Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelik ezt a lehetetlen...

Hogy képzelik ezt a lehetetlen szituációt?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm. Természetesen a nem normális családom rákezdte a hisztit és vergődést. A család egyik fele előállt nekem azzal a képtelen ötlettel, hogy a 2 hónapja kórházban lévő nagyszülőmet elhozzák az esküvőre. Mégis mit gondolnak, hogy??? Az esküvő napja egy magatehetetlen ember gajdírozásáról fog szólni?

Fejben teljesen oké az öreg, de pelenkás, kerekesszékes. Mégis mit képzelnek? Én baromira sajnáltam, hogy nem tud eljönni, őszintén mondom, hogy sírtam, amikor tudatosult bennem. Erre ezek kitalálják, h elhozzák. Hogy a fenébe jutott eszükbe, ráadásul már ott tartunk h vőlegényemnek meg nekem k*ss van, lassan nem szólhatunk bele a saját esküvőnk menetébe. Nagyon azon vagyok, h lefújom az egészet, ezek nem normálisak! Totál ki vagyok akadva!


Mit tudnánk tenni? 2 hét sincs már az esküvőig.


2023. máj. 23. 09:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
92%
#19 "Bármelyik idősebb rokon rosszul lehet" - csak mondjuk rohadtul nem mindegy, hogy mekkora ennek a valószínűsége. Egy két hónapja kórházi ápolásra szoruló, magatehetetlen, idős embernél ez elég nagy, míg egy egészséges, életerős 55 évesnél azért lássuk be, hogy jóval kisebb. Azért ennek a belátásához nem kell 135+ IQ.
2023. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
22%
Volt már ilyen erdei esküvői kérdés....
2023. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
30%

Erdei esküvő?

Majd jön egy medve és mindenkit hazakerget.

:)

2023. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben itt az ideje, hogy a sarkadra állj és elkezdd gyakorolni a "nem" szó kimondását.
2023. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
95%
Pár éve kórházban voltam, és láttam, hogy egy nagybeteg nagyszülőhöz teljes esküvői díszben bement az ifjú pár,vittek neki kóstolót és pár percet ott töltöttek.Nem az öreget cibálták ki az esküvőre.Nálatok ez nem megoldható?
2023. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
92%
#25 Ez például egy tök jó ötlet!
2023. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elhozzák, akkor gondoskodjanak is róla. Ezt kell tudatosítani. Te sztem úgysem fogsz nagyon ráérni. Meg úgy látom, a viszony sem olyan, annyira örülnél, ha ott lenne. Ez esetben meg nincs meghívva.
2023. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
65%
azért nagyon szomorú, hogy egy családban nem lehet találni egy embert, aki vállalja, hogy elmegy a nagyszülőért majd a szertartás után visszaviszi a kórházba.
2023. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
91%
Nemcsak szállítani kell, hanem gondozni is, amíg ott van.
2023. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

25!


Nem megoldható, ő teljesen másik városban van, még azt is meg kell oldani, hogy 250 kmről ki hozza el... Azt hiszi a család minden csettintésre megy, de már nekem és a testvéremnek több dolgom van ezzel, mint nekik. Esküvő után hozzájuk se szólok soha többé ha tönkreteszik azt a napot!

2023. máj. 24. 04:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!