Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az életem egyik...

Mit tegyek? Az életem egyik alapelve, hogy soha nem csalom meg a párom, de most mégis egyre többet gondolok egy férfira! Lehet, hogy elmúlt a szerelem! Nem akarom megcsalni, de hogyan mondjam el neki a problémáimat?

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk együtt,5 éve házasok és van egy 3éves kisfiunk! Most vagyok 27 éves és egyre jobban unom ezt

a kapcsolatot!Együtt dolgozunk,így egész nap együtt vagyunk és nekem ez már nem jó!Állandóan vitázunk (tudom az én hibám) A férfiak most kezdenek el észrevenni,bókolni! Van egy,aki kezd közel kerülni hozzám (családos)! Tudom,hogy csak szexre kellenék neki,de egyre jobban vágyom rá! A férjem nagyon rendes ember!Minden nap 5-ször elmondja,hogy szeret,de nekem ez már teher! Tudom most mindenki lebunkóz , én is ezt tenném,de olyan hirtelen jött ez az érzés? Egyszer azt mondta,hogy sosem fog elválni elvből,de túl fiatalok vagyunk ahhoz,hogy szerelem és szenvedély nélkül éljünk?


2012. szept. 10. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Egy pillanatnyi vágyért nem éri meg felrúgni a mostani életedet. Az is végetér...de utána már semmi nem lesz a régi. Te sem tudsz nyugodtan a tükörbe nézni. Megéri?


De ha nem vagy egy érzelgős tipus, akkor jöhet egy kis kaland, amit örökre tarts magadban.

2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
őszintén megértelek, de normális válaszokat ne nagyon várj ezen a "fórumon" :(
2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az alapján, amit leírtál, te egy tulajdonképpen boldog házasságban élsz, amit azért érzel unalmasnak, mert elfogyott a tűz, a szenvedély a kapcsolatból. pont azért találták ki a házasság intézményét, h az emberek ilyenkor is érezzenek valamiféle köteléket, ne akarják azonnal felrúgni a kapcsolatot és odébbálni valaki mással vagy szimplán csak lefeküdni valaki mással... ilyenkor kell egy kicsit dolgozni a férjeddel a házasságon, h újra egymásba szeressetek, h visszatérjen az életetekbe az izgalom. ahogy leírod, szerintem nálatok lenne erre hajlandóság a férjed részéről is, aki őszintén szeret téged és fontos neki a házasságotok- simán sikerülhetne. csak ne a másik pasira koncentrálj, hanem a férjedre, aki valószínűleg nem is sejt semmit abból, min mész keresztül. felé nyiss, vele beszélj, együtt megoldhatjátok.
2012. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Megértelek kérdező és eszem ágában sincs leszólni ezért téged! Nehéz problémája ez a házaséletnek és - szerintem - valamennyien szembesülünk vele előbb vagy utóbb. Én az a típus vagyok, aki bizony örömmel köszönne meg egy ilyen ajándékot az életnek, amit most felkínált neked. Nem fog mindig ilyenekkel kínálgatni. De dönthetsz úgy is, hogy kámzsát húzol a fejedre és elbújsz a kérdés elől, ettől lehet, hogy erkölcsös maradsz valakiknek a szemében, de más szemében meg balek, aki mellett megint elszaladt valami. És lehet, hogy ez a kis kitérő még javít is otthon a helyzeten, követ hajít az állóvízbe, te is kivirulsz, jobban örülsz majd mindennek, ami körbevesz.
2012. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Éljenek a 19 évesen megköttetett életre szóló kapcsolatok és házasságok.


Tipikus probléma, nem tapasztaltad meg a férjed előtt elég ideig, milyen az, amikor udvarolnak, körülrajongnak, amikor szabadon flörtölsz...

Sajnos tanácsot nem lehet adni, kizárólag a te döntésed, hogy a szenvedély, vagy a hűség útjára lépsz. Akárhogy is, mindkettő lemondással jár, mert vagy a békés családot, vagy a szenvedélyes szerelmet kell nélkülöznöd ...

2012. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Kabe en is ilyen idos vagyok es ennyi eves kapcsolatban elek es nekunk is van egy gyermekunk, csak 2 eves, es en 29 leszek par honap mulva. En 21 voltam, mikor parommal talalkoztam, te 19 lehettel kabe. Meg neha en is belegondolok, hogy nem voltam tul fiatal, mikor lekotottem magam mellette? (Nalunk nincs ilyen problema, en szerencsere nem egy helyen dolgozok vele es szerencser nem unom a fejet, mind ketten szeretjuk egymast. De volt egy hullamvolgyem nekem is, kabe masfel eves volt akkor a gyerek, es majd egy fel evig tartott, mikor bennem is ugyanez a kerdes jatszodott le, mint benned: Nem vagyok e tul fiatal ahhoz, hogy szenvedely nelkul eljem az eletem. Valahogy kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, aztan valahogy megis "rendbe jott" minden. Azert irom idezojelbe, mert nem volt igazan elromolva semmi. Csak az erzeseim tompultak egy idore. Ezzel csak azt akartam irni, hogy aterzem a helyzeted valamilyen szinten.

Nekem is mondtak anno, hogy majd 30 evesen jovok ra, hogy nem eltem...Nalad kabe ez lepett fel.

Szerintem tulajdonkeppen az a bajod, hogy minden tul tokeletesen mukodott es tul sokat voltatok egyutt (munkahely kozos) es nem csoda, ha megunjatok egymast. Egy lelegzetvetelnyi szabadsagra lenne szukseged.

Nem lehetne munkat valtani egyikotoknek? Lehet, hogy mar az segitene. Egymas nyakaba lihegni a nap 24 orajaban sok.

Nem itellek el egyaltalan. Nem biztos, hogy konkretan az a ferfi kell neked, csak szimbolikusan o jelkepezi azt, hogy neked valtozasra van szukseged.

2012. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

27 évesen már nem vagy olyan fiatal,hogy ne tudd eldönteni,hogy mit akarsz csinálni! Van egy kisfiad,rendes férjed,nincsenek komoly gondjaid,ezért u8natkozol. Unalomból egy dugásért tönkre tennéd a kisfiad életét és két házasságot!

Ne vitázz,hanem uralkodj magadon. Menjetek el néha a gyerek nélkül valahova kettesben. Vedd komolyabban,hogy feleség és anya vagy!

Egy házasságban sincs állandóan fellángolás! Szere4lem és szenvedély nélkül jól lehet élni. Elég,ha szeretitek egymást.

2012. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez a kérdező nem egy pap, aki ideológiailag lakatot vert a szervére, hanem egy hús-vér ember. Az ember meg olykor gyarló, olykor esendő, olykor meg engedményeket tesz magának, a maga kedvéért, a saját ügyében. Lehet, hogy sok-sok éven keresztül másért, másokért élt, mindent alávetett annak, ami a konvencionális kötelességéből fakadt, most meg úgy érzi, hogy neki is jár egy tiltott gyümölcs, ő is megérdemli azt a kis pluszt, amit más sokkal gyakrabban elér és használ. És ettől nem lesz sem rosszabb társ, sem rosszabb feleség, sem rosszabb anya, csupán egy elégedettebb ember. Ez a véleményem.
2012. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy a konvencionális kötelességet ő választotta szabad akaratából... Nem állították oda 20 évesen vagy mittudoménmikor tarkóján pisztollyal, hogy most megesküszik ezzel a fickóval.
2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Hiszen éppen ez a gond, kedves 9-es, ha nem lenne gond, nem is kérdezné a kérdező, hanem megjutalmazná magát. De inkább önmarcangol. Én ezért egy kicsit sajnálom. Tudom, milyen az.
2012. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!