Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó apa egy 60 év feletti...

Lehet jó apa egy 60 év feletti férfi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha 60 év felett vállal gyereket, azért még lehet jó apa, igaz?
2010. okt. 28. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
75%
Még egy pár évig biztos...
2010. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%
igen , ez nem kor függö ...
2010. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
60%

Lehet. Az egészségi állapotától függően olyan 5-15 évig.

A férfiak átlagéletkora ma Magyarországon 68 év.

2010. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
59%

Lehte jó apa, igen! Viszont nem biztos, hogy megéri, hogy a gyereke felnőjjön, és ez a gyereknek elég rossz!

Javaslatom: nagyon sokan vannak az árvaházban, ha kivesz egy 10 év körüli gyereket, már nyert is 10 évet, agyerek pedig lehet jobban fogja szeretni, mintha sajátja lenne :-)

2010. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
88%
Ha egészséges, akkor lehet jó apa, bár én önzőnek tartom kissé. Minimális ugyanis az esélye, hogy fel tudja nevelni a gyermekét. Ha továbbgondolom, akkor mellette ugye fiatal anyuka van, aki nem feltétlenül akar egyedül élni, tehát jön a mostoha a kisgyerek életébe.
2010. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
61%
60evesen ne a gyereknevelesen järjon az esze. Azt eddig kellett volna!
2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem leht, de kicsi az esélye. Nem való már ilyen korban pici baba az embernek. Én csak magunkból indulok ki. A férjem 62 éves, én 56 vagyok. Imádom az unokáimat, de mikor hétvégén itt vannak a lányommal és a vejemmel, teljesen lefáradunk. Tényleg kétszer örülünk. Mikor jönnek, és mikor mennek. :) A férjem is belefárad, és nem bírja a gyerekzsivajt egész nap, este 8-kor már nyugalmat szeretne, nincs olyan türelme mint régen, pedig nagyon jó ember, és jó apa is volt mindíg.
2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
70%

Csak nem Te vagy a fater új barátnője?

Neki már az unokákkal kellene foglalkoznia!!

2010. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
62%
Férfiak később öregszenek, lehet egy hatvan feletti is olyan mind testileg mind lelkileg mint egy negyven éves...de lehet olyan is mint amit az egyik válaszoló hölgy írt, hogy örül az unokáknak de annak is ha elmennek mert idegesíti a zaj, nyüzsi és ilyenek..ezt neked kell tudnod milyen a párod.
2010. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Amúgy egyik nagyapám 82 évesen halt meg, a másik nagyapám most 77 éves (és még életerős, nem látszik ennyinek, és agyilag is friss). Miért ne élhetné meg, hogy a gyerek felnő? 82 évesen meghalt nagyapámnak már dédunokája volt (nem kisebbség). Ha egészséges, és türelmes, akkor lehet még jó apa. Van egy ismerősöm, huszonéves, 1-2 éve halt meg a dédmamája (elmúlt 100 éves).


Persze van egy másik szempont is, hogy egyes férfiak 50 fölött "meghülyülnek", de ez se igaz mindre általánosan.

2010. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!