Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesítőek az...

Miért ilyen idegesítőek az "ősanyák"? A "csak az a nő, akinek min.3 gyereke van"-típus.

Figyelt kérdés
Már az első gyerek után az iwiwen és a Facebookon is minden csoportnek tagja, amiben szerepel a baba vagy a mama szó, pártoló tagja a nagycsaládosoknak és minden babás rendezvényen az első sorban van. Wáá!
2010. okt. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
84%
12:57: de mas embereket meg mas dolgok erdekelnek es ok meg olyan klubbokat alapitanak. Nyilvan egy baba-mama klub baba-mamak reszere van, nem tudom, hogy miert faj akkor, ha ez exkluzive nekik van. Egy egyetemi klub is azoknak van, akik oda jarnak. Mindennek meg van a maga "kozonsege". Es szerintem nem kellene ugy velemenyt alkotni, hogy valakinek nincs gyereke, mert az nincs adott helyzetben, tehat kivulallokent hogy akar megitelni ilyen szempontbol egy anyat? Ez kb. olyan, mint amikor egy bulizos ember mindig mondogatja a nem bulizosnak, hogy "gyere mar, milyen jo lesz". Nem erti, hogy a masik csoportnak mas okoz oromot.
2010. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha nekem lesz gyerekem, én képes leszek majd ugyanazokkal barátkozni, társaságba járni és nem fogom minden hülye címszóval kirekeszteni azokat, akiknek gyerekük, neadjisten párjuk sincs még.
2010. okt. 11. 13:25
 53/84 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nem olvastam teljesen végig a kérdést de volt amivel nem értettem egyet, pl : nem értem miért baj ha valaki iwiw-re felteszi a gyereke képeit, akár több albumba? Nekem is fent van kb 3 album is, és büszke vagyok rá:)

Én inkább a magamat lefotózom és felrakom képektől vagyok ki, amin csücsörítenek, pucsítanak :)de ez sem érdekel mert mindenki az tesz fel amgáról ami neki tetszik!

2. nekem nem csak gyerek témám van, akár miről elbeszélgetek :) és elég fiatal vagyok(24) csomó barátnőmnek nincs még babája de ugyan olyan jóban vagyunk mint gimibe.


Aki meg rád akarja tukmálni hogy szüljél egy focicsapatot az nem attól idióta mert gyereke van, valószínűleg gyerek előtt is kretén volt már....

Meg hogy csak úgy jó ahogy ő csinálja? ....hát gondolom előtte is erőszakos személy volt...nem?


A másik hogy egy nőt tényleg el tud varázsolni egy Baba, erről nem tehetünk..ez van...ilyen a "szerelem":)

2010. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van ilyen ismerősöm az iwiw-en, és ráadásul férfi az illető. De tudod mit? Engem egyáltalán nem zavar. Bocs, hogy nem értek egyet, de milyen jogon vergődsz azon, hogy más milyen klubokba lép be, és hány képet tesz ki a gyerekéről? Az, hogy veled személyesen miről beszélget, az egy dolog. Nagyon egyszerűen kezelhető a dolog. Nem keresed többet a társaságát. Ennyi.

De az, hogy milyen oldalakon, hogy jeleníti meg magát, ahhoz tényleg semmi közöd. Törlöd az ismerőseid közül, ha ennyire nem bírod, más boldogságának a látványát, vagy (bár ebben nem vagyok biztos hogyan megy), kizárod a hírfolyamból, és nem kell nézned a képeket.

Nézz kicsit magadba, hogy mi bajod a világgal, hogy ennyire nem tudod tolerálni a többi embert.

2010. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
90%

"Igen, csak ha nekem lesz gyerekem, én képes leszek majd ugyanazokkal barátkozni, társaságba járni és nem fogom minden hülye címszóval kirekeszteni azokat, akiknek gyerekük, neadjisten párjuk sincs még."

Egyetemista vagyok, nappali tagozaton. 8 hónapos a kislányom. Hidd el, megpróbálok ugyanazokkal barátkozni, nekem a suli miatt könnyebb is, mert ugye rá vagyok kényszerülve, hogy menjek. De nem könnyű. Este hullaként fekszem az ágyban 9kor legkésőbb. 6kor kel a kislányom, így én is. Közben mosok, vasalok, főzök. Nem könnyű. Társaságba is járok, néha. Akkor is inkább viszem a gyereket. Nem csak róla tudok beszélni, sőt. Kifejezettem útáltam, amikor minden idegen azt akarta megtudni, hogy szopik-e. Ezekről csak a legjobb barátnőmmel beszéltem (nincs gyereke), de vele sem állandóan. Próbálj meg középutat keresni, remélem sikerül.

És hogy miért ilyen idegesítőek? Nem tudom. Talán belebolondultak a folyamatos gügyögésbe, hogy keveset vannak emberek között, mindigcsak a babájukkal vannak elfoglalva, senkit nem engednek a közelébe. Komolyan ismerek olyan anyukát, aki még egy percre se hagyta másra a gyerekét (a gyerek apjára se, sőt, még meg sem fürdette Apuka egyszer sem). Na iyen barátnő a hátam közepére se kellene...

2010. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
76%

Tudod nekem mibol van elegem? Azokbol a hulye tinedzser csucsoritos p*csakbol, akik sajat magukat fenykepezgetik orrba szajba kulonfele poziciokba, majd agyon photoshopoljak a kepeiket. Aztan ezekhez fuzott intelligens hozzaszolasokbol, pl. cool, kiraly, gyonyoru vagy cica stb.

Ezekhez kepest az osanyak istennok! Szazszor inkabb megnezek egy gyerekkepet, mint ezeknek az unintelligens magamutogato egyedeknek a fenykepet.

Igazabol nekem tetszik ez az osanya generacio. Sajnos, az utobbi par generacionak (belertve az en szuleim is) mar ebben a rohano vilagban kellett helytallnia. 3 muszak, penzhajhaszat, nem jutott ido a gyerekekre, es a csaladra. Meg is latszik a mostani generacion!!!!

Szukseg van osanyakra, h a csalad visszanyerje a regi ertelmezeset.

En szemely szerint ugy vagyok vele, h baratnok, baratok jonnek mennek, de csalad csak egy van.

2010. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
54%

"Igen, csak ha nekem lesz gyerekem, én képes leszek majd ugyanazokkal barátkozni, társaságba járni ."

Hidd el,ezt sokan így gondoltuk.De majd megnézem,hogy napi 4-5 óra alvás után mikor egész nap a gyerket kell ellátnod,aki mondjuk hasfájós lesz,örülsz hogy a világon vagy,a házimunkáról ne is beszéljünk.Este leteszed aludni és kb zuhansz te is az ágyba.Vagy ellátod a házimunkát amit nem tudtál a gyerektől napközben.Aztán mikor már nagyobbacska lesz,mehetsz vele ide-oda.A barátnők teszem azt rá is érnek mondjuk 5 után.Kb odaszaladsz és már mehetsz is vissza,mert bizony fürdés-alvás van.Így viszont napközben érsz rá ahogy a többi anyuka is.Akikkel összefutsz a játszón,a védőnőnél,stb.A régi barátok nem érnek rá,most ezért,most azért,most oké,de menjünk bulizni 10 után,amire te már esélytelen vagy,mert a gyereked szopik éjszaka is.Ellenben az anyukák mindig ottvannak a játszón,a védőnőnél...

2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
80%
És mire eltelik az a néhány hónap,mire mobil leszel,máris kiestál a pixisből.Mert ugyan ki a fene hívogtna bárkit 11edjére,mikor már 10szer nem ért rá.
2010. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
83%
A gyerekesek élete nem jobb, nem rosszabb, hanem MÁS. Sok barát nem azért marad el, mert felületes volt a barátság, hanem azért, mert nem tudja, hogy mikor hívhat. Esetleg mikor Ő ráér, már annyira késő este van, hogy nem akarja felkelteni más gyerekét a telefon csörgéssel. Egyébként engem is jobban zavar a 12-13 éves fürdőruhás, pucsító tini, mint egy sokgyerekes anya. Azt viszont kifejezetten utálom, mikor valaki előnyökhöz akar jutni, mondván, hogy neki x gyereke van.
2010. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:

Én majd hívogatom őket.

Az anus mouthus kóros p.csákat én is utálom, de hogy jö n ez most ide?

Nem vagyok bulizós, de egy shoppingolást pl. miért ne csinálhatna együtt 2 nő 1 gyerekkel?

2010. okt. 11. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!