Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelik ezt a lehetetlen...

Hogy képzelik ezt a lehetetlen szituációt?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm. Természetesen a nem normális családom rákezdte a hisztit és vergődést. A család egyik fele előállt nekem azzal a képtelen ötlettel, hogy a 2 hónapja kórházban lévő nagyszülőmet elhozzák az esküvőre. Mégis mit gondolnak, hogy??? Az esküvő napja egy magatehetetlen ember gajdírozásáról fog szólni?

Fejben teljesen oké az öreg, de pelenkás, kerekesszékes. Mégis mit képzelnek? Én baromira sajnáltam, hogy nem tud eljönni, őszintén mondom, hogy sírtam, amikor tudatosult bennem. Erre ezek kitalálják, h elhozzák. Hogy a fenébe jutott eszükbe, ráadásul már ott tartunk h vőlegényemnek meg nekem k*ss van, lassan nem szólhatunk bele a saját esküvőnk menetébe. Nagyon azon vagyok, h lefújom az egészet, ezek nem normálisak! Totál ki vagyok akadva!


Mit tudnánk tenni? 2 hét sincs már az esküvőig.


2023. máj. 23. 09:14
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Egyeseknek aztán nem sok ész jutott születés előtt... Ismerős az erdei esküvő sztori, és kamu kérdés, mert tavaly már volt akinek ilyen helyen volt esküvője.

Aaaz igen... Mert szerinted az egész univerzumban csak egyetlen egyszer lehet ilyen helyen esküvőt tartani? Ha tavaly valakinek ott volt lagzi, akkor ki van zárva, hogy másnak is ott legyen. Neked aztán van eszed ...

Nem, nem toitoi wc lesz, de gondolkodj már Te eszetlen... Egy szűk mosdóban még sokszor egy egészséges, önellátó ember is alig fér el... Gondolj egy szórakozóhel, mosdójára pl... Azt sem tudom én is hogy fogok elférni a ruhámban... Ez nem egy pláza, ahol 8 wc van és akkora az egész mint egy szoba... Nem tudsz felnőtt embert tisztába tenni, ezz kellene felfogni...

2023. máj. 24. 16:04
 42/48 anonim ***** válasza:
76%

#41 Rokonoméknak is egy erdei vadászházban volt az esküvőjük. Nyilván hihetetlen azoknak, akik még nem tették ki a lábukat a paneldzsungelből, de be volt kötve oda is a víz, áram, a szennyvíz gondolom pöcegödörbe ment (tudják egyáltalán a panelpatkányok, hogy mi az?! :D) de lehet, hogy ki volt vezetve odáig a csatorna a faluból, nem kérdeztem erre rá, hogy őszinte legyek. :D De volt rendes vécé, a csapból ivóvíz folyott, volt lámpa, amit fel lehetett kapcsolni, nem gyertyával meg fáklyával kellett világítani...


Egyébként tényleg nem értem, hogy akik ennyire tudatlanok és fogalmatlanok, ostobák, informálatlanok, azok miért szólnak egyáltalán hozzá egy ilyen kérdéshez?! Tudjuk, hogy tele van az ország buta emberekkel, nem kell még pluszban bizonygatni is ezt és itt tobzódni.

2023. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
47%

Olvasva a kérdező fröcsögését, szívesen megmutatnám a kommentjeit a vőlegényének.

Csak hogy tudja, kit kell elviselnie egy életen át. ;-)

Lehet, hogy megoldódna a kérdező problémája, mert a férfi a maga részéről lemondaná az esküvőt.

2023. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
40%
#43 Hát téged sem vet szét a jóindulat, szóval a te kommentedet is lehetne mutogatni a szeretteidnek. :D Mellesleg tök jogos a kérdező kiakadása és gondolod, hogy a leendő férje előtt nem így beszél a problémáról? Nyilván de. Sőt, ha figyeltél: a csávó sem akarja a magatehetetlen, ágyhozkötött papát az esküvőre. Szóval mutogathatod a hozzászólásait, de nem lesz meglepve. Te viszont kiállítottál egy bizonyítványt magadról.
2023. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
79%
30, mert tényleg úgy döntöttetek, hogy hagyod érvényesülni a családod akaratát? Gondold végig még néhányszor. Felnőtt emberként nem dirigálhat neked apád-anyád. Sosem hagyják abba ha most engeded. Te nem ezt akarod. Ha a vőlegényed is veled ért egyet, nincs másnak beleszólása.
2023. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, miért lenne olyan lehetetlen egy erdei esküvő. Ismerős pár is gondolkodozott ilyenben - ők egy forrásnál szerették volna tartani a lagzit - csak megállapították, hogy a konténer wc bérlés nagyon nem fér bele a költségvetésükbe.
2023. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
#43 nem aggódj miattam, a férjem ugyanezen a véleményen volt... Jól ismeri a véleményem mindenről. És igen, mostmár a férjem...:)
2023. jún. 12. 07:07
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Na, és ott volt az öreg végül?
2023. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!