Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajtanak a férjemre. Ti mit...

Hajtanak a férjemre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem izgulok, mert tudom hogy a férjem imád, szeret ennek nap mint nap a jelét adja.Saját cégünk van együtt dolgozunk benne, de a tegnapi nap véletlen fültanúja voltam egy párbeszédnek, ami két dolgozó között zajlott:

-Simán bevállalnám, micsoda pasi!

-Hülye, ha xy (én) megtudja repülsz!

-Már az sem érdekel!


Erre mit lépnétek?Megtehetném, hogy kirúgom, de ez annyira szegényes.Mellesleg jó munkaerő, ez vitathatatlan,Figyeljem a fejleményeket?vagy lépjek?Tudom, hogy fog próbálkozni, azt is tudom, hogy ha visszautasításban lesz része, akkor sem fogja feladni.Mi ilyenkor az etikus?

A férjem is tud róla, Ő azt mondja felesleges ezen diliznem, de akkor sem hagy nyugodni.


2010. okt. 30. 13:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a kirúgás nem jó ötlet, mivel a 3 gyerek sínylené meg. Hogy nem ég a pofája?! Szerintem amikor adódik rá szitu akkor normálisan tény rá megjegyzést, hogy tudsz a rajongásról, a beszélgetésről is és a megjelenéséről is. Ezeket szerintem szóba lehet hozni és egy idő után ciki lesz és abbamarad a dolog, esetleg ő fog felmondani. Extra gáz egy 3 gyerekes anyától. Van a gyerekeknek apja egyáltalán?! Vagy jó partynak tartja a férjed, hogy könnyebb legyen a kölyköket eltartani?!

Egyébként én is voltam hasonló szituban, csak a férjem munkahelyén volt egy csaj, aztán a férjem, hogy nem foglalkozott vele szépen lekopott, de bele telt vagy 8-9 hónapba mire felfogta a helyzetet. Az elmondások alapján azt mondtam tuti férjet keres aki eltartja a p*csáját és lám... ahogy lekopott a férjemről akadt is egy srác. Ismerkedésük után 6 hónappal már a felesége volt és maradunk annyiba bejött a "megérzésem"... boá

2010. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
60%
Ne melengess kígyót a kebleden! Ennek a nőnek mennie kell, bármilyen jó munkaerő is. Nem lehet egy munkahelyen komoly munkát végezni, ha még erre is figyelned kell. Mun kaerőt - akár még jobbat is - találsz bármikor.
2010. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Barbieee :") ***** válasza:
71%
Én a helyedbe beállnék a nőhöz beszélgetni,aztán ha elmegy mellettünk a férjem mondanám hogy "ugye milyn jó pasi,és az én férjem": PPP :D:D:D
2010. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
82%

Nos ha lépni fog a férjed irányába,akkor a legjobb megoldás,ha a férjed teszi helyre.Ha jó a kapcsolatotok ezt megtudod vele beszélni.Magamból kiindulva,ha elutasitana egy férfi az életben többet nem probálkoznék.Egyébként meg ha 3gyereke van tudhatná hol a helye ebben a mai világban örüljön,hogy dolgozik.Ezt így nem feltűnően néha megyjegyezném,célozgatnék rá.

Nos ez a jó tanács.Bár amit én tennék,magamat ismerve,már akkor botrányt csináltam volna,mikor hallottam a beszélgetést.Ki nem rugnám,de kapná az ivet rendesen.

2010. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak fantáziál. Miért zaklatná a férjedet, csak mert szerinte jól néz ki?
2010. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy már komolyan vedd. Röhögd ki, aztán ennyi. Figyelj, ha a férjed meg akar csalni, meg fog, akár van ez a nő, akár nincs. Ha meg nem akar megcsalni, akkor sem fog, ha 50 bombázó ajánlja fel magát neki.


A szegény nő meg valószínűleg csak magányos, és a 3 gyerek miatt nem tud eljárni sehova, ezért 1 hely maradt neki ismerkedésre: a munkahelye, ezért nézegeti az ottani férfiakat potenciális jelölként.


Amúgy nem értem miért háborodott fel ennyire a sok "jóindulatú" hozzászóló, semmi durva nincs abban, amit a csaj mondott. Ilyenek (hogy valaki tetszik valakinek) minden munkahelyen vannak. Nem kell emiatt kirúgni a csajt, főleg, hogy három gyereke van. Ha meg utánoz, az meg csak azért van valószínűleg, mert felnéz rád, szeretne rád hasonlítani, mert téged sikeresnek lát. Vannak követő típusú emberek, ebbe se kell belelátni a rosszat.


Ha meg a férjed mégis megcsal vele, az elsősorban nem a nő hibája lesz, hanem a férjedé (hiszen neki vannak kötelezettségei) - szóval őt rúgd ki először.

2010. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen alapon ellenem is bosszút esküdhetne Christian Bale felesége. Jó pasinak tartom.
2010. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes szociológiai keresztmetszet amúgy, hogy itt a hozzászólók többsége a nőről beszél gyűlölködve (ráadásul egy teljesen ártalmatlan megjegyzés miatt), a férjről (aki ugye megcsalná a feleséget) nem sok rosszindulatú megjegyzést olvastam. Pedig egyértelmű, hogy ő lenne a fő hibás.


Amúgy az én férjem is több egyedülálló nőnek tetszik a munkahelyén, de én abszolút nem haragszok azokra a nőkre, nem gondolok gyűlölettel rájuk. Aki meg akar csalni, az akkor is meg fog, ha nincs jelentkező a munkahelyén (max. elmegy fizetős szolgáltatóhoz).

2010. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%
Nem arról van szó, hog gyűlölni kellene a csábító nőt, vagy aki a csábításra utazik, hanem arról, hogy nem kell megtűrnie a feleségnek őt a közös munkahelyen. Minden férfit csőbe lehet húzni, akár a te férjedet is! Csak olyan nő kell hozzá. Azért egy komoly vállalkozásba mégse fér bele, hogy egy munkatárs/nő effajta intrikáihoz még asszisztáljon is egy feleség és úgy tegyen, mintha nem ismerné a szándékot.
2010. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Na, eddig tűrtem, és innentől, vagyis tegnaptól, nincsen állása a hölgynek.Olyan szintre fejlesztette a zaklatást, hogy a férjem kérte, beszéljük meg, és ha nincsen más út, el kell küldeni.Megtettem.Szépen, diplomatikusan, de határozottan.Kicsi lelkiismeret furdalásom volt, de igazából nem akarok ezen rágódni.Vessen magára.Csak attól félek, hogy ezek után sem fogja abbahagyni.Akkor esküszöm, megtépem:)))

2011. márc. 19. 11:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!