Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a golya rossz...

Szerintetek is a golya rossz helyre pottyantot?

Figyelt kérdés
egy kis faluba élünk én,növérem és 2öcsém.apum alkoholista,olykor verekedni kel vele,k..váz,stb.anyum 20éve szerelmes lett a szomszéd férfiba,akitöl lett a két öcsém.nem váltak el a szüleim és a szomszédnak is van családja,a felesége anyum legjobb barátnöje.utóbi idöbe még szerelmesebb let a szomszédba,csak neki él,velünk nem törödik,állandoan a szomszédba ül.növéremnek nem lehet gyereke,én februárba vesztetem el.növérem évente váltogatja a pasijait,mert nem akar olyan férjet mint a mi apánk.nincs villanyunk,melegvizunk,ami másnak normális.meg vagyunk koszosodva,kitakaritunk pl hétfön,már kedden tiszta hamu a vc ülöke a fürdö meg minden,az egész lakást alkohol szag árasztja.tele vagyunk kölcsönnel.anyum változtatni nem akar,mert nem lát a rozsaszin ködtöl.ja és a szomszéd ellenünk hangolja,anyira,h már öt is kerülgetni kel,pedig sokal jobb volt a kapcsolatunk régen.
2010. okt. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
37%
Kamu kérdés?!Ezek szerint, akik itt a többségük hozzászól bizonyára bele sem kóstoltak abba az életbe, amelyben ez a lány él. Nem úgy tűnik hogy kamuzna.
2010. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
32%
Egészen viccesnek tartom, hogy ti az élet sikerességét a gyerekek számától teszed függővé... Pont olyan vagy, mint a szüleid: igénytelen. Koszba születtél, koszban fogsz meghalni, mert a szád járatásán ül máshoz nem értesz, és legnagyobb bánatod, hogy nem születhetett gyereked tizenévesen a nyomorék szüleid nyakára.
2010. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
58%
Mért bántjátok?Azért mert szegény?Én 22 évesen szültem a lányomat és már elötte jó ideje dolgoztam gyárban 3 szakban tisztességesen szal jó lenne ha nem szólnád le a másikat....Mi is csórók vagyunk (igaz nem ennyire) és az ország nagy része is.Igen nagyon rossz helyre pottyantotta a gólya de nem ö tehet róla sztem.Te sem én sem választottam családot.És attól h szegény nem jelenti azt h bki is leszólhatja....Felháborító h egyes emberek mit meg nem engedhetnek maguknak....
2010. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
68%

"Mért bántjátok?Azért mert szegény?"


Nem, azért, mert irgalmatlanul buta, és nem hajlandó javítani a saját sorsán, a gyereket meg szüli rakásra ő is, meg a tisztelt családja is, hogy még több csóró plebsz legyen a világon.

2010. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
29%

"Én 22 évesen szültem a lányomat és már elötte jó ideje dolgoztam gyárban 3 szakban"


Most gratuláljunk vagy mi? Nem te vagy ám a követendő példa...

2010. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
84%

Sok okos! Én is nyomorba születtem, anyám 8 általánossal, apám alkoholistaként... tehát nem lenne sokatok szerint jogom az élethez. Kb úgy gondolkoztok mint a legtöbb általános iskolai tanárom, akik egy fabatkát sem adtak a jövőmért, mert ebből ugyan mi sülhet ki.

Per pillanat (saját) lakásom van Londonban és nem takarításból tartom el magam, hanem értelmiségi munkám van. De ezt a sok okos, művelt, iskolázott családba született el sem hiszi. Mert szerintük csak nekik van joguk az élethez.

Hát gratulálok!


Kedves kérdező! Ha tényleg igaz a sztorid (bocsi, de azért ez a villany nincs, de net van, azért nekem is sántít), akkor tessék felállni és elkezdeni értelmesen élni az életed. Teremtsd meg magadnak azokat a körülményeket, amik emberhez méltók. Minden csak és kizárólag rajtad múlik. Semmi máson! Ha te akarod és ésszel csinálod, akkor elérheted.

Sok sikert és kitartást!

2010. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értek egyet azzal, hogy gyermeket vállaljon, akinek nincs meg az anyagi keret hozzá, hogy normálisan etesse, ruházza. De ez körülbelül annyira a kérdező hibája, mint a halnak az, hogy megfullad egy olajfolt miatt.. Nem kéne ilyen otrombán leszólni és vádaskodni! Utálatosak vagytok, előbb pofáztok mint gondolkoztok! Gondolom egyértelmű kire vonatkozik ez és kire nem, akinek nem inge ne vegye magára!
2010. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
67%

Ja és a kérdésre válaszolva.

Olyan nincs, hogy rossz helyre pottyantott a gólya. Valamiért oda tett és kész. El kell fogadni és tanulni belőle. Ennyi. Másként nem megy.

Úgy értem úgy nem, hogy azon kesergünk, hogy "de hát miért ide, és Julist meg miért jobb helyre?". Csak...

Tessék előny kovácsolni a hátrányból! Simán lehet. Nem egy embernek sikerült már! Köztük nekem is.

2010. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
80%

"Sok okos! Én is nyomorba születtem, anyám 8 általánossal, apám alkoholistaként... tehát nem lenne sokatok szerint jogom az élethez."


Pont ugyanilyen körülmények közé születtem én is, és a saját erőmből, segítség nélkül mésztam ki belőle. Úgy vagyok vele, hogy ha nekem sikerült, akkor másnak is sikerül. Csak nem sírni kell, hanem tenni azért, hogy a helyzet megváltozzon. Az, hogy oda született, ahová, nem az ő hibája. Az, hogy 21 évesen inkább sír, hogy nem szülhetett gyereket a nyomorba, minthogy elmenne tanulni és dolgozni, az már az ő hibája. Nekem sem toltak semmit a fenekem alá, mindenért magamnak kellett megküzdenem. Ha nekem sikerült diplomáznom, jó állást találnom úgy, hogy a nyomor legmélyéből jöttem, akkor másnak is sikerülhet. Csak akarni kell.

Persze magunkat sajnáltatni mindig könnyebb, mint kimászni a gödörből...

2010. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
69%

Istenem.. Mekkora paraszt az itt válaszolók nagy része. Főleg azoktól kérdezném, akik a kérdező szemére hányják a dolgokat: Szerintetek ő tehet róla, hogy van még 2 tesója? Vagy hogy hova született??

Próbálja végre valakivel megbeszélni a helyzetét, hátha talál valami megoldást, erre még ti is rátesztek neki egy lapáttal, mert még úgyse elég rossz neki, ugye?!

Hát a pofám leszakad...


Egyébként nem tudom milyen viszonyban vagy a tesóiddal, vagy mit csinálsz. De érdemes lenne dolgoznod, spórolnod, ha tudsz, és valahova máshova menni, ahol jobban kereshetnél. Más megoldást nem látok. Édesapád a piába, édesanyád pedig a szomszédba menekült vigaszért.. Nem kell neked is beleroppannod!

2010. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!