Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó apa egy 60 év feletti...

Lehet jó apa egy 60 év feletti férfi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha 60 év felett vállal gyereket, azért még lehet jó apa, igaz?
2010. okt. 28. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
Nade egyszer mindenki lesz 60 éves... és előtte 40. És akkor majd eszükbe jutnak talán ezek a "beszélgetések".
2010. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
Nem ebbe a korban már csak egy kedves bácsi lehet az apa az aki végig kiséri a gyerek felnöté vállását.
2010. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
37%

Tudom, az az ideális, ha már huszonévesen elintézik a gyerekcsinálást, és le van tudva, apám 32 volt, amikor születtem első gyerekként, és 39, amikor öcsém született, anyu 7 évvel fiatalabb apámnál, anyuval 2 évvel a születésem előtt házasodtak össze (1 évet távházasságba éltek, mert anyunak be kellett fejeznie a főiskolát, amit Debrecenben kezdett, apám meg akkor már Pesten dolgozott néhány éve), és fél évvel az esküvő előtt ismerkedtek meg. Most már apám akkori kora is későnek számítana.


Nem baj, végülis a kisebbség élen jár a fiatalkori gyerekvállalásban, de azért őket én nem tartom követendő példának.

2010. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:

Senki nem temeti a 60 valahány éves embert, mert ugye a kérdésben az van, hogy 60 feletti, na de az, hogy nem kell temetni, vagy , hogy apuka legyen..hát könyörgöm azért a kettő között még van más is! Nektek itt minden fekete vagy fehér de létezik más szín is!

A 60 éves ember élvezze azt amit az élet egy ilyen idős embernek tartogat, nem kell sírba vonulnia és nem kell a 30 évesek életét élnie, találja meg az összhangot a korával és az élet örömeivel!

Attól, hogy én Úgy táncolok mint a Madonna még nem leszek Ő!!!

2010. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
66%

A nőgyógyászom már nyugdíjas, de 50-nél nem mondanám idősebbnek...

Senki ne mondja már meg senkinek, mi lenne a jó, mindenki a saját életét élje, a saját életével foglalkozzon, és a saját életében tegyen rendet, míg valaki nem árt másoknak, senkinek semmi köze hozzá, hány évesen mit csinál.

60 éves ember még nem öreg. Apám egyik kedvenc mondatával élve: "Öreg az országút...".

2010. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
37%

22.12! Ha valaki a 40 -es éveiben vállal gyereket az ma már nem gond, de azért ne 60 felett legyen, miért kell egy 60 évesnek gyerek? Nem neki kell hanem a 26 éves lánynak és az öreg belemegy és hidd el nem azért mert beremeg a gyerekért, hanem mert a fiatal lány kell neki, az viszont pár év múlva lelép és a "boldog család" szétfog hullni!


Olyan naivak vagytok!

2010. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
54%
A 60 éves nem öreg de egy csecsemőhöz és egy 26 éve lányhoz az! Megnézném a fejed mikor a 26 éves kislányod hazavinne egy 60 éves palit, gondolom neki is ezt mondanád!!
2010. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
74%

Jó kérdés. Ha én egy 60 éves férfi lennék ,és lenne egy 26 éves párom, NEM VÁLLALNÁM be a gyereket. De ha én lennék a 26 éves nő, és a pasim 60 éves... és még nincs gyerekünk, tutira ragaszkodnék hozzá, hogy legyen. Nézőpont kérdése.


Kívülállóként pedig azt mondom, sajnos egy 60 feletti férfi - bár tud gyereket csinálni, és lehet is jó apa - de felelőtlen, ha ebben a korban gyereket vállal, mert nagy a rizikó, hogy azt anyának egyedül (vagy egy másik férfival) kell majd felnevelnie. Ettől függetlenül a gyermekáldás örömét tőle sem szabad "elvenni". Mindenki döntsön e témában úgy, ahogy neki(k) jó.

2010. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
38%
Ja és még annyit, "senki ne mondja meg senkinek mi a jó" már ne is haragudj de ez egy ilyen oldal, valaki kérdez és mi elmondjuk a véleményünk!!
2010. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, de veletek ellentétben én nem vájkálok mások (idegenek) magánéletében... Még jó, hogy nem a családom vagytok, pokol lenne az életem mellettetek, mert mind az én életemet akarnátok élni...
2010. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!