Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti velem?

Ezt megteheti velem?

Figyelt kérdés

Ha elmúltam 18 éves(23 vagyok) és még itthon lakok, és munkahelyem nincs mert egészségügyi okokból a szakmámba nem tudok dolgozni, és elhelyezkedni nagyon nehéz, ezzel tisztában van mégis probálkozok..ezért nem jutok előre.

Ettől hogy itt élek a saját szüleim megszabhatják mikor megyek haza kivel barátkozok és ilyenek????

Amiért nem dolgozok?? Viszont itthon mindent megcsinálok főzök mosok takaritok mégsem engednek sehova, ha mégis akkor hivnak hogy huzzak haza és meg akarnak verni??

És ahhoz lesz majd joguk hogy ha elköltöztem hogy ezen a településen menjek albérletbe és fenyegetőzzenek hogy ne merjek mert tönkre tesznek?


2010. okt. 27. 19:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
55%
1500 éve illegális a rabszolgatartás.
2010. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
19:35 a munkakügyibe voltam ilyen szakmán, és gyakorlaton kb 2 honap mulva jött ki nekem..és mivel már vettem részt tanfolyamon igy nem mehetek másikra
2010. okt. 27. 19:36
 13/46 anonim ***** válasza:
88%

és ezek után te még ott maradsz?!


én húznék pestre, ott lehet munkát találni, azt mondják!

max. kibírnám egy hónapig allergiásan, közben keresnék másik munkát. összeköltöznék valakivel egy albérletbe.

2010. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%
Menj máshová főzni és takarítani.
2010. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

19:37

papirom van róla hogy nem dolgozhatok mert asztmás tüneteket produkál nagyon könnyen és sulyos bajom lehet

2010. okt. 27. 19:38
 16/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki ennyire beteg, nem tud dolgozni, azt leszázalékolják.Indítsd el a leszázalékozásod.
2010. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

19:39 mondtam már anyámnak hogy megyek azt mondta szo sem lehet rola abbol nagyon nagy bajok lesznek

takarodjak dolgozni, mert az a pénz nem elééég

2010. okt. 27. 19:40
 18/46 anonim ***** válasza:
86%

és???? 23 évesen nem mondhatja meg, hogy mit csinálj, értsd már meg. mi az, hogy szó se lehet róla?!

szerintem fontold meg a költzést.

amit előttem írtak, hogy menj el vhova takarítani, főzni, az jó ötlet.

párkapcsolatod van?

2010. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
80%

Én folyamatosan azt olvasom,hogy mindenre autómatikusan rávágod,hogy miért nem.Akarsz Te változtatni,vagy csak nyavalyogsz??Találnál munkát,csak nem is akarsz.Ez Neked így pont jó,hogy eltartanak és csinálod otthon a semmit.

Ne mondd,a takarítást!!!Mert 2 gyerekes nők is csinálják 9 óra munka után.

Mivel eltartanak,ezért nyugodtan csukd be a szádat.Vagy ha nem tetszik,akkor változtass,menj dolgozni!!

2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%
Fiygelj, attól hogy allergiás vagy, még vágásokat vállalhatsz pl. Próbálj meg egy kevéske pénzt összespórolni valahogy, Pesten van elég meló, nézz körül neten! Szobát már 20ért is kaphatsz pesten!
2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!