Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira haragszom a férjemre!...

Annyira haragszom a férjemre! Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Fiam 16 hónapos, iszonyú hisztis baba, az az igazi földhözvágommagam hiszti ha közértben vagyunk mert imád lepakolni. bevásárlókocsiban nem marad meg, viszont bevásárolni se tudok úgy, hogy közben lesöpri a polcokat.


Azt mondtam itt a vége, kis közértet elintézzük hétköznap ha kell valami de a nagybevásárlásra jöjjön velünk apa is mert nem bírom egyedül. ráadásul a neheze még csak utána jön, a hazacipekedés.

Férjem szerint életképtelen vagyok mert minden más anya megoldja, hogy a babájával bevásároljanak, nehogymá' ezzel még terheljék a sokat dolgozó férjeiket.

hozzáteszem, hogy ennyit segített eddig a háztartásban, hogy elvitt az osanba két hetente egyszer...


Ti megoldjátok, tényleg én vagyok az életképtelen? :(


2011. ápr. 1. 21:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nekünk 21 hós a kisfiúnk,ő is most kezdte el a hisztizést a nagybevásárlásoknál,egyenlőre mi is egy kiflivel meg tudjuk oldani,de nem lesz könnyű menet.A kérdésedre a válasz pedig ugyanaz mint az előzőekben,férjednek nincs igaza,egyáltalán nem egyszerű ezt megoldani,tényleg próbálja ki egyszer ő ezt.Nálunk is mindig ment a bla bla,hogy itthon vagy mit csinálsz te,meg egyebek,aztán visszamentem dolgozni,most heti 2-3 napot ő van a kisfiúnkkal,de ne tudjátok meg,hogy az ég világon semmit nem csinál mellette.Mondtam neki,hogyha én ezt csináltam volna itthon,megette volna őket a kosz....

Egyébként a nagy bevásárlásokhoz ő is jön,de néha többet hisztizik mint a gyerek:)))Most már mondogatja,hogy menjek egyedük,ő addig vigyáz a manóra.

2011. ápr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom, mióta a nők dolga a nagybevásárlás. Nehéz is, sok is, tehát abszolút férfi munka szerintem. A férjed meg nagyon tapintatlan veled, mindenben segitenie kellene, a gyerek az övé is. Nem te vagy életképtelen.
2011. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Megoldás az lenne ha elküldenéd egyszer apát a gyerekkel nagy bevásárlásra kettesben, had próbálja ki a "méltóságos úr" neki hogy menne a bevásárlás egyedül a babával! Utána szó nélkül segítene a bevásárlásban az tuti!!

2011. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek én babám most 5 hetes, párom a 3 heten a fejemhez vágta, hogy nem vagyok elég önálló, és más anyák megoldják..., igy 3 hetes babammal felcuccolva mentem nagy bevásárolni, hozzátenném nekem meg jogsim sincs, igy marad a babakocsis tömegközlekedés, mivel párom közölte: nincs otthon semmi, és nincs elé rakva a vacsora. Ő dolgozik, és tudtam mit vállalok...
2011. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ja, én is elküldeném egyszer kettesben a gyerekkel bevásárolni. Majd megtudná milyen "életképtelennek" lenni.
2011. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez elég bunkóság volt a férjedtől, hogy így a fejedhez vágta ezeket.

Viszont, mivel az én párom heti 60 órát dolgozik, ezért én úgy vagyok vele, hogy csak a legvégső esetben vonom be őt is a bevásárlásba és inkább elintézem nélküle, hogy azt a kevés időt, amit velünk tud tölteni, ne vmi hülye bevásárlóközpontban töltsük.

Úgy szoktuk csinálni, hogy elvisszük a nagyot az oviba, majd a kicsivel (17 hós) gyorsan elugrunk vásárolni, max. 10-re már meg is vagyunk. A héten a Lidl-ben voltunk, 4 tömött nagy szatyorral jöttünk haza, a házunk kb. 20 m-re van a kaputól, mi pedig a tetőtérben lakunk. A kutya miatt nem tehetem le a kicsit, így őt is cipelnem kell, plusz a cuccokat is fel kell ugye hozni. Szóval nem egyszerű, de megoldom, mert meg akarom oldani.

Ja, a kicsinek szokta adni valamit rágcsálni, így ő elvan azalatt a fél óra alatt, amíg gyorsan összeszedem a cuccokat.

Télen, amikor többször voltak betegek, akkor úgy csináltuk, hogy én mentem el egyedül vásárolni, a párom meg itthon maradt a gyerekekkel.

2011. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy pár napig nem főznék semmit, (csak ami a gyereknek kell), aztán megnézném, hogy ki az életképtelen!

Sajnállak, hogy ilyen férjed van! Szerintem ez még viccnek is szar!

A földhözvágom magam hisztire nem tudok mit írni, mert mi még előtte állunk. :)

A férjed viszont változtathatna a stílusán, ez nem normális, ahogy viselkedik és ahogy beszél veled!

2011. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

1, add a kezébe a bevásárlólistát és intézze el ő!

2, hazajön- te meg fogod magad és otthagyod őket kettesben, és elmész bevásárolni!


Utálom az olyan embereket, és férjeket, akik azt hiszik, hogy anyuka a kicsi gyerekkel szart se csinál otthon, és a gyereknevelésről csak annyi véleményük van, hogy "te otthon vagy egész nap". Egy ilyen férj egy napot nem bírna ki egy ekkora gyerekkel, az tuti!

2011. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok a megerősítést!

ki fogom próbálni jövő hétvégén milyen itthon semmit tenni míg ők bevásárolnak :)



fiam nem azért hisztizik mert neveletlen hanem mert 2-3 hete ebbe a korszakba lépett, természetesen igyekszem kezelni és leszoktatni róla!

2011. ápr. 2. 21:51
 30/30 anonim ***** válasza:
Majd azért megírhatnád a férjed reakcióját! :)
2011. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!