Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesítőek az...

Miért ilyen idegesítőek az "ősanyák"? A "csak az a nő, akinek min.3 gyereke van"-típus.

Figyelt kérdés
Már az első gyerek után az iwiwen és a Facebookon is minden csoportnek tagja, amiben szerepel a baba vagy a mama szó, pártoló tagja a nagycsaládosoknak és minden babás rendezvényen az első sorban van. Wáá!
2010. okt. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
91%

csinálhat és nem kell a gyerekek miatt lemondani semmiről...mi 8 hós babánkkal készülünk a nászútra külföldre :))


szerintem semmi rossz nincs abban hogy iwiw-re felteszik a babaképeket, miért ne ? szeretik, büszkék rá ! Én is így vagyok !! Imádom és az ismerőseim akit érdekel megnézhetik hogy épp milyen , akit meg nem érdekel és idegesít ne nézegesse ennyi! az hogy milyen klubba lépek be meg senkinek semmi köze!! az az én dolgom!

Ha te nem jársz babás rendezvényre (amit feltételezek ezek után ) nem értem miért zavar hogy ki csápol az első sorból?? :D


Én nem járok koncertekre, nem is érdekel ki hobózik v ki nem ?!


Valaki megbántott hogy így kiakadtál? mert van olyan amiben egyet értek (pl h ne oktasson ki senki hogy hogy fogod csinálni, meg ne kövezzen meg senki mert nincs gyereked!) ---viszont itt jelezném hogy az emberrel van a gond ha ilyet tesz, és nem azért ilyen mert anya!

viszont van amiben nem értek egyet! -----miért ne lehetne mindenki jogosan büszke a gyerekére? miért ne oszthatná ezt meg másokkal? mert biztos hogy sokan örömmel veszik hogy tesz fel képeket!!akik meg nem azok meg ne nézzék!

2010. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
55%
Oké,neked bárki bármit mondhat TAPASZTALATBÓL,te úgyis jobban tudod gyerek nélkül,mi hogyan megy.
2010. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Na látod, itt a felsőbbrendűség. Te több vagy, mert van gyereked, mindent jobban tudsz. Az, hogy az ember esetleg ismeri saját magát, sokkal kevesebbet számít szerinted, mint az, hogy te megmondasz valamit, amit te nyilván 1oo%-ra tudsz, mint tévedhetetlen anyatigris.
2010. okt. 11. 16:06
 64/84 anonim ***** válasza:
53%
Most nem tudom hogy jól értelmezem-e a dolgot...de te most minden anyát utálsz ?....mert nekem kicsit úgy tűnik abból amit írsz...javíts ki , vagy magyarázd el pontosan mivel van a bajod?!Nem hiszem hogy bárki is bármit jobban tudna mert anya...mi ez a hülyeség?? de szerintem a legtöbb anya nem is így gondolkodik ahogy én sem...!
2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:
Nem, Anyukámat szeretem :)
2010. okt. 11. 16:12
 66/84 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hanem nem bírom, mikor valaki kioktat, mert neki van jogalapja (gyereke) és nem szeretem, mikor egy nő másokra tukmálja a gyerekét (szóval, képekkel,..) és lenéyi azt, akinek nincs.
2010. okt. 11. 16:14
 67/84 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!Ugyanezt csinálod!Kioktatod az anyákat arról,hogy ők nem tudják jobban,hogy is működik a gyereknevelés!Te jobban tudod,hogy ez hogy megy?

Akkor honnan veszed azt,hogy amit ő megtapasztalt a gyerek/ek terén azt ne tudná jobban,mint te?

2010. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülyeség szerintem :) ha nem lenne gyereke is kioktatna mert ő a legjobb kislábujjkörömfestő vagy szempillabödörítő..


Az hogy iwiw-re tesz képet azzal nem téged tukmál ....csak esetleg van olyan ismerőse akivel keveset találkozik de így ők is megnézhetik a babát.


Szóval?? hát akkor ne beszélgess ilyenekkel ha ennyire zavar!


Anyud is biztos sokat dicsekedett veled, meg beszélt rólad....ez természetes...

2010. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
63%
Ja!És már ezren elmondták hogy nem nézik le azt akinek nincs.Még mindig te hajtogatod ezt!
2010. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 A kérdező kommentje:

Nem oktatom ki, nézem le a gyerek nélkülieket, de csak jobban tudok mindent, ami gyerek-téma, mert nekem van gyerekem.

Nem érez senki ellentmondást?


Tudom, h a képet nem ellenem teszik fel és nem is zavar, csak amikor 25ooo db kép van fent Pistike minden mozdulatáról és székletéről.

2010. okt. 11. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!