Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljak az anyósommal, vagy...

Beszéljak az anyósommal, vagy hagyjam a férjemre?

Figyelt kérdés

Anyósom folyamatosan felhívja a férjemet a munkahelyén.Már mondtuk neki,hogy engem hívjanak ,ha akarnak valamit.Ha férjem othon van átadom a telefont neki,ha meg dolgozik.....

Párom pincér,pl:szilveszter éjjel felhívták boldog új évet kívánni.Ma is telefonáltak neki,és megkérték küldje el a kisunokáról a képeket e-mailban.Párom persze hallgat anyucira és ült volna a gép elé,mikor betoppant a főnőkség.Nem szóltak neki,de még hivathatják.Nagyon pipa vagyok az anyósomra,szóljak neki én ,vagy bízzam a páromra?(aki persze nem akar konfliktust anyucival)


2011. márc. 2. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha én nem tudok, nem akarok beszélni valakivel nem veszem fel! Az is a saját döntése volt,hogy egyből odaült a gép elé. Nem lett volna muszáj, el lehetett volna mondani, hogy később küldi át a képeket! Szerintem ebben nem tejesen anyósék a hibásak!
2011. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Én szólnék neki ,aztán feltenném a kérdést : ha kirúgják a kisfiát a munkahelyéről ő miatta tiszta lesz e a lelkiismerete ?.Gondolkozzon el rajta
2011. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
hát én egyet értek az elsővel. Nem kellett volna rögtön azonnal ugrani neki, felnőtt ember! "Anya dolgozok, majd ha lesz időm küldöm, vagy ha haza érek"
2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

A férjed felnőtt ember, oldja meg a problémáit, főleg az anyjával kapcsolatban. Nem az anyja vagy, hanem a felesége.

Komolyan, nem is értem a kérdést! Egy FÉRFIHOZ mentél feleségül, vagy egy szalmabábuhoz, akinek káposztalé van a fejében?

2011. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Előbb a pároddal kellene beszélned, és megértetned vele, hogy ne ugorjon anyuka első szavára, és kérje meg ő, hogy ne hívogassák, amikor dolgozik.
2011. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is a férjednek kéne ésszel felérnie, hogy munkaidőben nem állunk neki e-mailt írogatni...vele kéne elbeszélgetni, nem az anyóssal.
2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, a férjedet nem is zavarja..

vagy ha igen, miért nem tesz ellene?? ..tett volna szerintem.. ha meg csak anyucipicifia, akkor ebből úgysem fog kinőni, csak kérdés, hogy mikor hol lesz baja ebből... részvétem..

2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a férjem is hibás.Nem értem miért veszi fel a telefont.Én nem hívom soha,majd ha ráér úgyis hív engem.

De anyóst sem értem,hogy miért hívja,mikor már megbeszéltük vele,hogy engem hívjon ha valamit akar.A másik meg az ,ha kiváncsi az unokára üljön be az autóba...

2011. márc. 2. 16:17
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a telefonálás még a kisebb baj (egyébként minek veszi fel a munkahelyén, ha tudja, hogy tilos?), az a durva, hogy leül a gép elé munkaidőben, és elkezd e-mailezgetni...és ez nem az anyós hibája.
2011. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? Egy anyának akarod te megtiltani, hogy beszéljen a fiával? Akár munkaidőben is...

Már ne is haragudj, de nekem ugyan nem szabná meg senki, hogy mikor hívhatom fel a saját gyerekemet, főként ha ő nem kér erre...

Mellesleg a munkahely nem egy börtön, hogy engedély nélkül még levgőt sem tudsz venni. Szerintem te nyíltan ellenséges vagy az anyósoddal, ami a megfogalmazásodból kitűnik, ahogyan gúnyosan anyucinak nevezed. Ha ilyen menyem lenne, én sem akarnék vele beszélni. És mióta bűn, ha valaki nem akar konfliktust az édesanyjával? És még sokan csodálkoznak, hogy pikkel rájuk az anyósuk.

Mellékesen megjegyzem, hogy nem vagyok anyós, csak anya. Majd ha te nem beszélhetsz a saját gyerekeddel, mert a mindenható menyed, vejed nem engedi, majd kíváncsi lennék hogy szólna a történet...

2011. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!