Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pokol az életem, mit tegyek?

Etka kérdése:

Pokol az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok mióta megszülettem szerencsétlenségek sorozata keseríti meg az életemet, és most eljutottam arra a ponta hogy már nem bírom. Ha elmegyek egy munkahelyre biztos hogy történik valami ami miatt nem maradhatok, vagy az én hibámból, vagy leépítés van és nem kell már amunka, a párkapcslataim sorra tönkremennek mert nem jól választok, vagy nem tudom mi az oka. Sok mindent túl éltem már, de már gyenge vagyok, és kilátástalan. Legszívesebben meghalnék, de van egy lányom akiről még gondoskodnom kell. Nincs munkám, a mostani párkapcsolatom is szar, boldogtalan vagyok. Tudom hogy nekem kellene tennem valamit hogy megváltoztassam az életem, de már nem merek mert félek hogy kudarcba dől. Már nem bízom abban hogy akár valaha is lehetek boldog, pedig még fiatal vagyok. Nincsennek barátaim, és nincsen senki akitől segítséget kérhetek, nincsenek szüleim, csak én vagyok magamnak.
2012. szept. 15. 17:10
 1/10 anonim válasza:
100%
először is felejtsd el hogy szerencsétlen vagy.másodszor pedig ha pozitívan kezdesz el gondolkodni és nem ilyen hülyeségekre gondolsz hogy ilyen meg olyan vagyok,hanem arra hogy igenis jó vagyok akkor hidd el ez megfog változni.
2012. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van :) Minél többet mondogatod magadnak, hogy szerencsétlen vagy, akkor az is maradsz. Tessék egy kicsit átfordítani a gondolataidat és igenis arra gondolni, hogy neked minden sikerül! Hidd el meghozza az eredményt! Tapasztalat!
2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Semmi féle képpen ne gondold magadat szerencsétlennek ez nem jó lehet h ezért rossz a közérzeted mindennap mert ezt gondolod magadról.Csak a pozitív dolgokra gondolj a lányodra és a szép pillanatokra.Néha ülj le egyedül és zárd ki a rosszat és csak a jóra koncentrálj.
2012. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik depressziós vagy. Ez egy betegség, és kezelhető. Sztem fordulj orvoshoz segítségért. Ha ez kezelve lesz, akkor sokkal pozitívabban fogod látni a világot, és képes leszel cselekedni, hogy új munkahelyet találj, és rendezd a párkapcsolatodat.
2012. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ha van rá módod, keresd fel a csaladiszolgalat.hu oldalt, nagyon jó szakmai színvonalú, sok pszichológus-orvos dolgozik nekik, segítenek átgondolni az életedet, végignézhetetitek, mi miért alakult így.

Ha erre nincs módod, hallgass bele a kelenref.hu-n Takaró Károly prédikációiba. Sokat segítenek elbizonytalanodott, tanácstalan embereknek az ő általa közvetített gondolatok.

2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
Ha pénzt dobsz fel, akkor is előfordul 6-7 "fej" egymás után, szóval a véletlen tán nagy úr, - de minden széria véget ér egyszer, mert nincs szerencsétlennek született ember!
2012. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig eg yapró lépés. Azt apontot kell keresni az életben a gondolataidban, ami meg nyugvást ad. Ami nem rajtad múlik az ellen nem tehetsz. De pl, munka helyett amig nincs tanulás. Sok olyan dolog van , amit lehet csinálni, a többi meg jön magától. Nem vagy egyedül a bajoddal. Tudnék neked mesélni.
2012. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszerű, keresd a szépet :)

vedd észre, hogy süt a nap, vedd észre, hogy van ülőhely a buszon, vedd észre, ha valaki rádmosolyog, és mosolyogj vissza! figyeld meg, egy idő után sokkal jobban fogod magadat érezni :)


ha gondolod írj privit, beszélgessünk :)

2012. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg leírsz konkrétumokat, segítene. Sokszor az ember egy zavaros felhőként látja a gondjait, de ha listaszerűen le kell írnia, meglepődik, hogy milyen kevés is.
2012. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az emberek azért nem tudnak boldogok lenni, mert mindig azt nézik, hogy mijük nincs, ahelyett, hogy azt becsülnék, amijük van.


engem is rúgtak már ki párszor, voltak idióta pasijaim, mégsem azon pitsogtam, hogy jaj most mi lesz, hanem mentem előre, és megtaláltam a megoldást.

2012. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!