Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kérnek segítséget...

Miért nem kérnek segítséget azok, akiknek pokol az életük, és van kiút?

Figyelt kérdés

Mindig van választás, és vannak jogvédő szervezetek.

Ha elviselhetetlen a férjed, feleséged, gyereked fordulj a rendőrséghez. Azon lehet segíteni aki segítséget kér.

Ha meguntad, hogy a gyereked életveszélyesen fenyeget, jelentsd fel!

Indokolt esetben adnak távoltartást, amit ha megszeg AZONNAL elviszik 72 órára. Ha újra visszamegy, 30 nap fogda. Nem kell ebből lelki ügyet csinálni.

Nem kénytelen senki ezt tűrni, mindenkinek megjár a nyugodt élet.


2023. máj. 17. 11:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem kének segítséget? Hány ilyen ember életét ismered alaposan, hogy ezt meg tudd ítélni? Milyen forrásaid, milyen bizonyítékaid vannak az előfeltevésed bizonyítására?
2023. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
41: a kérdezőnek fogalma sincs erről, nézd meg milyen hozzászólásokat ír, szerintem csak trollkodik mert lehetetlen, hogy ennyire értetlen legyen valaki
2023. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
Előbb is te válaszoltál helyette a kérdésemre? :-)
2023. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

Nem mesélek el semmit, nem adok támadó felületet még egy anonim oldalon sem.

Attól, hogy 20-an egy félét állítanak, még nincs igazuk.

Lassan kezdem belátni, hogy értelmes ember ritkán vagy egyáltalán nem kommentál az oldalon.

Egy biztos, aki bajban van és kitartóan keresi a megoldást, az kiemelkedik és megoldódik vagy jobb lesz az élete.

Jöhettek még 150-en, nem számít. Egy előadó azt mondta, hogy az első 100 próbálkozást nem kell számolni. Ő az állásinterjúkra gondolt, de ide is illik. Ha nem kap segítséget egy jogvédő szervezettől (akármiért) akkor megyünk tovább.

Lehetetlen nincs, csak TEHETETLEN. Mindent elértem záros határidőn belül amit szerettem volna. Mindenért megdolgoztam, és haladtam előre.

Ha valamit akartam és 101-en azt mondták, hogy nem lehet, addig kutattam és kerestem a megoldást amíg nem értem el a célomat. Volt, hogy kis mértékben kompromisszumot kellett kötnöm, de elfogadtam és úgy tapostam az utat.

Mondhattok bármit, ezt csak így lehet. Vagy könyököljetek a proli kispolgári fizetésetekkel a kocsmában, és fröcsögjétek a többieknek, hogy mennyire rossz az életetek, milyen kilátástalan.

JA, HOGY MEG KELLENE ÉRTE MOZDULNI?

2023. máj. 19. 15:41
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért kérted a véleményünket? Ha csak a saját igazad számít?
2023. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
#44 Ezt gondolom azoknak is üzened, akik mertek tenni, kiléptek a kapcsolatból, csak aztán utánuk ment az ex és kinyírta őket (rosszabb esetben a közös gyerekeket is)?
2023. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

#44 Szerintem te itt most a tanulást, karriert, munkahelyi sikereket kevered egy teljesen más témával: a kapcsolati- és családonbelüli erőszakkal. Rohadtul nem vonható párhuzam a kettő között. És ha ennyire nem érted, hogy miért, akkor miért nem csinálod azt, amit már többen javasoltak? Szembesülj a dologgal személyesen! Menj el önkéntesnek egy áldozatsegítő központba, beszélgess áldozatokkal.


Jelenleg a te hozzáállásod olyan, mint a laposföld-hívőké: nem értik a fizikát, mert b.sztak tanulni vagy csak szimplán buták hozzá, ezért elhiszik, hogy a Föld lapos. Te ugyanezt csinálod a kapcsolati- és családonbelüli erőszak témájával: cseszel utánaolvasni, a megértésre való hajlandósággal belemélyülni a témába és emellé még buta is vagy, mert azokat a hozzászólásokat, véleményeket, amik mögött van valós tudás és tapasztalat, te egy mozdulattal lesöpröd és szajkózod tovább a saját 1 bites ostobaságodat. Igazából ezért tényleg kár volt kérdést kiírnod.

2023. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

#44, amik neked sikerültek, azok tök jó dolgok, ezekkel nincs semmi baj.

Azt próbáld meg esetleg elképzelni, hogy néha az ember annyira rossz pszichés állapotban van, hogy nem képes olyan dolgokra, amikre egy másik ember meg igen. S ez nem döntés kérdése részéről.


Amúgy meg, attól mert támadnak/támadunk, még nem biztos, hogy igazad van. :-D

2023. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy könyököljetek a proli kispolgári fizetésetekkel a kocsmában, és fröcsögjétek a többieknek, hogy mennyire rossz az életetek, milyen kilátástalan."

Ne haragudj meg, de te mégis mit csinálsz? Mert ez a szánalmas vergődésed itt az oldalon se különb ennél. Persze, mindenhonnan van kiút, de sokan ezzel sajnos nem mernek szembenézni. Ez pedig, amit te művelsz itt, színtiszta provokáció, csak azt nem értem, hogy mit akarsz elérni vele. Ha valakivel valami bajod van, akkor beszéld meg az illetővel, mert arra viszont senki nem kíváncsi, hogy szerinted kinek hogyan kéne élnie az életét. Ja, persze, nem mesélsz el magadról semmit, mert te magad is szégyelled, hogy egy utolsó nyomorék vagy, akinek az minden szórakozása, hogy a neten kitombolja magát, mert a valóéletben, pl. az utcán egy ilyenért nyakon vágnák. Szájhős! Az emberek között mutasd meg, mekkora nagy legény vagy!

2023. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérdező, ha már ilyen nagy mellényben jársz, TE segítettél már valakin, bárkin az életed során? Vagy tényleg csak a pofádat jártatod? Ha mondjuk fekszik valaki mellettem a sárban, egyértelmű, hogy segítek neki felállni, nem pedig azt mondogatom neki, hogy szerencsétlen, álljon fel egyedül, nekem sem segített senki.
2023. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!