Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem gáz. Aki szerint meg igen, annak pukija sincs a genetika és a szülés közötti összefüggésekről.
2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen gyermeknek akkor sem azt mondjak, hogy hiperaktiv majom, hanem egyszeruen neveletlen, vagy esetleg "magatartaszavaros".

Minden gyermek jonak es artatlannak szuletik, a kornyezete rontja azt el.

2010. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
67%
Igen a szülők rontják el sokszor...
2010. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
87%
Én 15 vagyok, anyum pedig 57... én nem gondolkoztam azon, hogy gáz-e vagy nem, csak azon, hogy hamarabb meg fog halni, mint a többieknek..:( és szerintem ez a legrosszabb... tudom hogy nem kéne ilyenen gondolkodnom, de elég szar belegondolni...=/ 30 évesen lehet már nem fog élni :(
2010. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
54%

A szülésznőnek:


Talán azért vagy szülésznő, és nem orvos, mert téged is korán szült édesanyád, és nincs elég eszed hozzá. Én nem mondtam, hogy egy 18 évesen szülő gyereke fogyatékos lesz, vagy retardált. Napjainkban folyó kutatás szerint, 28-29-30 évesen a legideálisabb gyereket szülni, és nem aktuális gazdasági légkört vettek figyelembe, hanem biológia szempontokat. Mondjuk nem lep meg, hogy nem tartod a lépést a fejlődéssel, nem olvasol szaklapokat. Majd írok egyiknek-másiknak, hogy tegyenek bele több képet, ha lehetséges.

2010. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Húha, ennyi véleményt. Szerintem is zavaró egy síró kicsi a moziba pl, de ha elkezd sírni, max kiviszi...arra a 10másodpercre meg lehetünk elnézőek vele...ezt most nem annak a válaszolónak írtam, aki említette a mozit, hanem általánosságba. :)


17:30-as: nem tudom honnan vetted, hogy anya elhanyagolt, vagy akármi, egyáltalán nem, kicsit sem ilyen. Max ne legyél pszichológus. :D


Egyébként köszönöm a válaszokat, de szerintem nem kell lepontozgatni mindenkit, nem arra kell adni a "kezeket" hogy "egyetértek-e vele"...

2010. okt. 26. 20:06
 37/63 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne gáz?:S Legalább ezt hadd döntse már el mindenki magának, és ne tudja mindenki más jobban..
2010. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
60%

17:30-as vagyok. Nem tudom kérdező miről beszélsz, egyáltalán nem azt írtam amibe most bele kötöttél.


19:29-nek pedig üzenem, hogy nem nagyon van mivel tartanom a lépést, hiszen nem is olyan régen végeztem, én is fiatal vagyok, friss még a tudásom, jelenleg a legfrissebb amit tanítanak, és orvos közegben nevelkedtem, úgyhogy e-téren sincsenek hiányosságaim. Jobban nézz utána ezeknek a dolgoknak, mert távolról sem igaz az amit írsz. Egyébként pedig én sem írtam, hogy a 18 évesnek fogyatékos gyereke lenne...

2010. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
17:30-as bocsi, siettem elolvasni mindet és a "nem" szó kimaradt:$ Bocsi ::)
2010. okt. 26. 22:49
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Errol mindenkinek van egy allaspontja es senkit sem szabad elitelni. Eleve sokszor ez nem valasztott dolog, hanem igy jon ki, foleg, mint nalatok is, hogy te mar nem az elso gyerek vagy. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Van, akinek a korulmenyei nem engedik meg, hogy fiatalabb korban szuljon. En nem itelem el ezert, bar annyit hozzatennek, hogy az en anyukam 33 evesen szult es nem volt jo. Jo anya volt, de nagy volt az a korkulonbseg es eletre szoloan athidalhatatlan bizonyos ertelemben. A fiatalabb korban szulesnek is vannak elonyei es hatranyai epp, mint a kesobbi szulesnek...mindennek ket oldala van, de en ugy dontottem anno, hogy fiatalon szulok es nem bantam meg. Nekem szemely szerint ez igy volt jo, masnak meg mas a jo. Nem latunk bele egymas eletebe, nem tudjuk, hogy mi miert van. Aki ilyenert lenez, az nagyon korlatolt ember lehet...
2010. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!