Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta...

Pintér Marianna kérdése:

Miért van az, hogy mióta gyerekem van, azt érzem, hogy pokol az életem?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a gyermekemet. Minden nap az segít, hogy rajongásig szeretem Őt és így viselem el a mindennapi poklot. Úgy néz ki, kiraknak az albérletből, mert a munkahelyem elvesztése miatt elvagyok maradva egy havi albérlettel. Én nem ilyen életet szántam a gyermekemnek. Mit tegyek?
2009. febr. 19. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnállak, most kellene a legboldogabbnak lenned, erre komoly problémáid vannak... Nincs valaki, szülők, testvér, barát, aki segíthetne? Próbálj meg az önkormányzatnál kérni valami segélyt, elvileg adniuk kellene, hátha akkor könnyebben egyenesbe jössz! Van hová menned, ha az albérletből el kell jönni? Nem túl jó megoldás, a család jobb lenne, de ha nincs, akkor esetleg anyaotthon... Nézz utána a neten, biztosan találsz valamit!

Azon pedig ne bánkódj, hgy nem ilyen életet szántál a gyerekednek... Annak a picinek rajtad kívül nem kell sok minden, elég, ha fel tudod öltöztetni, tető van a fejetek felett. Neki te vagy a legfontosabb, minden bizonnyal imád téged és hidd el, ha elmondhatná, biztosan azt mondaná, inkább szűkösebben él a rajongásig szerető édesanyjával, mint bármilyen palotában, kevesebb szeretettel. A körülmények nem minden, egy szerető anyát semmi és senki nem pótolhat.

Kívánom, hogy mielőbb jobbra forduljon a sorsotok!

2009. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. a legfontosabb az, tényleg mindig a gyerekedet nézd, hogy ne ess sose annyira kétségbe, hogy meggondolatlanul cselekedj.

a helyedben én bekocognék a helyi polgármesteri hivatal szociális irodájába. nálunk igen segítőkészek és tudom, volt olyan, hogy segítettek az albérlet kifizetésében, az anya meg részletekben nekik visszaadta.

de segíthet talán valamelyik helyi civil szervezet is. a vöröskeresztnél és a karitásznál tapasztalatom szerint nagyon rendes, másokon segíteni akaró emberek dolgoznak.

remélem hamarosan jobbra fordul az anyagi helyzetetek! jó egészséget!

2009. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
valóban van az önkormányzatoknál albérlet támogatás + egy csomó pénzt kaphatsz,mint gyermekét egyedül nevelő anya. a védőnőd is tud ezekben a dolgokban segíteni! mindenhol van családvédelmi központ,nekik is nagy szavuk van abban,hogy ki mennyi pénzt kap,én oda is elmennék. Nagyon sajnálom,ami veletek történik,de ne add fel,van kiút!
2009. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok.A xxll.kerületben lakunk és itt sajnos alig van támogatás.Ami meg van, ahhoz nagyon nehéz hozzájutni.A rendszeres támogatást is nagyon nehezen kaptam meg.Nem adom fel, mint ahogy eddig sem tettem. Mindig volt és lesz is valahogy.
2009. febr. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!