Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljak az anyósommal, vagy...

Beszéljak az anyósommal, vagy hagyjam a férjemre?

Figyelt kérdés

Anyósom folyamatosan felhívja a férjemet a munkahelyén.Már mondtuk neki,hogy engem hívjanak ,ha akarnak valamit.Ha férjem othon van átadom a telefont neki,ha meg dolgozik.....

Párom pincér,pl:szilveszter éjjel felhívták boldog új évet kívánni.Ma is telefonáltak neki,és megkérték küldje el a kisunokáról a képeket e-mailban.Párom persze hallgat anyucira és ült volna a gép elé,mikor betoppant a főnőkség.Nem szóltak neki,de még hivathatják.Nagyon pipa vagyok az anyósomra,szóljak neki én ,vagy bízzam a páromra?(aki persze nem akar konfliktust anyucival)


2011. márc. 2. 15:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Látogatni nem tolakodnak,de a képeket munkaidőben küldjük el neki,mert a faluban azt beszélik,hogy nagyon szép az unoka.(tegnap töltöttem fel új képeket facebookra,azokra volt kiváncsi.Végülis ha nem töltöm fel,nem telefonál miatta...)
2011. márc. 2. 18:38
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

"A faluban azt mondják, hogy szép az unoka"

Hát igen végül is igazán dicséretes, hogy a lakosság jobban tudja, milyen aranyos az unoka, mint a saját nagymamája!

Hát hallod részvétem....:S

Az a baj, hogy az ilyen emberrel beszélni sem lehet, mert úgyis az lesz a beszélgetés vége, hogy mert te utálod.


Anya pl direkt megkérte a menyét, hogy szóljon, ha valami problémája van, ha nem tetszik neki valami. És viszont megkérte sógornőm is anyut, hogy inkább szépen beszéljenek meg mindent, mint, hogy rossz vége legyen. De hál istennek anya tényleg nem az a beleszólogatós fajta.

2011. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szerencsés a tesód felesége.Egy jó anyós aranyt ér.A rossz viszont megpecsételheti a kapcsolatot.
2011. márc. 2. 18:50
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha nincs túlzás a 18.10-es hozzászólásodban, már csak az a kérdés, miért mentél hozzá a férjedhez. Ne haragudj, de ha az anyós hazugságait csont nélkül benyeli, az kb. azt jelenti, hogy téged semmibe vesz. És ez már az esküvő előtt kiderült!
2011. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
talán azért ment hozzá, mert szereti a férjét nem??? Ilyet kérdezni. nekem sem lenne akadály egy hülye nőszemély, hogy hozzámenjek a páromhoz, mert őt szeretem, és nem a muterját
2011. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
20:39 Miért is vesz semmibe?Nem értelek.Szerencsére a párom mindig kiáll mellettem.
2011. márc. 3. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!