Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem dönthetek?

Én miért nem dönthetek?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és én 8.-ikas vagyok. Apu azt akarja h kereskedelmen és marketingen tanuljak tovább,olyan sulit jelöljek meg ami ebbe az irányba visz majd tovább egyetem meg stb... Anyu meg azt h pénzügy számvitelen. Ezen vitáznak méár szeptember óta,h én hova jelentkezzek majd.

Ehyiküket se érdekli h én pék,cukrász szeretnél lenni,és majd külföldön akarok dolgozni a szakmámmal. Nem érvényesíthetem sehol az akaratomat? Az én jövöm mégis csak...


2010. okt. 19. 00:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

én is jó ötletnek tartom a cukrászatot, a szomszédom is az, és nehéz jó munkát találni, de ha egyszer bekerülsz egy jó helyre, igen jól tudsz keresni, és még egy kis mellékes is besurranhat, egy-két magánrendelés útján:)

úgyhogy mondd meg nekik, hogy te ezt akarod csinálni, minek erőltetik, ha a 4 év után úgysem azt fogod csinálni.

Hidd el, én is pénzügyi-számviteli ügyintéző vagyok, mégsem dolgoztam a szakmámban egy percet sem, mert nem volt tapasztalatom vagy protekcióm. akik ilyen helyen vannak, azoknak van protekciója. volt osztálytársam kitűnőre vizsgázott, és sehova nem vették fel, mert nem volt ismeretség és tapasztalat sem, még könyvtárosnak sem vették fel. ja és aki segítséggel bejutott könyvelő irodába, kiderült, hogy amit a suliban tanultunk, a fele nem is úgy van, ahogy a valóságban.

Tehát sz.r az egész. akkor éri meg, ha van, aki segít bekerülni jó helyre.

2010. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!