Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti velem?

Ezt megteheti velem?

Figyelt kérdés

Ha elmúltam 18 éves(23 vagyok) és még itthon lakok, és munkahelyem nincs mert egészségügyi okokból a szakmámba nem tudok dolgozni, és elhelyezkedni nagyon nehéz, ezzel tisztában van mégis probálkozok..ezért nem jutok előre.

Ettől hogy itt élek a saját szüleim megszabhatják mikor megyek haza kivel barátkozok és ilyenek????

Amiért nem dolgozok?? Viszont itthon mindent megcsinálok főzök mosok takaritok mégsem engednek sehova, ha mégis akkor hivnak hogy huzzak haza és meg akarnak verni??

És ahhoz lesz majd joguk hogy ha elköltöztem hogy ezen a településen menjek albérletbe és fenyegetőzzenek hogy ne merjek mert tönkre tesznek?


2010. okt. 27. 19:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
29%

neked segély??????

Ilyen alapon akkor a dolgozó magyarok fele segélyen kellenne hogy éljen...kac kac kac

2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak meg akar tőled szabadulni miért nem rak ki? És mi az h nem enged el dolgozni? Fogod magad és mész. Ennyi.
2010. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

19:50

na üljél ki szélre..mit képzelsz te magadrol hogy igy beszélsz velem???nem is ismersz!!!!

nem ismered a szüleimet a helyzetemet ..ha ismernéd nem poffáznál igy az tuti

a kutya nem kért arra hogy itt oltogassál

szégyelld te magad hogy nem ismered a történetet és még itt emberkedsz..

ez a szégyen


nem leszek élősködő feleség az fix, én nem arra mek ha arra mennék már rég nem itt lennék hanem rég összebutoroztam volna valami palival ..kösz de nekem az érzelmek számitanak.mindenki magából indul ki

miért ha átmegyek a barátnőmhöz akkor már tömegbe vagyok??? neem

nem szoktam csavarogni mert nem engedik ha engednék se járnék éjjel nappal.de azért nekem is szükségem van barátokra..lehet ezzel más nem igy van én igen

2010. okt. 27. 20:08
 34/46 A kérdező kommentje:

20:07

nah ezért tart itt a társadalom ahol tart az ilyen emberek miatt...

2010. okt. 27. 20:11
 35/46 A kérdező kommentje:

20:08

megmondták a bejárást sem szponzorálják oldjam meg ahogy tudom

ők nem fognak bérletet venni se pénzt jegyre

2010. okt. 27. 20:12
 36/46 anonim ***** válasza:
85%

szia!

Nem értem mi a problémád. Írtad hogy lett volna 6órás munka az minimum 50e ft jelentett volna,ha jól számolom a minmál bérrel. Na most ebből vidék kb. 15-20e ft ért lett volna albérlet. (Én Pécsen laktam albérletben 2en egy haverral és egy nagy lakás bérletette jöt ki kettönknek 30/parasztra) Szal egy szobát tutti hogy kapsz 20e allat vidéken de még pesten is. Aztán havi 30e ft-ből nálam lejönne még 8e ft telefonszámla / mobilnet címszóval, - 10e ft egyebekre és akkor is maradt 12e ft ami ~400 ft / nap kajára, nem sok de meg lehet lenni ennyiből. És ez csak a legrosszab e set lett volna. Emelé, hogy ha nem jelentenek be akkor még lehet menni ilyen-olyna segélyért + egyéb melókból még egy havi + 10-30e ft össze lehet lapátolni.


Úgy hogy ha jön a következő ilyen esetben, ha van lehetöséget arra, hogy havi min 50-60e ft keressél akkor azzonal tipli és kész, ne hagyad hogy terrorizáljanak.


üdv,

Attila

2010. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi,hogy ezt mondom neked,de te most már túl játszod magad.Én allergiás vagyok csomó mindenre..és súlyos asztmás.Annyira,hogy még a parfümtől is befulladok,és ezért többnyire kórházban kötök ki..(de csak úgy ha valaki éppen akkor fújja,szóval az ne gond ha valakin parfüm van..) De még így is tudok dolgozni,és ezért nem százalékolnak le..Nekem a ventolin olyan mint másnak a fogmosás.Minden reggel és minden este használnom kell..

De nem nyafogok,hanem dolgozom..Te tényleg csak azt mondod hogy nem tudom ezért nem tudom azért..

Mond meg nekem őszintén milyen gyógyszereket szedsz asztmára?

Még valamit.Ismerek egy lányt aki szintén fodrász,Ő is allergiás lett a szakmájában használt vegyszerektől,de ő is dolgozik..

A tömeg iszonyról annyit,hogy ezt is csak be beszéled,mert ha ennyire gáz lenne,már rég orvosi eset lennél..

Szóval mi az igazság?

2010. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
52%
Buszjegy? Kérhettél volna kölcsön bnődtől pl, amig meg nem kapod az első fizudat.
2010. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
37%
Az útszéli stílusodat két pánik között szedted össze?
2010. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!