Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti velem?

Ezt megteheti velem?

Figyelt kérdés

Ha elmúltam 18 éves(23 vagyok) és még itthon lakok, és munkahelyem nincs mert egészségügyi okokból a szakmámba nem tudok dolgozni, és elhelyezkedni nagyon nehéz, ezzel tisztában van mégis probálkozok..ezért nem jutok előre.

Ettől hogy itt élek a saját szüleim megszabhatják mikor megyek haza kivel barátkozok és ilyenek????

Amiért nem dolgozok?? Viszont itthon mindent megcsinálok főzök mosok takaritok mégsem engednek sehova, ha mégis akkor hivnak hogy huzzak haza és meg akarnak verni??

És ahhoz lesz majd joguk hogy ha elköltöztem hogy ezen a településen menjek albérletbe és fenyegetőzzenek hogy ne merjek mert tönkre tesznek?


2010. okt. 27. 19:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
55%
elsősorban az a bajod, hogy nem is akarsz dolgozni (tömegiszonyod van a melótól, de bulizni meg mennél anyádék pénzén)...amúgy meg nyuszika, fogod magad, bejelentkezel egy au-pair ügynökséghez és elhúzol külföldre dolgozni
2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Szerintem ültetsd le őket és mondd el,hogy te már nagylány vagy.Ha elmész vhová,akkor hívd fel őket vagy kétszer h minden rendben van,remélhetőleg akkor majd jobban bíznak benned és nem izgulnak érted annyira.Lassan-lassan megedződnek ezáltal és jobban elengednek majd.Próbáld ezt meg, lehet,hogy megéri.Sok sikert. 38/N
2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
66%

Akkor soha nem fogsz dolgozni????

Nagyon vicces vagy amúgy...másnak nincs meg a lába és mindent munkát elvállal a túlélésért te meg...!!!!

2010. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen megértelek, csak ez az egész nekem egy kicsit sátít.

Jó, nem lehetsz fodrász, de ezen kívül még nagyon sokféle munkából lehet pénzt keresni.

Írtad, hogy dolgoztál már gyárban, de ott meg a tömeg iszony jött elő. Ha a barátaiddal mész el csavarogni, akkor miért nem lesz tömeg iszonyod? Hogy akarsz külön költözni így?


Szerintem neked csupán kényelmes, hogy eltartanak otthon, és anyudék azért cseszegetnek, hogy kezd magaddal valamit.

2010. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
86%
Az is jópofa hogy csak munka közben jön elő a tömegiszonyod. Egyáltalán diagnosztizálta ezt nálad orvos? kétlem. A leírásod alapján nekem amugy pánikrohamnak tűnik, nekem is volt már 3szor, mégse vagyok pánikbeteg, és élem az életem tovább. Ennyi.
2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
72%
Kinek érne meg ennyit a kényelem?:O
2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
32%
Na az ilyenekből lesznek az élősködő feleségek.Hozzámennek valakihez aki(jól)eltartja,mert ő aztán lusta a melóhoz(meg aztán annyi esze sincs,hogy tanult volna rendes szakmát)
2010. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
49%

Hisztizel, mert lusta vagy dolgozni. De azért anyádék tartsanak el, és szponzorálják a bulizásodat ki tudja meddig. Hát, mit mondjak, van bőr a képeden...


Aki dolgozni nem tud, az eljárni otthonról sem. Valóban fogyatékos és beteg emberek ezrei dolgoznak a rokkantnyugdíj mellett. Szégyelld magad!

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
66%

Igen, hát a tömegiszonyt mindenképp le kell küzdeni valahogyan.

Ha anyádék még támogatnak, próbálj meg egyetemre menni, tanulj ki ott valamit, ami tetszik.

2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

kösz de nem bunkó válaszokat kértem

ne nézzetek már teljesen hülyének!!!!!!!

k*rvára nem jó nekem igy

milyen buli???? nem engednek sehova!!!ha mehetnék se akarnék!!!!nekem nem az életem.milyen szülők pénzéből???amikor magyarul még tamponra se adnak pénzt!!!

ha azt gondolod hogy kis r*banc vagyok aki anyuci apuci pénzéből él nagyon is tévedsz!!!!!!!!!!!

szoc segélyre se mehetek el mert hogy az milyen megalázó nekik!!!!megtiltottták!ha elmennék is..megélni nem tudnék belőle+albérlet!!!

nem munka közbe jön elő hanem buszon vonaton bárhol rámjön voltam orvosnál szedtem a k*rva gyogyszereket de anyám megmondta hogy nem fizeti tovább mert neki kamu nincs rá pénze keressem meg magamnak.

igenis r*hadtul dolgozni akarok de igy hogy?? Pestre mégis hogy menjek amikor az ország tulsó részén lakok???

kiméljetek meg a bunkó megjegyzetéseitektől mert van nekem elég bajom!!nem azért irtam ide hogy b*szogassatok

probáltam már leülni de nem lehet mert nem érdekli a véleményem megmondta hogy k*ssoljak mert agyonver,meg gyűlöl

felnőtt ember vagyok tisztában vagyok dolgokkal

mindent megprobáltam már.volt hogy mehettem volna 6 órába de NEM ENGEDTE MERT MIÉRT CSAK 6??ilyenek....

simán tudna nekem intézni munkát mert olyan ember az apám, de nem is akar csak megszabadulni tőlem

meg azt is megmondják mikor menjek aludni...

2010. okt. 27. 20:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!