak a tudtára hozni, hogy tudsz a dologról... én biztos hogy minden lépését figyelném, rászállnék. ha egy kis hibát is ejt, úgy leszúrnám, hogy egy idő után magától menne el. és akkor nem te rúgtad ki :)
2010. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
én kirúgnám...és nem azért, mert nem bíznék a férjemben. amíg tőlem kapja a fizetését, minimum elvárom azt a fajta tiszteletet, hogy például nem akar pofátlanul a férjemre mozdulni.
2010. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%

Ha biztos vagy benne, hogy a férjedre hajt, akkor rúgd ki.

Én ezt tenném. Milyen arcátlan, ki fruska. Nem a munkahelyen kellene neki ismerkedni, az nem arra való, pláne ha tudja, h felesége van és ráadásul ő adja neki a munkát, hogy legyen mit minden hónapban zabálnia. Akinek ennyit ér az röpüljön!

2010. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ám hogy a csaj tud valamit,pl.:,hogy a férj könnyű eset,és más kollegina is már megvolt neki...
2010. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Hú olvasd el Maugham: Színház című könyvét.

Ott a feleség olyan fölényesen megsemmisíti a szeretőt.

Készül belőle film, de az nem adja át.

Én nem rúgnám, rúgatnám ki. De tuti, hogy "megsemmisíteném" valahogy, ha érted mire gondolok.

Ne a féltékeny asszony szerepében legyél, hanem úgy intézd a dolgokat, hogy ne legyen számodra ellenfél.

2010. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%
(tudom, hogy az hölgyike nem szerető, csak szeretne az lenni, de el lehet vonatkoztatni 13.38)
2010. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
15 éves házasok vagyunk, tudom, hogy a férjem nem csal meg. szinte 24 órából 24-et együtt vagyunk, a szex szinte mindennapos, és nem kételkedem benne egy percig sem.Tudom hogy nem csal meg, de ezt a helyzetet mégis nehezen viselem.Alapból szociálisan érzékeny vagyok, tudom a gyerekkoromból mi az nélkülözni, mindig ilyen toleráns marha voltam, de azért ez már több a soknál.A nőnek 3 gyereke van, ha kirúgom/rúgatom, tuti éhen halnak.
2010. okt. 30. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!