Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesítőek az...

Miért ilyen idegesítőek az "ősanyák"? A "csak az a nő, akinek min.3 gyereke van"-típus.

Figyelt kérdés
Már az első gyerek után az iwiwen és a Facebookon is minden csoportnek tagja, amiben szerepel a baba vagy a mama szó, pártoló tagja a nagycsaládosoknak és minden babás rendezvényen az első sorban van. Wáá!
2010. okt. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt ilyen ismerősöm az iwiwen, de nem kell vele foglalkozni. Jobb lenne, ha te is a magad dolgával törődnél, és nem azzal, hogy ki milyen csoportba lép be a közösségi oldalakon. Nem bántanak vele senkit.
2010. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
18%
Te is olvasod a Modorosblogot?
2010. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
61%

Engem az idegesít, amikor fogják és a profil képüket lecserélik a gyerek(eik) képére, az albumot is teleteszik ezzel, de saját magukról egy szál sem. A plusz poén ilyenkor, ha bejelöl és még a nevét is átváltoztatta xy-néra... ilyenkor honnan a jó rákból tudjam, hogy ő kicsoda????

Identitás???? Sehol.

2010. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem idegesitenek. Mindenkinek mas dolog fontos az eleteben. Az o eletuk. Szamukra a csalad es a gyerekuk a legfontosabb, ok erre buszkek. Nem ertem miert lennenek kulonbek a karrierista emberek, vagy azok akik sajat magukat posztoljak ki lepten nyomon.

Ok igy erzik jol magukat. Nem ertem teged miert zavar?

2010. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
71%

inkább ők szüljenek 3-at, 4-et, 7-et, mint az alkoholista, megrögzötten munkanélküli nők, akik nagy pocakkal is szívják a cigit rendületlenül...

nem tudom mivel ártanak neked. a rendezvényeken nem kell velük beszélgetned, a közösségi portálokon pedig le tudod törölni a hírfolyamból őket, így nem látod hová csatlakoztak épp.

2010. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
89%
Ő dolga.Engem addig a pontig nem érdekelnek amíg nem kezdenek el baszogatni, hogy nekem miért nincs.Mert a nő feladta az a gyerek gyártás, és addig nincs célja az életemnek amíg nincs gyerekem, meg hogy az milyen jó dolog.Na amíg rá nem kezd erre addig nem zavar.Csak engem ne akarjon megtéríteni.
2010. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Nem vagyok karrierista no, meg semmi ilyesmi, én is szeretnek majd gyerekeket, nem errol van szo. Csak zavaro. Az iwiw tele van az xy feltoltott egy kepet hulyesegekkel - Pistike 122 napos, pistike 123 napos, Pistike ul, Pistike fekszik, stb. Ja es masrol sem lehet vekukbeszelni, mint Pistikerol vagz Pistikehez gugyogni. Nem kozvetlen baratok, csak a tarsasag tagjai.
2010. okt. 11. 10:40
 8/84 anonim ***** válasza:
59%
A legidegesitőbb tényleg az amikor nem lehet velük másról beszélni csak a gyerekbetegségekről, a fossásról-hányásról, a kiütésekről meghogy mikor hány foga nőtt a gyereknek. Amitől meg aztán teljesen padlot fogok a társaságban szoptatás .. biztos én vagyok prüd, de senki mellére nem vagyok kiváncsi. Nem igaz hogy nem lehet elvonulni amig a kölök eszik.
2010. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
58%
ÉN maximum röhögök az ilyeneken, idegesíteni akkor kezd el a dolog mikor engem basz.tatnak azzal hogy DE SZÜLNI KELL!!!4!44!!NÉGY!!!!
2010. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim válasza:
56%
előző válaszolóval mélységesen egyetértek. nem értem, miért kell a nagy nyilvánosság előtt szoptatni. természetes dolog, tudom, de ez már majdnem olyan, mintha az utca kellős közepére kuláznék. elvégre az is természetes folyamat.
2010. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!