Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? A párom...

Adnátok tanácsot? A párom reggel 7-től este 7-ig dolgozik. Haza jön alig, hogy megeszi a vacsiját, neki rögtön el kell még mennie valahova, ez minden este így megy. Van 2 gyerekünk nem foglalkozik velük, mert mire ő haza jön addigra már alszanak.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:33
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
58%
megcsal.
2010. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
91%

Rákérdeznék minden nap, hová megy. Megmondanám, hogy úgy ossza be a szabadidejét, hogy a családra is jusson. akinek gyereke van, felelősség is, ezt is vállalja. Hétvégén beosztanám az idejét, amibe őt is bevonnám.


Egyébként ilyen volt a családfája is, hogy ebben a témában kérdezted? :)

Mi volt korábban, házasság előtt, után, hogy gyereket vállaltál, sőt másodikat is, mikortól van ez?

2010. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Mindig csak a haverjaihoz megy azt mondja.tegnap este is haza jött 7-kor elment és 20:30-kor jött haza.rá kérdeztem és csak beszélgetett az egyik haverjánál.már szóltam neki,de semmi változás.mindig ebből van vita köztünk,de én úgy vettem észre,hogy nem érdekli,mert másnap megint megy minden tovább.Köszi,hogy írtatok!
2010. okt. 18. 12:01
 14/44 A kérdező kommentje:
Azóta megy így mióta megszületek a gyerekek.nagyon türelmes vagyok sajnos.mindig azt mondom neki,ha nem változtatt elhagyom.erre ő mennyek,de a gyerekek maradnak!
2010. okt. 18. 12:04
 15/44 anonim ***** válasza:
92%
Mindennap a haverjaival kell beszélgetnie? Aha... Ha mindig csak fenyegeted, nem fog komolyan venni, hogy tényleg otthagyod. Egyszer pakolj össze és pár napra költözz el otthonról a gyerekekkel együtt pl szüleidhez, ismerőshöz, barátnőhöz. Hátha akkor észbekap...
2010. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom meddig bírom még!egész hétvégén is dolgozik/maszek/.azt a kis időt sem velünk tőlti!
2010. okt. 18. 12:06
 17/44 anonim ***** válasza:
90%
Miért vagy még vele? Szereted még vagy csak a pénz miatt? Egyedül el tudnád tartani a gyerekeket és magadat? Mi a szakmád?
2010. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

elég átlátszó! és biztos hogy este 7ig dolgozik? vagy csak azért megy haza mert megéhezett és megy tovább..

vagy mondd meg neki,hogy ne menjen sehova,hívja oda a haverját is hozzátok!

egyik hozzászóló írta,hogy pakolj össze pár napra a gyerekekkel.. ez félig meddig jó ötlet, de lehet,hogy akkor is csinálja ugyanazt,amit eddig.

miért ne vihetnéd el a gyerekeket,ha ő nem törődik velük,mit izgatja akkor?

2010. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem valami problémája van, azért jár el.

Talán beszélned kellene vele, elvileg együtt éltek, szeretitek egymást, társak vagytok stb. mégis tőlünk kérdezed, hogy mi legyen.

Én mindig őszintén beszélek a partneremmel, nincs is köztünk soha semmi probléma.

Gyereked is van tőle, csak tudsz már vele őszintén beszélni.


Ha tudna veled is beszélgetni és nem csak elbeszélnétek egymás mellett akkor lehet szeretne veled lenni, otthon és nem érezné rosszul magát, hanem a gyerekekkel is töltene időt.


Ne azzal állj elő, hogy elhagyod, hanem közöld vele, hogy azt akarod, olyan legyen a kapcsolat, mint régen és segíts neki megoldani a problémát.


Amúgy ha tényleg így van, akkor örülj, hogy nem csal meg vagy hagyott el. Az még mindig jobb, ha a haverokkal kikapcsolódik vagy ott keres menedéket mert otthon valami nem oké.

2010. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként valóban nem helyes, hogy nem törődik a gyerekekkel, de a férfiaknál nem sokat érsz el azzal, ha zsarolod őket, hogy akkor viszed a kölyköket. Annál inkább el fog távolodni tőletek. Inkább legyél vele barátságos és engedj.

Na persze ha kiderül, hogy mégis megcsal vagy valami akkor én felpofoznám.

2010. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!