Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Anyu engem 25 évesen húgocskámat, pedig 35 évesen szülte mégsem volt ebben semmi ciki.
2011. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%
Hugom akkor született, mikor anyum 37 volt. Nem volt tervezett babó, de mivel jött, mi szívesen fogadtuk a kishugit :). Semmi baj nincs ezzel szerintem. Személyes véleményem,hogy talán jobb, ha egy nő ennél picit előbbre tervezi a gyerekszülést, de ha nem, hát nem. Viszont nem kell e miatt elítélni senkit. Én most 23 leszek, és vannak, akik sürgetnének a férjhezmenetellel, gyerekekkel, én viszont nem érzem azt, hogy most vagy akár az elkövetkező 3-4 évben gyereket szeretnék. Mert elsősorban nem érzem magam készen rá, a másik pedig hogy jelenleg főiskolára is járok (tavaly kezdtem), pillanatnyilag ide koncentrálok, hogy a maximumot tudjam teljesíteni. Plusz emellett még dolgozom is. Egyáltalán nincs meg bennem a vágy, hogy gyerekeim legyenek, s tudom, ha mégis lépnék annak ellenére, hogy igy érzem, nagyon szerencsétlenül érezném magam, valószínüleg hosszútávon...Mindennek megvan a maga ideje, kinek ekkor, kinek akkor. Nem vagyunk egyformák, és ez igy van rendjén.
2011. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Szia! 21 évesen, 34 hetes terhes vagyok. Úgy gondolom,hogy mindenkinek saját magánügye mikor szül,hogyan éli az életét.Persze fiatalabban kevésbé kockázatos szülni, de ha valakinek pl 36 évesen sikerül sztem nem probléma,úgy jött össze. Viszont tök mindegy mit csinálsz, mindegy,hogy 36 vagy 21 évesen szülsz, akkor is megszólnak meg ítélkeznek, pedig semmi közük ehhez.Ne foglalkozz az ilyen emberekkel, semmi rossz nincs abban, hogy anyukád 36 évesen szült.
2011. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!