Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a golya rossz...

Szerintetek is a golya rossz helyre pottyantot?

Figyelt kérdés
egy kis faluba élünk én,növérem és 2öcsém.apum alkoholista,olykor verekedni kel vele,k..váz,stb.anyum 20éve szerelmes lett a szomszéd férfiba,akitöl lett a két öcsém.nem váltak el a szüleim és a szomszédnak is van családja,a felesége anyum legjobb barátnöje.utóbi idöbe még szerelmesebb let a szomszédba,csak neki él,velünk nem törödik,állandoan a szomszédba ül.növéremnek nem lehet gyereke,én februárba vesztetem el.növérem évente váltogatja a pasijait,mert nem akar olyan férjet mint a mi apánk.nincs villanyunk,melegvizunk,ami másnak normális.meg vagyunk koszosodva,kitakaritunk pl hétfön,már kedden tiszta hamu a vc ülöke a fürdö meg minden,az egész lakást alkohol szag árasztja.tele vagyunk kölcsönnel.anyum változtatni nem akar,mert nem lát a rozsaszin ködtöl.ja és a szomszéd ellenünk hangolja,anyira,h már öt is kerülgetni kel,pedig sokal jobb volt a kapcsolatunk régen.
2010. okt. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
81%

"Az, hogy oda született, ahová, nem az ő hibája. Az, hogy 21 évesen inkább sír, hogy nem szülhetett gyereket a nyomorba, minthogy elmenne tanulni és dolgozni, az már az ő hibája. "


Ott a pont. Ennyi. Én se valami marha jó körülmények közé születtem, és (talán pont ezért) eszembe se jutna addig gyereket szülni amíg nincs meg a megfelelő háttér. Nem fogom sajnálni a kérdeződ, pont olyan hülye mint a kedves felmenői.

2010. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
53%

Kerlek kedvesem,nekem pesti lakosnak kinek konektorbol jon az aram es arrol mukodik a gep,csapbol folyik a viz es aki havonta fizeti a netet, lennel olyan kedves elmagyarazni hogy hogy a feszkes fenebol van a pinceben aram????hogy Huzod fel onnan???es megis hogy kell elkepzelnie nagyvarosi agyamnak azt a kepet hogy a pincebol a kabelt csak a gepbe dugjatok es a lakas meg hot sotet?

Es ennyi kolyok es nyomor mellett,mibol kaparjatok ossze a merre valot?

Miert nincs agyad,hogy nyomorba szulsz es meg egy nyomorekkal megajandekozod a foldet?mi a francnak nem tanulsz inakbb?

2010. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
84%
Lehet igazad van és nem én vagyok a követendö példa de azért szögezzük le hogyha nem lennénk mi mezei gyár munkások neked sem lenne semmid.Ruhád autód stb....Én legalább próbálok tisztességesen megélni.Igen ne szüljön senki nyomorba evvel is egyetértek de ebben az országban lassan senkinek sem lehet gyereket szülni.Igyekszem én is ki kerülni ebből a helyzetböl de sztem nem kell senkinek leszólni a másikat azért ahogyan él nem tudhatod h került oda.Nekem sem tettek semmit a seggem alá és nagyon kevés embernek adatik meg sajnos.Majd ha 1x te is a béka segge alá kerülsz akkor majd magyarázz és értsd meg azt hogy mások mért szólnak le.Szted nem mindenki a jobbra próbál törekedni???Mert sztem meg igen és tudod mit?Büszke vagyok rá h 22 évesen lettem anya....Inkább mint 40 évesen.Remélem megérted a mondandom lényegét és nem kezdesz el mocskolódni újfent.
2010. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
utolso-tetszik amit irtál.volt villanyunk,csak nem laktunk itthon a növéremmel és kikapcsolták,már kezdjük intézni,h legalább karácsonyra már legyen.nem fogom senkinek se leirni,h igy hogy van villanyunk,de olyan,h hütöt,mosogépet betudjuk kapcsolni,mert nekünk a pincei villanyunk külön van és az rendesen van fizetve,ninncs gyerekem,de mikor terhes voltam nem itthon laktam,hanem elég normális körülmények között,de mikor elveszitetem rá pár honapjára szakitotunk a barátommal és haza költöztem,növéremnek sincs gyereke.és aki azt irta,h örüljek neki,h elveszitetem,nem kivánom senkinek azt a fájdalmat....
2010. okt. 28. 10:22
 45/50 anonim ***** válasza:
56%

10:10-es!


Honnan veszed hogy én vmi marhagazdag üzletember vagyok? Honnan veszed hogy én soha nem voltam a béka segge alatt?

Ami azt illeti, jelenleg épp a béka segge alatt vagyok, kezdő szakmunkás! Szüleim se orvosok vagy ügyvédek voltak. És fenntartom a véleményem! Én úgy kívánok gyereket szülni, hogy jobb körülmények között nőjjön fel mint én, hogy ne kelljen mások levetett, ócska gönceibe járnia,ne kelljen azon gondolkozni hogy milyen ételt vehetünk meg a boltban, a későbbiekben az egyetemét fizetni tudjam, hogy el tudjam indítani az életben, segíteni tudjam amíg a saját lábára áll! Ha csak az albérletbe, minimálbér mellé tudnék gyereket szülni, inkább nem vállalnék gyereket soha életemben! Nem kötelező!

2010. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nem nem kötelezö igazad van....Akkor nem értem mért szólod le a másikat ha te tudod milyen nehéz.Gondolom h te is jobbra törekedsz mint mindenki de akkor sem szabad senkinek leszólni a másikat....És ha nem gazdag környezetben nöl fel 1 gyerek akkor mi van?Mi sem vagyunk gazdagok.Étel van az asztalon ruhánk van szeretet van mi kell még?Az alapvetö szükségleteink ki vannak elégítve.Az talán baj h nem veszek nike cipöt vagy adidas szabadidöruhát magamnak ill a gyerekemnek?És az baj h napi 1000 ft-ból kitudom hozni a kajánkat minden plusz kiadással 1ütt?Igaz mindenen spórolok mert a hónap végét várom.De akármim van vagy nincs nem szólok le senkit és nem kezdek el mocskolódni.Inkább foglalkozom a saját életemmel és a saját gondjaimmal minthogy arra pazaroljam az idömet és energiámat h meg bántsak valakit.
2010. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
70%

Úgy látszik egyszer már sikerült onnan elkerülnöd, tehát annyira tehetetlen nem is vagy, mint ahogy beállítanak páran.

Annyira megdöbbentő, hogy volt olyan, aki azt mondta jobb, hogy elvesztetted a gyerekedet o_O Nem is értem, hogy tudtál ennyi mocskolódás után ilyen higgadt maradni...

2010. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Az, hogy nyomorba születettél, nem a Te hibád. Az már annál inkább, hogy pocsék a helyesírásod, és az is, hogy (vélhetően védekezés nélkül) véletlen teherbe estél, holott saját példádból láthattad, hogy milyen következményei lehetnek. Én is inkább azt javaslom, hogy próbálj meg inkább a tanulásra koncentrálni, és a saját felelőtlenségeidet nem a gólyára fogni.
2010. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
kedves utolso-tudom,h sok hibám van a helyesirásba,de irtam,h nem magyarországi vagyok,én örülök,h enyire tudok irni magyarul.szerintem is ez lessz a megoldás,h elmegyek csak az öcséimet nagyon sajnálom,h nekik maradniuk kel.amugy irtam azt is,h volt munkahelyem,párommal laktam és akartunk babát,csak SAJNOS nem ugy sikerült.köszönöm a tanácsokat,aki megértet.
2010. okt. 28. 16:37
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hát tudod, hogy rossz helyen laksz, mi volt a célod a kérdéssel?

Költözz el amint lehet, ne ess abba a hibába amibe anyád meg apád, csak akkor szülj gyereket ha tényleg nagyon megismerted az illetőt, nameg ha nincs financiális problémátok sem.

2010. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!