Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom a férjemre?

Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés
Gyűlölök késni, a férjem meg állandóan mindenhonnan késik. Vendégségbe vagyunk hivatalosak, de a drága férj miatt kb. 2!!! órát késünk majd... Annyira kellemetlen nekem... Ráadásul az esküvőnkről mutogatunk képeket, videókat majd... Annyira nincs most kedvem hozzá így, már... ráadásul mikorra fogunk hazaérni, ha több, mint 2 órát késünk??? Ja és én hívjam fel, hogy késünk, mert az én rokonom... Megőrülök.
2009. szept. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mondd a férjednek, hogy avendégségbe 2 órával előbb kell menni, megváltozott az időpont! akkor tuti, h időben ott lesz! De ez most komoly!

Ha pl. 16 órakor lesz a vendégség, mondd azt a férjednek, hogy 14 órakor lesz! És 16-ra oda is ér:-)

2009. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Arra következtetek abból hogy az esküvőről mutogattok majd képeket meg videót, hogy ez egy elég friss házasság+ vegyük hozzá elég érdekes a szitu, mert általában a nők ilyenek. (mármint hogy késnek)

Van anyukámnak egy ismije, ő is nagy késő. Ezért mindig cselhez kell folyamodni. Ha 7re beszélnek meg talit, az 8 óra "hivatalosan", csak neki mondja 7nek, mert tudja , úgy is késik... Ezt kipróbálhatod esetleg.

2009. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
nem
2009. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


18:00-ra kellett volna, menni... ehhez képest, háromnegyed 8-kor talizunk, nemsokkal a cél előtt... (ez már csak a közlekedéstől függ, úton van) ezért nem tudom már azt mondani, hogy előbb lesz :-S De ezentúl tuti ezt fogom csinálni, mert már nagyon elegem van ebből.. Olyan szinten felidegesítem magam ilyenkor...


Igen, friss házasság, bár a kapcsolat már több, mint 5 éves!


Lassan készülődök...

2009. szept. 17. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

De miért késik? Talán olyan a munkahelye, én is dolgoztam olyan helyen, sose tudtam , mikor érek haza. Nemegyszer este 9-kor hívott a 10 éves lányom, hogy hol vagyok? Én meg javában dolgoztam, és egy óra az út haza.

Mondd le a vendégséget! Ilyen helyre vidáman és lazán kell menni. Hívd fel a vendéglátót, hogy tegyétek át máskorra!

2009. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekemis van egy "rokonom" aki sosem képes elkészülni, vagy odaérni időben sehová. Felnőtt ember szokásait borzasztó nehéz megváltoztatni. Mi azt találtuk megoldásnak, hogy minden találkozóra egy korábbi időpontot mondunk neki. Ő kb 1 órát késik mindíg, így egy órával hamarabbra jelzünk neki mindent. Ez nagyon bejött, igazából nem is tűnik fel neki ez az egész, és mi sem vagynk idegbetegek!

2009. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el nélküle, mondd neki, hogy majd ott találkoztok,a barátoknak meg azt, hogy neki közbejött valami. Általánosan és életre szólóan mondom: az ő batyuját vigye ő. Tehát ne vállald fel helyette az ilyen felelősség problémákat. Bármennyire is szép dolog az egybekelés, meg egyek vagyunk, mégis azt kell tenned, hogy amiben nem tudsz azonosulni vele, abban őrizd meg magadat. Te nem ő vagy. Te amit felvállaltál, (pontosan odaérni) azt megteszed. Ez más kérdésben is így helyes. Ő pedig majd vagy kimagyarázza magát, vagy rászokik a pontosságra, vagy nem fogja érdekelni az egész. Mindegyik jó megoldás ezek közül. És megszabadultok egymás hibáztatásától, meg a veszekedéstől.
2009. szept. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!