Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az életem egyik...

Mit tegyek? Az életem egyik alapelve, hogy soha nem csalom meg a párom, de most mégis egyre többet gondolok egy férfira! Lehet, hogy elmúlt a szerelem! Nem akarom megcsalni, de hogyan mondjam el neki a problémáimat?

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk együtt,5 éve házasok és van egy 3éves kisfiunk! Most vagyok 27 éves és egyre jobban unom ezt

a kapcsolatot!Együtt dolgozunk,így egész nap együtt vagyunk és nekem ez már nem jó!Állandóan vitázunk (tudom az én hibám) A férfiak most kezdenek el észrevenni,bókolni! Van egy,aki kezd közel kerülni hozzám (családos)! Tudom,hogy csak szexre kellenék neki,de egyre jobban vágyom rá! A férjem nagyon rendes ember!Minden nap 5-ször elmondja,hogy szeret,de nekem ez már teher! Tudom most mindenki lebunkóz , én is ezt tenném,de olyan hirtelen jött ez az érzés? Egyszer azt mondta,hogy sosem fog elválni elvből,de túl fiatalok vagyunk ahhoz,hogy szerelem és szenvedély nélkül éljünk?


2012. szept. 10. 14:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére azért bőven akadnak, akiknél a hűség, becsület, eskü szavak nem évültek el az ezredfordulóval. Hogy Neked, kedves legutóbbi hozzászóló, mégis, az legyen a Te ügyed. De remélem minden emberi kapcsolatodban előre leszögezed, hogy nálad ezek a fogalmak már kimentek a divatból.
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!