Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a golya rossz...

Szerintetek is a golya rossz helyre pottyantot?

Figyelt kérdés
egy kis faluba élünk én,növérem és 2öcsém.apum alkoholista,olykor verekedni kel vele,k..váz,stb.anyum 20éve szerelmes lett a szomszéd férfiba,akitöl lett a két öcsém.nem váltak el a szüleim és a szomszédnak is van családja,a felesége anyum legjobb barátnöje.utóbi idöbe még szerelmesebb let a szomszédba,csak neki él,velünk nem törödik,állandoan a szomszédba ül.növéremnek nem lehet gyereke,én februárba vesztetem el.növérem évente váltogatja a pasijait,mert nem akar olyan férjet mint a mi apánk.nincs villanyunk,melegvizunk,ami másnak normális.meg vagyunk koszosodva,kitakaritunk pl hétfön,már kedden tiszta hamu a vc ülöke a fürdö meg minden,az egész lakást alkohol szag árasztja.tele vagyunk kölcsönnel.anyum változtatni nem akar,mert nem lát a rozsaszin ködtöl.ja és a szomszéd ellenünk hangolja,anyira,h már öt is kerülgetni kel,pedig sokal jobb volt a kapcsolatunk régen.
2010. okt. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
60%

énnemtudom, nekem gyanus ez a melegviz nincs, villany nincs, de net az van...

de mindegy tekintsünk el ettől..

hát jha..nem kell mr oda több gyerek, és próbáljatok változtatni ezen. Lépjetek ki legalább ti a nővéreddel, menjetek albérletbe.

2010. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
nem vagyunk cigányok,azt hittem,h itt normális emberek vannak,de ugy látszik mégse.nem laktam itthon mikor terhes lettem,még akkor dolgoztam.attol,h csorok vagyunk még vannak érzéseink,nagyon megbántotál.
2010. okt. 27. 23:10
 13/50 anonim ***** válasza:
15%
Na mi van,most meg itt szédíted a népet???Az a baj,hogy mindig megbuksz valami apróságon,a sztorijaiddal!Mi van a HIV tesztekkel???
2010. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
56%
Most mi a kérdésed konkrétan? Hogy rossz helyre pottyantott a gólya? Hát beza, rossz helyre. Milyen válaszokat vársz még? Tanácsként kaptad, hogy ne szüljetek több gyereket ide...
2010. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Segíts magadon kedves,isten is megsegít! Menekülj amíg nem késö,és csináld az életed,anyád meg csak hagy idétlenkedjen magának,emeld fel a fejed,és tanulj abból amit látsz,pont ezért te ne legyél olyan! Sok sikert!
2010. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
77%
Igen, azért hogy csórók vagyunk még vannak érzéseink, azért ez az egy mondat nagyon szíven ütött. Azt sem tudjuk milyen körülmények között él, de letaposni a mélybe,ahhoz van eszetek.
2010. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
utolsonak köszi,és ez nem csak egy story,sajos
2010. okt. 27. 23:18
 18/50 anonim ***** válasza:
77%
Amugy hány éves vagy?
2010. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
21
2010. okt. 27. 23:21
 20/50 anonim ***** válasza:
62%
Bocs ha megbántottalak, de eszméletlenül felháborító hogy ilyen körülmények között halomra szülik a gyerekeket, anyád is, a NŐS szomszédnak szült két gyereket, neked se lehetett ám olyan stabil az élethelyzetet h gyereket vállalj ha most megint otthon vagy a nyomorban, nem értem hogy lehetnek egyes ilyen felelőtlenek hogy nem elég hogy a saját életük egy csőd, még ártatlan gyerekek életét is tönkreteszik...
2010. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!