Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a golya rossz...

Szerintetek is a golya rossz helyre pottyantot?

Figyelt kérdés
egy kis faluba élünk én,növérem és 2öcsém.apum alkoholista,olykor verekedni kel vele,k..váz,stb.anyum 20éve szerelmes lett a szomszéd férfiba,akitöl lett a két öcsém.nem váltak el a szüleim és a szomszédnak is van családja,a felesége anyum legjobb barátnöje.utóbi idöbe még szerelmesebb let a szomszédba,csak neki él,velünk nem törödik,állandoan a szomszédba ül.növéremnek nem lehet gyereke,én februárba vesztetem el.növérem évente váltogatja a pasijait,mert nem akar olyan férjet mint a mi apánk.nincs villanyunk,melegvizunk,ami másnak normális.meg vagyunk koszosodva,kitakaritunk pl hétfön,már kedden tiszta hamu a vc ülöke a fürdö meg minden,az egész lakást alkohol szag árasztja.tele vagyunk kölcsönnel.anyum változtatni nem akar,mert nem lát a rozsaszin ködtöl.ja és a szomszéd ellenünk hangolja,anyira,h már öt is kerülgetni kel,pedig sokal jobb volt a kapcsolatunk régen.
2010. okt. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%
Te is 21 évesen hova akarsz gyereket szülni??? Hát milyen munkád volt neked ilyen fiatalon? Jézusom...Még szerencse hogy elment a baba, már bocs, de ez borzasztó...
2010. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%

Hát csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg valami rendes fiúval elköltözni onnan és dolgozzatok rendesen, az akarat, a kitartás és a kemény munka meghozza a gyümölcsét. Lényeg, hogy ne maradj ilyen környezetben. Anyum faterja is alkoholista volt, és ő viszolyog az alkoholtól, mert tudja mennyire tönkre tudja tenni az embereket. Haragszik is ha én, vagy apa iszunk néha.

És sok sikert a gyerekekhez, legyen sok, és neveld őket tisztességesen. Ennek a sok ferde-értékrendű emberrel, akik ilyen szánalmas dolgokat írogattak neked, ne foglalkozz. Amúgy hova valósi vagy? Székelyföld?

2010. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
köszi,felföld.
2010. okt. 27. 23:28
 24/50 anonim ***** válasza:
88%
Értem. És van párod? Akivel tudnál egy normálisabb életet kezdeni?
2010. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
64%

Megy a skatulyázás, az ítélkezés a gúnyolódás ezerrel. Cigánynak gondolnak sokat látott embertársaink...csak gratulálni tudok,az eddigi hozzászólóknak. Eleve ha cigány akkor mi van??? Akkor meg volt a napi cigányozás, még megteheted a napiszaron is... :)Másrészt hol van az empátia? Elolvastam, megsajnáltam. Aki ilyen körülmények között nő fel, szerintem a legkevésbé sem vágyik a megvetésre, épp elég gondja lehet.


A válasz: rossz helyre pottyantott ezt te is tudod.


Amit tehetsz -ha van elég erőd, kitartásod- tanulásra adod a fejed.Meg kell próbálni.


Feltéve ha igaz ez a történet. :)

2010. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
68%

Na nehogy már nekünk legyen ferde az értékrendünk, azért mert azt mondjuk hogy nehogy már a nyomorba szülessenek bele a gyerekek. 21 évesen...ilyen szegénységben, támogatás, háttér nélkül...Nem vagy te normális édeslányom...Talán előbb biztos állás,anyagi háttér, biztos kapcsolat. Bár igaz, aki ezt látja otthon, hogy a nős szomszédnak szül gyerekeket az anyja, annak ez is teljesen normálisnak tűnhet, hogy fiatalon a bizonytalanságba, szegénységbe gyereket szülünk.


Egy "ferde értékrendű" anyuka

2010. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
12%

Pont jó helyre pottyantott!

Ott a helyed.

És nem mindenki szereti, ha kamukérdésekkel hülyítik.

2010. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
74%

Ez a lényeg, rossz helyre született ez a lány, nem kapta meg a megfelelő mintát,nincs aki megmutatta, elmondta volna neki mi a helyes út/életmód pont ezért fölösleges mindenáron pálcát törni a feje fölött. A normális értékrendű emberek esetleg elmagyarázhatnák neki, hogy miképp lehetne neki is normális élete, én a tanulást javasoltam.

A ledorgálással maximum annyit érünk el, hogy nem válaszol semmire és lesza rja az életét továbbra is.

2010. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.azt még leírom, hogy kételyeim nekem is vannak a történettel kapcsolatban.
2010. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
91%
"Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa!"Mozdulj meg,menekülj onnan,változtass az életeden,ne kérdezgess másokat,hanem cselekedj!!!
2010. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!