Mások bevallalnak?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve van egy párkapcsolatom. A férfi nagyon aranyos,minden rendben köztünk. Kivéve egy dolgot. Tervezzük az osszekoltozest. Ami nekem is minden vágyam lenne - de nem így. Ugyanis ő még 2 nagykorú gyerekével él. /19 és 21 évesek/ akik számomra idegenek. Még lehet évekig otthon fognak lakni, ahova hozzák ha úgy adódik az aktuális párjukat is. Belegondoltam oda koltoznék es kerülgetni kellene szamomra idegen embereket. Nekem van egy kis garzonlakásom. Nyilvan hogy az ö házába kellene ossze koltozzunk. Nem várom el, hogy az en garzonomba költözzön a szep csaladi házából ahol parkos udvar - medence varja..stb. Ezzel egyet is értek, de igy nem tetszik. Viszon igy se tetszik egy kapcsolat amennyiben nem koltozunk ossze es csak jon - megy. Nem vagyunk mar 20 evesek. Olyan kapcsolat az álmom ahol egyutt élunk !Mások hogy vélekednek az ilyenről? Oda kötöznének ?
máj. 24. 10:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
26%

Miért támadjátok a kérdezőt?

Hol írta azt, hogy szeretné ha a párja kitenné a 2 gyerekét?

Kérdező! Az nem opció, hogy a párod költözik hozzád, hiszen a "gyerekek" már felnőttek, önálló keresetük van, lehet, hogy jó is lenne neki, ha kicsit önállósodnának. Sokan ilyenkor már külön élnek albérletben, így még maradnának otthon, csak apa nélkül kellene megbirkózni a mindennapokkal.

máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%

Leírta, hogy nem opció.


"Nem várom el, hogy az en garzonomba költözzön a szep csaladi házából ahol parkos udvar - medence varja.."

máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

Számomra nagyon furcsa, hogy ennyi idős létedre erről így gondolkodsz.

Vagy nincs gyereked és azért. Akkor érthető, de miért nem keresel/kerestél gyerektelen párt?

Vagy van a 3 opció, minek erőlteted az összeköltözést, nem értem mitől nem jó egy kapcsolatban ha "jön, megy"?

máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
7%
Ki mondta hogy a kérdező nő?
máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%
14! "A férfi nagyon aranyos..." ezt írta a párjáról, ebből következtettem arra, hogy nő. Elnézést, én ilyen maradi vagyok, természetesen arra is van esély, hogy itt egy melegpárról van szó.
máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%
De hol írta azt, hogy szeretné, ha kitenné a férfi a gyerekeit? Leírta az aggályait és megkérdezte, hogy mások bevállalnák-e így. Hihetetlen mennyi rosszindulatú ember van itt.
máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
34%
Akkor mégis mi lehetne a megoldás?
máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
48%
Keress új pasit!
máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
18%

Ami még szóba jöhetne, ha eladnák a házat, és vennének két kisebbet és a kérdező is eladná az övét és a pasival vennének közösen egy újat, és a 2 gyerek se menne az utcára.


De ilyen friss kapcsolatbam ez nonszensz és lehet annyira ragaszkodnak a mostani házukhoz érzelmileg, hogy alapból tabu.


Vagy átalakítani a házat külön bejáratúvá tenni, ehhez tudni kellene mekkora a ház.


Ezek csak ötletek, de mondom, ehhez túl friss a kapcsolat.


Lehet a pasinak jó ez az állapot, ami most van.

máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Senki nem kért ilyet hogy tegye ki a gyerekeit!! Dehogy tegye!! Csak arra voltam kíváncsi hogy más aki helyzetbe került hogy oldotta meg? Bevallaltak az osszekoltozest így is ?
máj. 24. 12:53
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!