Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti velem?

Ezt megteheti velem?

Figyelt kérdés

Ha elmúltam 18 éves(23 vagyok) és még itthon lakok, és munkahelyem nincs mert egészségügyi okokból a szakmámba nem tudok dolgozni, és elhelyezkedni nagyon nehéz, ezzel tisztában van mégis probálkozok..ezért nem jutok előre.

Ettől hogy itt élek a saját szüleim megszabhatják mikor megyek haza kivel barátkozok és ilyenek????

Amiért nem dolgozok?? Viszont itthon mindent megcsinálok főzök mosok takaritok mégsem engednek sehova, ha mégis akkor hivnak hogy huzzak haza és meg akarnak verni??

És ahhoz lesz majd joguk hogy ha elköltöztem hogy ezen a településen menjek albérletbe és fenyegetőzzenek hogy ne merjek mert tönkre tesznek?


2010. okt. 27. 19:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Természetes kellene, hogy legyen, hogy a beteg családtagokat segítjük.
2010. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy megteheti, hiszen benne van az alkotmányban, hogy minden ember a szülője tulajdonát képezi, amíg nem vesz saját lakást magának.
2010. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Joguk nincs, de látod mégis megteszik. Én személy szerint elköltöznék
2010. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

nézd.hiába nincs munkád,még a szüleidnél laksz,ami azt jelenti h amíg téged etetnek-itatnak és az ő pénzükből élsz(már bocsi h így írtam)addig ők döntenek.mivel írtad hogy megváltozott a munkaképességed,lehet h féltenek.de ha elköltözöl és a már a sajád pénzedből fizetsz mindent akkor már nem szólhatnak bele

1.elmúltál 18

2.nem a szüleid pénzéből élsz (bocsi a durva írásért)

2010. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

nem úgy vagyok beteg..hanem a szakmám fodrász és vegyszer allergiám van és nem tudok dolgozni.

igy hát hova menjek.mellette tömegiszonyom is van nem is kicsi,szóval ilyen gyárakba ahova felvennének nem tudnék elmenni..más meg nincs:(

és más szakmát sem hagynak tanulni..pedig nem szegények..

2010. okt. 27. 19:29
 6/46 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez súlyos...Szomorú hogy ilyenek vannak ebben az országban. Szüleid betegek kissé...keress valami munkát, akármilyet, tescoban árufeltöltő, v mekiben, mind1, és költözz el, minnél messzebre tőlük, ezek nem normálisak, teljesen ugy kezelnek mint egy rabszolgát, meg fogják nyomorítani az életedet. Neten keress munkát, itt pesten MINDIG van valami, csak az nem tud dolgozni aki nem akar!
2010. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy "tömegiszony" nem valami komoly betegség, menj el vele orvoshoz, ennyi. A legdurvább a fenyegetőzésük hogy tönkre fognak tenni. Ezek totál betegek...
2010. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Kamionos21 válasza:



engem féltenek???megmondták utálnak mint a sz*rt amiért nem megyek már dolgozni de ha egyzerűen NEM TUDOK.nem értik meg.elmegyek én ...utána korházba kötök ki biztos nagyon örülnének annak is.

szóval nagyon nehéz helyzetben vagyok

2010. okt. 27. 19:32
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

de miért lettél fodrász, ha allergiád van???

és mi az, h nem engedik, h szakmát tanulj? ilyen nincs! elmész szépen a munkaügyi központba, előadod a bajaidat, sztem tudnak segíteni.


elég hihetetlen, hogy egy 23 éves embernek megszabják, h mit csináljon...

2010. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

ma 19:30


de akarok nagyon is akarok bármi jo lenne nekem .de pl dolgoztam már gyárba, és olyan rosszullét rámjött hogy összeestem.teljesen elborult az agyam bepánikoltam a gépektől sok embertől..

rabszolga jaja...szokott apám ugy hivni meg hogy cseléd..full komolyan..

ez annyir fáj

ugy szeretnék előre haladni itt hagyni őket de amig munkám nem lesz nem fog menni és már az őrület szélén állok

2010. okt. 27. 19:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!