Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljak az anyósommal, vagy...

Beszéljak az anyósommal, vagy hagyjam a férjemre?

Figyelt kérdés

Anyósom folyamatosan felhívja a férjemet a munkahelyén.Már mondtuk neki,hogy engem hívjanak ,ha akarnak valamit.Ha férjem othon van átadom a telefont neki,ha meg dolgozik.....

Párom pincér,pl:szilveszter éjjel felhívták boldog új évet kívánni.Ma is telefonáltak neki,és megkérték küldje el a kisunokáról a képeket e-mailban.Párom persze hallgat anyucira és ült volna a gép elé,mikor betoppant a főnőkség.Nem szóltak neki,de még hivathatják.Nagyon pipa vagyok az anyósomra,szóljak neki én ,vagy bízzam a páromra?(aki persze nem akar konfliktust anyucival)


2011. márc. 2. 15:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Már megkérte a fia,hogy munkaidőben ne zavarja,de mégis hívja.Ha kirúgják a férjem,anyósom nem fizeti ki a 80 ezres rezsimet.Nem tiltom,hogy beszéljenek,de mindennek megvan a maga ideje,hívja munka után.
2011. márc. 2. 17:08
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
És a férjednek fájna nem felvenni a telefont? Neadjisten kikapcsolni? Könnyebb az anyósra fröcsögni, mint a férjet helyretenni.
2011. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

igen ebben megint csak egyet kell értsek. Mindig mindenki az anyóst bántja, de azért a kis menyek sem piskóták. Ha tanácsot próbálnak adni, az nekik már kész "rászáll az életemre" kategória.

Igen nem kell felvenni a telefont és ennyi. Meg van oldva a dolog, de neeem, az anyós a sz@r. És ezt úgy írom, hogy nem vagyok anyós, csak egy 22éves lány.

Hát tudod ki tűrné, ha a párom pentyegne, mert fel merészel anya hívni, akár munkaidőben is, szíve joga nem? És az is, hogy felveszem-e a telefont, vagy sem.

Erre csak annyit mondok, hogy ez legyen az anyósod legnagyobb bűne, és ennél nagyobb gondod sosem legyen vele, hogy felhívja a fiát munkaidőben:)

2011. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
jah, és nyilván aláírom, hogy vannak borzalmas anyósok, de ez a szitu még meg sem közelíti ezt a kategóriát
2011. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Gondolhatod ,hogy nem ez volt az anyós legnagyobb bűne.Sorolhatnám,de úgyis én leszek a rossz.
2011. márc. 2. 17:45
 16/26 anonim ***** válasza:

pedig egy-két példát kiemelhetnél, mert ha csak ezt a szitut olvassák, sokan tényleg téged hibáztatnak, mint a válaszokon is látszik!

leszögezem, én !nem akartalak bántani! az irományommal, ha írnál 1-2példát, lehet, hogy átbillennék a te oldaladra, mert nem tudhatjuk.:)

2011. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Semmi gond,a véleményekre voltam kiváncsi(és ebbe nem csak a nekem igazat adók tartoznak bele)

példák:A párommal már össze voltunk költözve,ugy gondoltuk a karácsony 1 napját az ö szüleinél a második napját az én szüleimnél töltjük.1 nap meg is érkeztünk anyóshoz,aki kijelentette,hogy karácsonykor mindenkinek othon van a helye.Késöbb a lakodalmi vendégség meghívásakor 120 fős vendéglistát írt össze az ő részéről(mert szerinte az ö feladata)úgy hogy a lagzit nem ő fizette.Azt mondta "olyant még nem b@szott a világ,hogy amenyasszony választja ki a koszorúslányokat"

A férjem testvérének nem volt öltönye,párommal vetette meg és azt hazudta neki hogy énis vettem az ádesapámnak.

Jah és az unokáját még csak 1 alkalommal látta,mikor az én szüleim elhozták öket hozzánk.(mi még nem utazunk a babával mert 2 hónapos)Persze lenne még mesélni valóm de nem akarok untatni senkit,és nem is tartozik ide.

2011. márc. 2. 18:10
 18/26 anonim ***** válasza:

Látod így már mindjárt más a dolog:)

akkor ő tényleg tipikus "mocskos" anyós, ahogy anya mondná. Ő szerencsére nagyon jóban van bátyám feleségével.

Mi az, hogy nem választhatod ki a koszorúslányokat? Nem is értem, és ez a hazudozás, na ennél gusztustalanabb nincs. Hát így már látod meg is változott a véleményem, hívd fel és szólj rá. Ha azt mondja ne szólj bele, válaszold azt, hogy: "én is csak annyira szólok bele, mint ahogy te szoktál, pl. az esküvőnkbe is"


Ha neked úgy könnyebb leírhatod mi bánt, szívesen válaszolok.

2011. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

meg ez, hogy nem látogatják az unokájukat??

Hát az én kis keresztfiamat, minimum hetente egyszer meglátogatom. Ő 4hónapos.

2011. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mostmár lenyugodtam,ha hazaér a párom megbeszélem vele a dolgot.
2011. márc. 2. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!