Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelik ezt a lehetetlen...

Hogy képzelik ezt a lehetetlen szituációt?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm. Természetesen a nem normális családom rákezdte a hisztit és vergődést. A család egyik fele előállt nekem azzal a képtelen ötlettel, hogy a 2 hónapja kórházban lévő nagyszülőmet elhozzák az esküvőre. Mégis mit gondolnak, hogy??? Az esküvő napja egy magatehetetlen ember gajdírozásáról fog szólni?

Fejben teljesen oké az öreg, de pelenkás, kerekesszékes. Mégis mit képzelnek? Én baromira sajnáltam, hogy nem tud eljönni, őszintén mondom, hogy sírtam, amikor tudatosult bennem. Erre ezek kitalálják, h elhozzák. Hogy a fenébe jutott eszükbe, ráadásul már ott tartunk h vőlegényemnek meg nekem k*ss van, lassan nem szólhatunk bele a saját esküvőnk menetébe. Nagyon azon vagyok, h lefújom az egészet, ezek nem normálisak! Totál ki vagyok akadva!


Mit tudnánk tenni? 2 hét sincs már az esküvőig.


2023. máj. 23. 09:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
81%

29, mit kell gondozni?

29, elmész érte, berakod az autóba, kiveszed, betolod a templomba... Nem több napra megy, hogy fürdetned kelljen. Érdekel, hogy mit fog csinálni a kérdező, ha a párja hopp, egy hónap múlva tolószékbe kerül, akkor soha többet ki se mozdulnak otthonról? Úgy csináltok, mintha valami hatalmas dolog lenne, hogy egy tolószékes embert el kell juttatni valahova, miközben milliók élik így a napjaikat és jé, megoldják.


de látom, már 250 km-re van, érdekes. Nyilván ha nem kórházban lenne, akkor is 250 km-re lenne, akkor ki oldaná meg, hogy ott legyen?


De amúgy volt már ez az erdei esküvős nemtudomodavinni kérdés.

2023. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
31%
#31 De egyszerűen gondolkodsz. :D Hallod, ÉN adok neked 20 ezer forintot plusz benzinpénzt, ha TE vállalod az esküvő napján ezt az egyszerű feladatot. :D Gondozással, etetéssel, pelenkázással, tologatással, vigyázással együtt persze. De legyen inkább 10 ezer, mert ez tényleg egy tök pitiáner feladat. :) Na? Deal?
2023. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
80%

Nos, nézzük a tényeket.


Elindult az egész történet úgy, hogy nagypapa kerekesszékes és pelenkás.

16. hsz-ban közölte a kérdező, hogy egyébként erdei esküvő lesz.

30. hsz-ban közölte a kérdező, hogy 250 km-ről kell odahozni.


Mindig csepegtetve van valami új információ, ami kontrázása az addig felmerült megoldási javaslatoknak. Ugye milyen érdekes, hogy ezeket véletlenül sem írta le a nyitókérdésben?


Miközben egy mukkot sem reagált arra a felvetésemre (19.hsz.), hogy erdei esküvőnél hol fog a násznép WC-re menni.

Elárulom: sehol, mert az egész egy ordas nagy kamu!

Mint ahogy mások is utaltak rá, nekem is ismerős már ez az erdei esküvő + nehezen mozgó nagyszülő kombináció kb. egy évvel ezelőttről.


Régi kamukérdés újra előszedve mindig jó a nagyérdemű szórakoztatására!

2023. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
22%
#33 Én meg utálom a minden kérdés alatt kamut óbégató suttyókat és gondolkodás nélkül pontozom le az összeset.
2023. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
58%
32, én bizony megoldanám. Mondjuk nálunk pont arról szól a család, hogy testvérnek nem ajándékozunk esküvőre, hanem az ilyenből kivesszük a részünket. A tesóm nagyszülője nekem is az, egy zeg-Bp távot simán megoldanék. Ha a kórház elengedi eltávra, akkor megoldható, hogy egyik nap elviszem, ott van az esküvőn, esetleg kicsit a lagziban, aztán alszik valamelyik gyerekénél, és másnap visszük vissza. De bizony a férjem is bármikor menne ilyen esetben a nagyszülőmért, hogy ne én vezessek. vagy bármelyik unokatesónk. nem akarásnak nyögés a vége.
2023. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
60%
33, én sok boldogságot kívánok a kérdezőnek, meg kétnapos esőt... :D
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
81%
#35 Szuper! Kérdező, meg van oldva a probléma: a 35-ös vállalja a nagypapa pesztrálását az esküvőn. Én fizetem.
2023. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
84%
Próbált már itt valaki kerekesszékes idős embert betenni és kivenni az autóból? Konkrétan az ágyától átkísérni a két lépéssel arrébb lévő kanapéra is lehetetlen, össze is estünk mindketten. Egy autós történetnél meg megfogni sem lehet biztonságosan, külön szállítás kell ehhez.
2023. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
15%
38-as, igen, én csináltam. Egy tisztességes férfiember meg tudja csinálni, ha a beteg nem 100 kilós.
2023. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden tolószékes, pelenkás idős ember van kórházban. Ha az illető már két hónapja benn van, akkor komoly problémája lehet.Mit szólnak az orvosai vagy ő maga ehhez az ötlethez? Még egy egészséges idősnek is nyűg ennyit utazni még autóval is,aztán az egész napos nyüzsgés is fárasztó lehet, főleg ha nincs hova visszavonulni.Ha meg ennyire bírja a gyűrődést, miért van kórházban? A rokonaidat érdekli egyáltalán, hogy a papa vagy mama mit szeretne?Először azt hittem, csak annyiról van szó, hogy a szomszédban lévő kórházból kihozzák 2- 3 órára.Na de 250 km???
2023. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!