Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? A párom...

Adnátok tanácsot? A párom reggel 7-től este 7-ig dolgozik. Haza jön alig, hogy megeszi a vacsiját, neki rögtön el kell még mennie valahova, ez minden este így megy. Van 2 gyerekünk nem foglalkozik velük, mert mire ő haza jön addigra már alszanak.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:33
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
86%
Én egy este sutyiban leszervezném hogy valaki vigyázzon a gyerekekre, és szépen követném hogy hova megy..
2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Itt mindenki nagyon könnyen mondja,hogy mennyek utána,de addig hova rakjam a gyerekeket?szóljak anyósomnak,mert csak ők laknak közel.Ez marha érdekes lenne!Szóval ti azt mondjátok,hogy már nem szeret?meg kéne tennem az első lépést,de nem akarom,hogy a gyerekek igyák meg a levét,mert ők imádják az apjukat!azért köszönöm,hogy válaszoltatok.Megpróbálok a sarkamra állni és kilábalni ebből a helyzetből.Lesz ami lesz!
2010. okt. 18. 16:52
 33/44 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátnőd sem, aki vigyázna gyerekekre? Vagy egy megbízható szomszéd?
2010. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Mondd már meg, hogy a gyerekek hogy imádják? Hiszen sosem látják, azt írtad..Szerintem ez a ti házasságotok a kommentjeidet is végigolvasva egy nagy semmi. Se közös program, se szex, se beszélgetés, se kedveskedés, SEMMI. Te mitől tartod párkapcsolatnak? Szerintem egy 17 hónapos gyerek mellett (persze ha van bölcsi) akkor már el lehet menni dolgozni, és megszűnne a kiszolgáltatottságod. De mindenek előtt beszélni a férjeddel, hogy neked ez nagyon nem jó ahogy van, és nagyon nem jó irányba haladtok..
2010. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
26%
Mi a szakmád, a végzettséged?
2010. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
91%
Ez tipikus két idegen ül egy vödör szarban...Amit kapcsolatnak neveznek,de ez nem kapcsolat...
2010. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Ha más nem beszéld meg valamelyik szomszéddal, hogy este egy kicsit menjen át vagy valami. Vagy ha van megbízható ismerősöd hívd át. A gyerekek már úgyis alszanak, de mégis lesz ott valaki, bár különösebb dolga úgysem lenne. Te meg elszalaszd a férjed után, megnézed hova megy.


Ha nem beszél veled, pedig te próbáltad akkor már csak ez marad.

2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"nem gondolom hogy megcsalna,vagy olyan jól csinálja hogy nem veszem észre.szexuális életünk is kalap szart se ér 2-3havonta egyszer.akkor is azt mondja hogy fáradt,mindig én erőltetem"


Ha mindennap lenne szex, és ő erőltetné, akkor követketetnél arra hoyg megcsal???

A tegnap 12:00-nak igaza van. A férfiak nem szoktak naponta órékat dunmcsizni..és ha igen, akkor tényleg "megiszom egy sört" címen.


Vagy nőzik, vag ygépezik, vagy utál otthon lenni..mindegy. ha akarsz, keresel bizonyítékot, de lényegtelen. Ha annyira szeretne, azt észrevennéd.

Nme akar szólni, hogy szakítsatok, próbál lekoptatni.

Mindenképp beszélned kell vele! Kettéváltok, vagy megpróbáljátok megreformálni..el kell döntenetek. Minél előbb.

Ha most váltok, kérhetsz asszonytartást, míg munkába tudsz állni.

Ha együtt maradtok, annak csak úgy van értelme, ha ő is akarja. Ha nem csak rámondja, hogy elkerülje a konfliktust, hanem tényleg akarja.


Most is egyedül vagy gyakorlatilag. Minek neked a nyűg a nyakadba, hogy időre meleg vacsorával készülj, meg idegeskedj?

Azt a kis pénzt postán is fel tudja adni, s legalább tiszta helyzetbe kerülsz. S nyithatsz az új élet felé. Bocs, de nem lehet itt sok reményt felfedezni. Nincs veled, a család sem érdekli, kitér a beszélgetés elől..sok vizet ez a hapsi nem zavar. HA annyira szeretne, ott szerenádozna az ablakod alatt, nem?

Nme lényeg hoyg kerese

2010. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A hétvégék hogy telnek?
2010. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
arra én is kiváncsi lennék,hogy hétvégén mit csináltok.
2010. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!