Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
55%

Ahova en jarok, oda johet velem a Babam is - kirandulni, szinhazba, moziba, uszodaba stb. - )


Gratulálok,még egyel több üvöltő csecsemő a rendezvényeken,aholsemmi keresnivalójuk a babáknak,csak zavarják a mozi szinházban filmet nézni,előadást hallgatni kivánó embereket,vagy netán beragasztod a száját...Ezért nem kell 20 éveen szülni,és akkor nem kell hurcibálni a babát a moziba sznházba,meg otthon hagyni majd ordíthat szegény a nagyinak meg kistesónak a ciciért,mig anyuka szinházba járogat...

2010. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
19%

Én vagyok, akinek már az anyukája is fiatalon szült. Lepontozhattok, de akkor is fiatalon fogok szülni. Tele vagyok energiával, az anyagiak is jól állnak. Türelmes, bombázó, fiatal, színházba és moziba járó anyuka leszek! :) És leginkább boldog! :)


Ne szüljetek csak későn. :) Az evolúció nagy kritikus. :)

2010. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
7%
16:58! Nagyon szimpatikus vagy nekem! :) Sajnos mi még azért várok az iskola miatt... :S Minden tiszteletem a tiéd. :)
2010. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
42%
Az én anyukám 18 volt, mikor én születtem. A férjem anyja meg 30++, hát ahogy így nézem, tök szar lett volna, ha anya nem olyan fiatal, amilyen. Tök jó volt, együtt vásároltunk, megértette e divatot, sokkal közelebb állt hozzám, én azokat is úgy sajnálom, akik például itt írják, hogy anyu nem engedi, hogy borotváljam a lábam, anyu se borotválja a lábát, 50éves, és olyan égő stb. Meg mondjuk mire eljut odáig, hogy kezdi felépíteni az önálló életét a szülei már nyugdíjasok. Hát nem tudom, én még 2 évet adtam magamnak (25 leszek akkor) és addigra el kellene kezdeni, mert nem akarok későn gyerekeket.
2010. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
66%

Mekkora baromságokat írnak itt egyesek...

Attól még, hogy valaki 22-23 évesen szül még nem fog dizsibe járni, meg férj nélkül maradni. És nem véletlen az sem, hogy 35 éves kortól kötelező felajánlani a terhes kismamának a magzatvíz vizsgálatot mivel jelentősen megnövekedik az ebben a korban szülő nőknek az értelmi fogyatékos, végtaghiányos stb gyerekek születése.

Elárulnám mint szülésznő, hogy a női szervezet 18 évesen már tökéletesen megérett egy gyermek kihordására és kb 24 éves kor az amit a mentálisan is érettnek tartanak a gyermeknevelésre. Ez NEM azt jelenti, hogy előtte vagy utána több évvel valaki ne lenne képes normálisan felnevelni egy gyereket. Sz*r anya található a 40 évesen szült nők közt is és irigylésre méltó anyák találhatóak a 16-18 évesen szült lányok közt is. Ugyan ez fordítva. Gondolkodjon kicsit az aki ilyesmiket ír....


Kedves Kérdező: Az írásodból nekem nagyon nem úgy tűnt mintha el lennél hanyagolva vagy bármilyen más hátrányod lenne abból, hogy anyukád ilyen idős. Szépen fölnevelt téged, akárhány éves is. Semmi "gáz" nincsen az életkorában. Nem az életkora határozza meg valakiről, hogy milyen anya, hanem a tettei.

2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
31%
Engem roppantúl zavar az étteremben szinházban egy üvöltő baba vagy pár hiperaktív majom...
2010. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy gyerekekkel foglalkozom munkám egy részében,de otthonra valahogy nem kéne még...De én legalább őszinte vagyok,és nem képmutató,mint itt sokan...
2010. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy hiperaktiv majom???

Nah, ilyennek se lennek a gyermeke...


Ki mondta, hogy en a gyermekemmel akkor megyek szinhazba, moziba, mikor csecsemo???

Azert ne nezzetek mar hulyenek... Egy 3 eves gyermek meg megerti azt, hogy a szinhaz/mozi nem jatszoter. En is mar 3 evesen jartam babszinhazba, moziba, s tokeletesen megertettem, hogy ott nem lehet uvolteni... erdekesnek tartottam mindig, es nagyon szerettem jarni.

Attol, hogy fiatalon szulok nem leszek se drogos, se alkoholista, se csocselek anya. Mint irtam, nekem a szorakozas nem a "dizsi"-bol all, soha nem is abbol allt...

Alig varom mar a Babammal menjek "szorakozni". S egy kellemes helyen, kavezoban, egy forrocsoki mellett, Baba szajaban teaval toltott cumisuveg, lagy jazz zene... Ez is tok jo szorakozas :) S mostanaban sok ilyen "bababarat" hely van... Baratnokkel jot lehet ilyen helyeken beszelgetni.


S amugy meg, az, hogy neha a nagyszulok vigyaznak a gyermekekre, nem azt jelenti, hogy nekik lett csinalva... Vagy egyesek soha nem voltak a nagyszuleiknel nyaralni/telelni? Ez is csak a mai hulye felfogasok egyike kozze tartozik :) En volt, hogy 2 hetet ultem nagyanyonal/nagyaponal, s tokre elveztek mindig, hogy ott voltam, meg en is szerettem ott lenni naluk.

2010. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
59%
Hiperaktív majom:Folyton visit,veri magát,tépi a szülő haját,ugrál,ordibál,a kaját dobálja,persze a szülei nem szolnak rá,aztán jól a fejükre nő az ilyen.
2010. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
37%
igen én is nyaraltam nagyimnál,csak nem szopós koromban,de akkor még nem volt divat elkényeztetni tutujgatni,életképtelenné nevelni.Hülye liberarizmus...
2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!