Mások bevallalnak?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve van egy párkapcsolatom. A férfi nagyon aranyos,minden rendben köztünk. Kivéve egy dolgot. Tervezzük az osszekoltozest. Ami nekem is minden vágyam lenne - de nem így. Ugyanis ő még 2 nagykorú gyerekével él. /19 és 21 évesek/ akik számomra idegenek. Még lehet évekig otthon fognak lakni, ahova hozzák ha úgy adódik az aktuális párjukat is. Belegondoltam oda koltoznék es kerülgetni kellene szamomra idegen embereket. Nekem van egy kis garzonlakásom. Nyilvan hogy az ö házába kellene ossze koltozzunk. Nem várom el, hogy az en garzonomba költözzön a szep csaladi házából ahol parkos udvar - medence varja..stb. Ezzel egyet is értek, de igy nem tetszik. Viszon igy se tetszik egy kapcsolat amennyiben nem koltozunk ossze es csak jon - megy. Nem vagyunk mar 20 evesek. Olyan kapcsolat az álmom ahol egyutt élunk !Mások hogy vélekednek az ilyenről? Oda kötöznének ?
máj. 24. 10:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vállalnám be. Szívesen megyek ha hívnak, de nem laknék velük. Nekik már megvan a megszokott életük, a rutinjaik én ehhez nem valószínü hogy tudnék alkalmazkodni. Mivel ők vannak otthon és láhatóan a pasinak fontosak a gyerekei,egyértelmű hogy főleg nekem kellene. Ami egy ideig nem baj, de ez kb olyan mint amikor mondjuk a férjemmel anyosékhoz vagy anyámékhoz megyünk vendégeskedni. Elvagyunk, alkalmazkodik mindenki a másikhoz, de totál más mint együtt lakni. Én várnék egy darabig, aztán elválik hogy meddig lesznek otthon a gyerekek, vagy nekem meddig fér bele.
máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%

Te hány éves vagy? Agyilag.

A teljes csomag jár a családdal együtt. minek pazarolod az idejét, ha nem akarod a teljes csomagot?

máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, fordítva ülsz a lovon. Mivel te költöznél az ő otthonukba, ők kerülgetnének téged, nem te őket.
máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
52%

hagyd a pasit,en ilyennel szivtam meg

a gyerekeit egy pasinak elviselni keptelenseg, ha nagyok, elobb-utobbbeszolnak, lek.vaznak, takarithatsz utanik, megeszuk a foztod, de sose fognak neked ok semmit se fozni, se segiteni.

Keress olyat,cahol kirepultek vagy nincsenek gyerekek.

Ne setalj be a cselednek jo leszel, ha vonz a medence csapdaba.

Vagy mondd 2 honapra odamennel, mert egy barinod lakna a garzonban, de utana mindenkepp visszamennel. Es 2 honap alatt kiszurhatsz sok anomáliát es szepen lelephetsz, megnyugodva, hogy semmitnem szalasztottal el. Vagy csak mondj 4hetet.

máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!