Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint "gáz" ha egy nő...

Ezek szerint "gáz" ha egy nő 36 évesen szül? :O

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésembe leírtam, hogy Anyum 51, én pedig 15.

Erre meg jöttek páran, akik szerint ez nagyon gáz, merthogy a mamájuk ennyi idős.:D Oké, tudom hogy nem fiatal kor, de szerintem semmi gond azzal, ha ennyi idősen szülnek.

Van 2 nővérem, őket 26 és 28 évesen szülte.

Tényleg kicsit fura, hogy van oszttársam, akinek anyuja 35 éves, dehát ez van:D Szerintem az sem rossz, mert aki 20 évesen éri úgy, hogy szülni akar, hát szüljön. Ugyan úgy a 36 évesek is.:D:D


Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!: )


2010. okt. 26. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
78%
Anyum 35 volt mikor születtem. Szóval nem gáz.
2010. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
59%
Először is! Miért jobb korábban szülni? Rengeteg hátránya van! Pl. nem tudsz szórakozni, élni az életet, és nem biztos hogy tudsz tetőt biztosítani a gyerek feje fölé, és ennivalót annak. Egyáltalán nem baj ha annyi korkülönbség van közted és az anyukád között. Mindenki érzi, hogy mikor akar szülni. Ne azért szüljön már a nő mert fiatal és divat hogy ha akar, nem akar, már 18 évesen szül...
2010. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
81%

Engem anyum 18 évesen szült. Az is baj volt, kérdezgették egy csomóan, hogy biztos? Meg, hogy nem a nővéred? Kicsiként rosszul éreztem miatta magam, de ma mindig büszkén mondom, hogy anyukám még csak 40 éves!! :D


Ne tőrödj velük, nekik semmi sem jó...

2010. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
69%

Még nem is hallottam ezt,hogy "gáz" 36 évesen szülni.Miért? Hiszen ő is lehet jó anya,sőt szerintem ilyenkor már sokkal türelmesebbek,nyugodtabbak az anyukák mint fiatalabb korban.Én 20 évesen szültem a fiamat.Ma 38 évesen 18 éves a fiam..Emlékszem sokan azt mondták,hogy fura,hogy fiatalon bevállaltam..Én nem bánom,de ha mondjuk most szülném az elsőt azt se bánnám..

Szerintem nem az a lényeg,hogy egy 16 évesnek mennyi idős az anyukája,mert ha imádja az anyját,és tényleg jó anya akkor tökéletes az is..

2010. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
36%
Én nem láttam hátrányát, hogy fiatalon szült az anyukám. Ha elvégzem az egyetemet, én is fiatalon szülök majd (már férjnél vagyok). Mondjuk az ikertesóimat 33 évesen szülte, 6-an vagyunk.
2010. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
45%

A nagymamám 37 volt, amikor az apám született. Viszont a nagymamám legkisebb testvére amikor született, akkor a dédmamám 43 éves volt. (A nagymamám születésekor még csak 22 éves, és ő volt a legidősebb gyerek.)

Viszont ellenpélda, hogy a szomszédunk 42, a fia meg 24, azaz 18 évesen szült. (rendes magyar család, nem, cigó, és nem aluliskolázott)

2010. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
73%
ismerek olyan nőt is aki 41 évesen szült... sőt olyat is aki már 43 de most tervezi. mindketten szégyentelenül gazdagok bár.
2010. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
29%
Tudományos tény, hogy a nőknek 28-29 éves koruktól kellene a szülésen gondolkozni, mert így nagyobb az esélye, hogy fogékonyabb, okosabb gyermeket hoznak a világra.
2010. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
51%
Ez a normális kor,nem 22 meg 23,aztán babásan megyünk diszibe,meg otthon hagyjuk kistesóra,mert nekükn még szórakaténusz kell,meg apuci lelép,ott marad a babával aztán nyűg lezs neki,30 -38 ig normális,40 fölött veszélyes,bár ha 40 fölött 3. 4. baba az nem annyira.Amúgy is 34 és 20 évesen is lehet beteg gyereket szülni,és 50 évesen is lehet egészégeset...
2010. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
52%

Az en anyukam is 36 eves volt, mikor engem szult(s az ikertesomat... de O sajnos meghalt)...

Batyamat pedig 26 evesen...


en most 20 eves vagyok, es masfel honap mulva vagyok kiirva szulesre. Na es akkor?! Fiatal anyuka leszek, es orulok ennek! (s nem szokasom jarni "dizsi"-be szorakozni... Ahova en jarok, oda johet velem a Babam is - kirandulni, szinhazba, moziba, uszodaba stb. - ) Veletlen baba, de tokeletesen kesznek erzem magam az anyasagra...

Nem "gaz", hogy anyukadnak kesobb jottel :)

El kell fogadni a szelso eseteket is...

2010. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!