Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
97%
Utolso vagyok: azt hozzatennem, hogy engem meg azert szolnak meg, mert fiatalon szultem (hazassagban) es manapsag az nem "divat". Az embereknek semmi sem jo, ezert nem masnak kell megfelelni.
2010. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
19:29! Hivatkoznál az irodalomra? Legyél szíves. Én a biológiai órában a szülésznővel értek egyet. Egy biológus.
2010. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
42%
A biológus, és a szülésznő összekaphatná magát! Nyilván a most folyó kutatásokat a gyakorlatba még nem ültették át, és ez nagyon nem is olyan dolog, amit ültetni kéne, csak egy megállapítás. Az irodalom hozzá holnapra repül!
2010. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt gyakorlatról? Nyilván ez valamiféle review-szerűben van benne. De jó lenne, ha nem valamiféle indiai cikkre lenne hivatkozva. :)
2010. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
67%
Kioktatjátok a szülésznőt a biológust,ááá persze ti okosok vagytok ugye,na ezért kezd szánalmas lenni ez oldal...
2010. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
53%

Egyre jobban süllyed itt a színvonal... Ne csodálkozzatok ha nem nézek vissza a kérdésre. Van az a szint ahová már nem süllyedek mások után.


A szülésznő

2010. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Azért azt még hozzátenném, hogy logika is van a világon. Még nem is olyan régen a lányok 18 éves korukban kezdtek menstruálni. Ez az időszak 10-12 éves korra húzódott vissza. Nem értem milyen logika útján jut el valaki arra, hogy ha biológiailag kb 6 évet előbbre jött az érés akkor a szülés időpontja inkább az idősebb irányba tolódik ki 28-30 éves korra.... Azért ezt még gondolja át az aki majd belinkel egy akármilyen "angol tudósok megállapították" oldalt és azt már magasról letolja, hogy a való életben ez hogyan is néz ki. Mert az interneten bármit lehet találni és könyvekben is sok mindent megírnak, de valamilyen okból kifolyólag mégsem ezeket tanítják az Egyetemeken. Valószínűleg nem véletlenül.


A szülésznő

2010. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok szakember es nem is akarok okoskodni, de meg soha senkitol sem hallottam, olvasni sehol sem olvastam, hogy biologiailag 30 eves kor korul a legidealisabb szulni, viszont lelkileg is meg kell erni es az nem biztos, hogy egybe fog esni a biologiailag legidealisabb korral. Nem ertem, hogy miert van ennek ekkora jelentosege szamotokra. Mindenki akkor szul, amikor akar es tud. Hiaba lenne valaki biologiailag pl. 25 evesen idealis korban, ha egyszer nincs partnere, akivel gyereket tudna vallalni vagy meg nem tartja magat eleg felelossegteljesnek ehhez. Nem allatok vagyunk, hogy csak szuljunk, mikor ivarerette valunk.
2010. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
A kommentem elsosorban 19:29-nek szolt. Nem kellene ev szerint ezt igy megszabni.
2010. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Persze, Kedves Utolsók! Egyetértek veletek. De itt egy önjelölt tudós hölgy életkorokra erőszakolta a témát, kétségbe vonva egy szakmabeli állítását (persze kétségbe lehet vonni-sőt kell is-, csak így halad a világ előbbre) keresetlen hangnemben. Nem ismerem a szülésznőt pedig, de a hölgyből sütött a rosszindulat. A biológus.
2010. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!