Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Érdekes az irodalom még nem ért ide....
2010. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Biztos cikkezik! :D Vagy azóta is keres! :D
2010. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

00:15-kot írta, hogy majd holnap. Még nem telt el 24 óra sem úgyhogy még ma írta, hogy holnap. Türelem, türelem. (Bár engem is nagyon izgat a dolog, de egymás pocskondiázását nagyon nem tudom tolerálni. Remélem visszafogja magát ha újra idetévedne)


A szülésznő

2010. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Tényleg nem írt. Biztos rájött, hogy baromságokat írogat, de azt legalább bunkón és lekezelő stílusban.
2010. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
anya volt osztálytársa 42 és májusban lesz meg a 4. gyereke. Amikor annyi idős lesz, mint most a nőcvérem, az apja olyan idős lesz, mint most a nagypapám :D
2011. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
64%

Csak biológiai szempontból 15-18 évesen lenne a legjobb szülni. De szociális szempontból 18-20 alatt szerintem nem tanácsos, mert egyszerűen még nem érett annyi idősen az emberek - többnyire, tisztelet a kivételnek.

Anyám 40 évesen szült, mert a hivatalos verzió szerint meddő volt és évekkel korábban feladta a reményt, hogy saját gyereke legyen. Aztán mégis összejöttem.


Én is szerettem volna fiatalon szülni, ahogy néhányan írják, de ez sajnos nem az a kategória, ami kívánság alapon megy. Most 28 vagyok, friss házas és egyetem, külföldre költözés miatt 2-3 évig még nem valószínű, hogy érdemes lenne gyereket vállalnom.

Vagy vannak azok, akik egyszerűen csak 35 éves koruk körül találják meg a leendő apukát.

Sok múlik az életkörülményeken, csak biológiával nem támasztható alá, hogy mikor "kell" szülni. Kell nincs, csak ajánlott, 18 és kb. 40 éves kor között, függően az illető egészségi, szociális és lelkiállapotától.

Van, aki 18 évesen is alkalmas az anyaságra, van aki még 45 évesen sem.

Statisztika és a "szomszédok véleménye" alapján meg szerény véleményem szerint hülyeség szülni.

2011. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

:D Én 33 éves vagyok, van egy négyéves kislányom, és éppen a 31. hetet kezdem a második babával. Nem szerettem volna kapásból húszévesen szülni, nekem ez így jó.

És most tessék megkapaszkodni...anyukám 75 éves múlt. 43 éves volt mikor velem teherbe esett, a klímaxnak nézik a terhességet tipikus esete volt. Amikor anyukám megtudta hogy várandós, és nem a klímax miatt nem jön meg a mensesze lefordult a székről ijedtében, de megtartott, és azt mondta, hogy soha, de soha még csak meg sem fordult a fejében, hogy elvetessen, vagy hogy megbánta volna. Van egy bátyám, aki húsz évvel idősebb mint én. Amikor ő megszületett anyuék szerettek volna mégegy babát, de nem jött össze. A bátyámmal nehéz szülése volt, a méhe is megsérült, valószínű emiatt nem sikerült teherbe esnie, csak 43 évesen. Sosem foglalkoztam azzal, hogy az anyukám idősebb mint az osztálytársaim anyja, te se tedd. Semmi közük hozzá, végülis nem kért anyud engedélyt tőlük, hogy megszülhessen téged.

2011. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:
én ugy gondolom hogy semmi rossz nincsen ebben hidd el vannak akik késöbb szülnek ez még teljesen normális kor. több olyat is ismerek aki ilyen körüli éveiben szült. semmi ciki nincsen benne.(amugy is jobb mintha 15 évesen szült volna...)
2011. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, én se fogok hamarabb. Anyukámnak van olyan kolléganője, aki 40 évesen fogott neki a gyermekvállalásnak, és 3 egészséges gyereke van.

30/N

2011. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok !

Nem olvastam végig a válaszokat, de válaszolnék rá. Az anyukám már 57 éves én pedig 19 éves lány vagyok, apukám ha élne már 61 éves lenne. Mikor kisebb voltam én is igényeltem volna a fiatalabb szülőket, mert mindenkinek fiatal szülei voltak, csak nekem voltak "idős" szüleim mindegy , elég abból annyi, hogy mikor elvesztettem édesapámat akkor jöttem rá, hogy nem is az számít hogy kinek milyen korúak a szülei, hanem hogy vannak-e neki.

2011. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!