Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira haragszom a férjemre!...

Annyira haragszom a férjemre! Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Fiam 16 hónapos, iszonyú hisztis baba, az az igazi földhözvágommagam hiszti ha közértben vagyunk mert imád lepakolni. bevásárlókocsiban nem marad meg, viszont bevásárolni se tudok úgy, hogy közben lesöpri a polcokat.


Azt mondtam itt a vége, kis közértet elintézzük hétköznap ha kell valami de a nagybevásárlásra jöjjön velünk apa is mert nem bírom egyedül. ráadásul a neheze még csak utána jön, a hazacipekedés.

Férjem szerint életképtelen vagyok mert minden más anya megoldja, hogy a babájával bevásároljanak, nehogymá' ezzel még terheljék a sokat dolgozó férjeiket.

hozzáteszem, hogy ennyit segített eddig a háztartásban, hogy elvitt az osanba két hetente egyszer...


Ti megoldjátok, tényleg én vagyok az életképtelen? :(


2011. ápr. 1. 21:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
A férjed egy tuskó, de szerintem sem az a megoldás, hogy hárman mentek, hanem hogy egyedül mész, addig apa otthon játszik a gyerekkel. Így legalább neki is ki kell vennie a részét a gyereknevelésből, plusz megmutatod, ki is az életképtelen. Hajrá.
2011. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap a séta eleme az 1kg kenyér:) de a nagy bevásárlásra csak apa megy a listával a kezében szombatonként. Én és a törpék nem. Ugyan nem a pakolás miatt, de egy ilyen bevásárlás nekem gyerekekkel egész nap lenne, apának max2óra, és akkor tökölt, hogy melyik fekete borsot hozza:)

Jah és én gyalog mennék, kicsi kendő, nagy a talpikáján, apa kocsival.

És a nagy bevásárlásban benne van a mosószer is megmegmeg és ezek elég nehezek.

2011. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Nincs igaza a párodnak,de a gyereket leszoktathatnád a hisztiről!
2011. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

jól értelmezem?

a férjed elvisz a nagy bevásárlásra, és effektive otthagy a 16 hónapossal, és te cipekeded haza a dolgokat???

hát ne haragudj, de nagy egy f@sz férjed van.

én szépen megvenném, amit én megeszek a gyerekkel, aztán, ha arra nem képes, hogy elvigyen és bevásároljon veletek, egye, amit ő maga megvesz.

na, mindegy....

nem te vagy életképtelen, amúgy elárulom, hogy sok anyuka bajlódik ezzel a feladattal. a férjed nagyon bunkó. legalább ennyit segíthetne. nekem is ilyen párom volt...csak volt...

2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem viszem magammal a gyereket bevásárolni, mert ugyan azt csinálja mint a tiéd.Mamához viszem.

A férjedhez nincs hozzászólásom!Véleményem van, de inkább nem írom le!

2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen én megoldom/megoldottam. Beültem a kocsiba és otthon hagytam a gyerekeket, a gyerekekkel a kezében szaladt utánunk és csendben szállt be a kocsiba.

Legjobb az volt, mikor az az ötlete támadt menjünk egyedül cipőt venni a gyereknek, és a gyerekek maradjanak a mamánál. és kérdeztem, ki fogja felpróbálni a cipőt? Azt mondta, ehhez kell a gyerek? Hát igen, mondtam, nem ártana.

2011. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, az én lányom sem marad meg a bevásárlókocsiban.Amikor mi nagybevásárolni megyünk, apa is jön.Na ne ám már én rohanjak a gyerek után, meg még közben vásároljak is.

Apa addig bírkózik a gyerkőccel.Neki sem árt egy ksi kiképzés.Szinte már fellélegez, amikor ő pakolhat be a csomagtartóba, én pedig átveszem a leányzót.

Bevallom őszintén, a mama szívesen vigyázna rá, de nem engedem.Hadd szokja meg a babám, hogy igenis boltba kell járni, és ott szabályok vannak.

A bátyámék mindig átpasszolták a mamának mindkét gyereket.Eredmény?Nem tudnak most bevásárolni egy 5 és egy 9 évessel, mert olyan hisztiket levágnak egy-két cuccért a boltban.

Igenis segítsen a férjed.

2011. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát nem egyszerű az biztos, én sem szeretek babóval bevásárolni mert a végén tuti kihagyok valamit csak menjünk már, nálunk mondjuk az megoldotta a helyzetet ha adtam neki valamit enni közben, keksz-túró rudi ameddig az tartott elvolt. Egyszer voltunk így a tescoban, éppen csak bementünk, lányom ugyanaz lepakol, földre leveti magát üvölt, látom jön a férjem, na mondom te itt vagy? mondja hogy csak beugrott valamiért már sorban állt de meghallotta hogy mit rendez az ő kislánya:)
2011. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém bele van szoktatva a kocsiba, tetszik nem tetszik ez van. Ettől függetlenül apa is elkísér minket, addig is együtt vagyunk, és segít pakolni.

Nem te vagy az életképtelen, a férjed tényleg tuskó, de a gyereket azért szoktasd hozzá, hogy nem mindig az van amit akar.

2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs igaza! Ennyit igazán segíthetne! Mi is együtt járunk a boltba bevásárolni, habár a mi kislányunk még csak 6 hónapos és egyenlőre nagyon jól el van a babahordozóba :)
2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!